ΨΑΧΝΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΜΠΟΥΛΝΤΟΓΚ


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Λοιπον ακουστε τωρα.....................
Γαλλικο μπολντοκγ 650 ε απο ουγγαρια ασπρο το ειδα απο καμερα μεσω ιντερνετ
με μικροτσιπ πεντικρι και ενα εμβολιο εχει κανει 2 μηνων ειναι και μου λεει οτι αν ο σκυλος δεν ανταποκρινεται στα αμεσα χαρακτηριστικα του γαλλικου μπουλντογκ (πχ κιλα Μυτη μουρη )το παιρνει πισω ολα αυτα που λεω γραπτως
Ακουω.......
Μακριά.

Ο ΜΑΚΗΣ σου απάντησε ήδη:
2108145165 τηλ στον ΚΟΕ και ζητα εκτροφείς και ποιοι εχουν δηλώσει γεννα εδω κοντά αφου σε βλέπω βιαστικο
Αν επιμένεις να κάνεις αυτό που εσύ θεωρείς σωστό και βολεύει (προς το παρόν ;)) την τσέπη σου, καλή τύχη.
 


fanis85

Active Member
14 Δεκεμβρίου 2008
27
0
ρωταω παιδια τιποτα παραπανω....... αυριο θα παρω τηλ στον κοε για να δουμε...............Το βιαζομαι και αυτο ειναι ηλιθιο μαλλον αλλα 12 χρονια με σκυλο ημουν και μου λειπει
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
οποιος βιάζετε σκοντάφτει

οποιος νυχτα περπατει λάσπες και σκατα πατει

οπου ακους πολλά κεράσια κρατα μικρο καλάθι

και τελος

υπάρχει γέννα ΣΟΒΑΡΗ διαθεσιμη σύντομα

ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΚΟΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Τα λινκ τσαμπα τα εβαλα ε?:(:(

Εχω μια ιδαια..
Παραγγειλε ενα απο το ιντερνετ..,τσαμπα πραγμα και καλο..,α και ντελιβερι στο σπιτι κατευθειαν...,να μην πηγαινοερχεσαι κι ολας..;)
 


silk

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
440
3
41
Kinetta
Λοιπον ακουστε τωρα.....................
Γαλλικο μπολντοκγ 650 ε απο ουγγαρια ασπρο το ειδα απο καμερα μεσω ιντερνετ
με μικροτσιπ πεντικρι και ενα εμβολιο εχει κανει 2 μηνων ειναι και μου λεει οτι αν ο σκυλος δεν ανταποκρινεται στα αμεσα χαρακτηριστικα του γαλλικου μπουλντογκ (πχ κιλα Μυτη μουρη )το παιρνει πισω ολα αυτα που λεω γραπτως
Ακουω.......
Προσωπικά όταν ακούω Ουγγαρία - σκύλος τρέχω προς την αντίθετη κατεύθυνση.
Η Ουγγαρία φημίζεται για το σκυλεμπόριο της. Το 99.9% των σκύλων προέρχονται από puppy mills.

Εσύ ρώτησες εμείς σου είπαμε. Δικιά σου η απόφαση, δικός σου και ο σκύλος.
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Σ'΄αυτό το post της Kango1
http://www.dogforum.gr/v2/showpost.php?p=99302&postcount=6
υπάρχουν κάποια links.
Αν είχες μπει στον κόπο να τα διαβάσεις αντί να ψάχνεις σκύλο ετοιμοπαράδοτο και με εγγύηση μέσω ίντερνετ, δε θα έκανες αυτή την ερώτηση.
Διάβασέ τα λοιπόν και μετά κάνε αυτό που λέει ο Μάκης.
 


fanis85

Active Member
14 Δεκεμβρίου 2008
27
0
πηρα στον κοε εχει γεννα 800 ευρω περιπου δευτερα παω Αθηνα να το δω απρο με μαυρα μπαλωματα αρσενικο

Ακουω
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
800
Αθήνα

Με αυτά τα 2 στοιχεία τί να ακούσεις ? :)

Πάντως μπράβο που θα ταξιδεψεις τελικά ... έκανες ότι καλύτερο μπορούσες.

