Ψάχνο λύκο - υβρίδιο λύκου


Status
Κλειδωμένο θέμα

raisedbywolves

New Member
9 Αυγούστου 2010
1
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ,

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΛΥΚΟΥ Η ΥΒΡΙΔΙΟ ΛΥΚΟΥ.
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΓΡΙΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΩ
ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ,(10-20 ΗΜΕΡΩΝ) ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ Ο ΑΛΦΑ ΤΟΥ, ΔΙΩΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΥΚΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ 'ΤΡΟΠΟ' ΖΩΗΣ. ΕΔΩ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.
ΕΙΜΑΙ 21 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΙΣ ΦΥΣΗΣ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ (LABRATOR) KAI ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ ΜΕ ΛΥΚΟΥΣ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΦΗΝΩ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΑΝΕ(ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟ) ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΝΑΠΤΥΞΑΜΕ ΙΔΙΕΤΑΙΡΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ 2 ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΑ 5 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 8, ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΧΑΙΔΕΜΑ ΑΓΡΙΟΥ ΛΥΚΟΥ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΜΑΙΟ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ(ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΕΩΣ ΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ) ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ, ΙΣΩΣ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΣ Η ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΤΟΥΣ(ΜΕ ΑΓΡΙΕΥΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 1,5 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΑΛΦΑ ΤΟΥ, ΣΕ ΑΓΡΙΟΧΟΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΟΝ ΧΩΜΕΝΑ ΤΟ ΣΙΚΩΤΗ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ, ΛΟΓΟ ΑΥΤΩΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΥΚΟ Η ΥΒΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΑ Η ΚΟΥΤΑΒΙΝΑ ΜΟΥ(Η ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ)
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, LINK Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΛ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΕΥΘΥΝΘΩ ΝΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ.
 




skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Μαρια,μαλλον πλακα κανει για να ξεκινησει παρτακι!
Πολυ φοβαμαι για την τυχη του λαμπραντορ και τη δικη σου,αν για καποιο λογο σου τελειωσουν τα κουνελια...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Πες το ρε παιδί μου, γιατί μου έχει μείνει το στόμα ανοικτό και δεν ξέρω αν πρέπει να το κλείσω...
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ
αυτό είναι πράγματι πολύ παράξενο, δεν μπορώ να το καταλάβω, μήπως τους πέφτουν λίγο βαριά του κουνέλια, για δοκίμασε γαλοπούλες.
 








skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Εγω παλι θα ηθελα να καθυστερησουν λιγο να ανοιξουν.

Μια απορια εχω,αφου φιλε μου,εχεις τοσους λυκους τριγυρω,γιατι ρωτας εμας που θα βρεις μικρο λυκακι;Μπροστα σου τους εχεις.Περιμενε μετα τον 1,5 μηνα(αφου νωριτερα δε σε αφηνουν) και τσακωσε ενα.Μηπως να τους το ανταλλαξεις με κανενα ελαφι;Εχει και μεγαλυτερη καρδια και συκωτακι.Θα κανεις μια τηγανια!
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Πλακα πλακα, αφηστε μην μας βαλει κανενα βιντεο με τους λυκους αγκαλια και μας πεταχτουν τα ματια!
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Θα κοπρισουν οι λυκοι.Κυνηγαει αυτος και τους ταιζει και κοιμουνται μαζι.Κακη εκτροφη κανει.:D
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Και μετά με λένε παράξενη που παθαίνω τα εγκεφαλικά το ένα μετά το άλλο...:paja1::paja1::paja1:
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αν θελεις μη γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σα να φωναζεις!
Εδω στο χωριο που ειμαι, στο βουνο Περγαντη απεναντι απο το σπιτι εχει λυκους.. Ποσα δινεις να παμε για ενα κηνυγι κουταβιου??
 








Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αμαλια,δεν ψαχνεις για κανενα τροχοσπιτο εκει κοντα;Μην ειστε γειτονες;
Mπα δε νομιζω... Εδω οι λυκοι δε κοιμουνται αγκαλια μας πανω στο κρεβατι! Εχουν αλλα γουστα:p
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
καλημερα σας...
γιατί τετοια κοροιδία.... αφου αυτα που περιγραφει μπορουν να συμβουν....
ρωτήστε και τον κοστνερ.....
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
Μόγλη εσύ είσαι!!!
moyxaxaxaxa

...νομιζα οτι το "δεν παει η τρελα στα βουνα" ηταν σωστο...

εε ρεεε κ να λεειι αληθειεςς ο τυπας..κ να χει κ cosmote on the go...να δειτε γελια μετα..
 


Status
Κλειδωμένο θέμα