Ελπίζω να πέσεις σε καλό εκτροφέα από όλες τις απόψεις.
 


elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
δεν ξερω αν σε ενδιαφερει αλλα εχω μια περιπτωση γαλλικου μπουλντοκ με τα κουταβια της που χριαζεται βοηθεια κ σπιτι...
η μητερα ειναι κουφη κ ο εξυπνος που την ζευγαρωσε δεν την θελει πια κ την παρατησε σε ενα φιλο μαζι με τα 4 κουταβια της. ειναι ολα ασπρομαυρα , το ιδιο κ η μητερα,δωριζονται! ( εκτος κ αν ο απανθρωπος παρει πισω τα κουταβια που δεν εχουν προβλημα κοφωσης κ τα πουλησει). αν θελεις να μαθω καλυτερα κ να σου πω.απλα αυτη ειναι μια περιπτωση σωτηρειας καποιων σκυλων, τωρα αν εσυ θες κατι ψαγμενο συνεχισε για το εκτροφειο, καλα πας!:p
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Καλησπερα εχω καιρο να μπω...
Αν θες καλο γαλλικο μπουλντογκ απο υπευθυνο εκτροφεα υπολογιζε στα 1000 ευρω και μπορω να σου δωσω τηλ αμεσα..βλεπε δικη μου..
Αν θες petshop αν και τα ειπαν ολα τα παιδια οι τιμες ειναι απο 450-750..και ο θεος μαζι σου..Συνοπτικα πριν παρω απο τον εκτροφεα(δεν ηξερα)πηρα απο petshop..το πρωτο κουφο,το δευτερο τυφο(το χασαμε)..πηρα τα λεφτα πισω και ξεκινησα το διαβασμα και το ψαξιμο...
Πλεον ειμαι απο τους πιο χαρουμενους πατεραδες και θεωρω πως εκανα τη καλυτερη επιλογη...
Ξερω οτι ειναι πολλα τα 1000 αλλα τα γλυτωνεις μελλοντικα κατα 90%...
Αυτο το ασπρο που λες οτι βρηκες στειλε μου σε παρακαλω που το βρηκες γιατι εχω κατι στο μυαλλο μου και θελω να σε σωσω...
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
δεν ξερω αν σε ενδιαφερει αλλα εχω μια περιπτωση γαλλικου μπουλντοκ με τα κουταβια της που χριαζεται βοηθεια κ σπιτι...
η μητερα ειναι κουφη κ ο εξυπνος που την ζευγαρωσε δεν την θελει πια κ την παρατησε σε ενα φιλο μαζι με τα 4 κουταβια της. ειναι ολα ασπρομαυρα , το ιδιο κ η μητερα,δωριζονται! ( εκτος κ αν ο απανθρωπος παρει πισω τα κουταβια που δεν εχουν προβλημα κοφωσης κ τα πουλησει). αν θελεις να μαθω καλυτερα κ να σου πω.απλα αυτη ειναι μια περιπτωση σωτηρειας καποιων σκυλων, τωρα αν εσυ θες κατι ψαγμενο συνεχισε για το εκτροφειο, καλα πας!:p
Επισης εξετασε πολυ καλα αυτη τη περιπτωση που αναφερει η φιλη παραπανω..αφου προκειται για σωτηρια και βοηθεια κουταβιων..
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Καποιος σου εγραψε ''αναμενεται γεννα εξαιρετη''.Κοιταξε το και κανε υπομονη λιγο.Αργοτερα θα ανταμηφθεις γαι την υπομονη σου ;).
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Γεννα υπηρξε εξαιρετη και αναμενεται συντομα και η επομενη..Προφανως μιλαμε για τον ιδιο εκτροφεα(μοναδικος ουσιαστικος και σωστος στην ελλαδα)...αλλα το προβλημα του θα παραμενει μιας και μιλαμε για τιμη των 1,000 ευρω...
Κατι που αν καταλαβα δεν σκοπευει να δωσει..οποτε καλυτερα η υιοθεσια παρα το petsop..
 


fanis85

Active Member
14 Δεκεμβρίου 2008
27
0
Παιδεια σας ευχαριστω ολους βρηκα γαλλικο δωρεαν απο μια που δεν το ηθελε και θα το αφηνε στο δρομο τπ πηρε απο πετ σοπ εγω απο κτηνιατρο το πηρα ειναι 2 μηνων ασπρο αρσενικο με μαυρα μπαλωματα το πηγα σε 3 κτηνιατρους και μου ειπαν οτι ειναι υγειες πως ανεβαζω φωτο
 




elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
Παιδεια σας ευχαριστω ολους βρηκα γαλλικο δωρεαν απο μια που δεν το ηθελε και θα το αφηνε στο δρομο τπ πηρε απο πετ σοπ εγω απο κτηνιατρο το πηρα ειναι 2 μηνων ασπρο αρσενικο με μαυρα μπαλωματα το πηγα σε 3 κτηνιατρους και μου ειπαν οτι ειναι υγειες πως ανεβαζω φωτο
θα το πεταγε στο δρομο 2 μηνων μωρο καθαροαιμο κιολας...?:confused::confused::rolleyes::cool:
τελος παντων..αφου το εσωσες παλι καλα..
να σου ζησει λοιπον!!!
 


fanis85

Active Member
14 Δεκεμβρίου 2008
27
0
Λογω ανιατης αρρωστιας τρελλαθηκε αυτη που το ειχε Θα ανεβασω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95