γεια σας !


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.262
7.858
Ε καπως ετσι θα το κανουμε, ευτυχως υπαρχει μια πλατεια διπλα με λιγο πρασινο και βρυση και ακομα και με ζεστη ως εκει μπορουμε να παμε εστω για 5-10 λεπτα. Απλα 11-6 δε κυκλοφορουμε καθολου.Το καλο ειναι σε 20 μερες θα αλωνιζει στο χωριο που ειναι πολυ πιο καλες οι θερμοκρασιες. Γενικα ομως ειδα αισθητη διαφορα σε λαχανιασμα κ.τ.λ το τριημερο. Αφου τον εβλεπα να λιωνει κατω απο το αιρκοντισιον ολη μερα . Και αρχισε να χανει και πολυ τριχα, χτες τον χτενισα και εφυγε αρκετο μαλλι. Τωρα καταλαβα τι σημαινει τριχοπτωση.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
11-6?βραδυ με πρωί?
Γιατι?

Αυτο για την τριχα το διαβασα κ σε αλλο θεμα...
Εμεις μαδησαμε πριν 1 μηνα,εσεις γιατι αργησατε τοσο?
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.262
7.858
11-6?βραδυ με πρωί?
Γιατι?

Αυτο για την τριχα το διαβασα κ σε αλλο θεμα...
Εμεις μαδησαμε πριν 1 μηνα,εσεις γιατι αργησατε τοσο?
Καλε 11.00-18.00, μεσημερι, χρησιμοποιησα 12ωρη μορφη ωρας.:D Μαλλον πρεπει να προσεχω περισσοτερο πως γραφω. Δε ξερω ποτε μαδανε, πριν 2-3 μηνες γυρω στο πασχα, ειχε χασει παλι, αλλα μαλλον ειχε χασει το μωρουδιακο. Παραδοξως και ο σωσιας γκρεμλιν μαδαγε υπερβολικα προχθες και μου ειπαν οτι παντα τετοιες μερες μαδαει τελος ιουνιου αρχες ιουλιου. Την επομενη μερα αρχισε και το γκρεμλιν. Γενικα απο γυαλαδα, αφη και ποιοτητα ειμαστε μια χαρα, τρωμε και τη σαρδελιτσα μας και σπρευ σολωμου εχουμε. θα παω τα γατια σημερα αυριο κτηνιατρο, οποτε θα παρω και το γκρεμλιν μαζι να ρωτησω και το γιατρο αν του φαινεται οκ. Για εξετασεις που ηθελα προληπτικα ηταν κατηγορηματικος οτι ειναι νωρις λογω ηλικιας.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Οχι...ειπα...
γιατι κατι ανεφερες για κεντρο Αθηνας....
ειπα μηπως φοβουσαι να κυκλοφορήσεις :p

Αυτα που ζουνε εντος μαδανε 2 φορες τον χρονο να ξες (χειμωνα καλοκαιρι)
Οπως τα λες,τζαμπα θα τον κουβαλήσεις αυτον στον κτηνίατρο
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.262
7.858
Αυτα που ζουνε εντος μαδανε 2 φορες τον χρονο να ξες (χειμωνα καλοκαιρι)
Οπως τα λες,τζαμπα θα τον κουβαλήσεις αυτον στον κτηνίατρο
Ετσι και αλλιως περναμε απ'εξω στη βολτα και το γκρεμλιν παρακαλαει να μπει μεσα..... Η καλυτερη του θα ειναι. Τα αλλα σκυλια τα τραβανε να μπουνε , τρεμουν, προσπαθουν να φυγουν και εμεις οποτε περναμε χτυπαει τη πορτα να μπει και διαμαρτυρετε. Και κλειστα να ειναι. Εχουμε γινει το αστειο της γειτονιας.
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ετσι και αλλιως περναμε απ'εξω στη βολτα και το γκρεμλιν παρακαλαει να μπει μεσα..... Η καλυτερη του θα ειναι. Τα αλλα σκυλια τα τραβανε να μπουνε , τρεμουν, προσπαθουν να φυγουν και εμεις οποτε περναμε χτυπαει τη πορτα να μπει και διαμαρτυρετε. Και κλειστα να ειναι. Εχουμε γινει το αστειο της γειτονιας.
Κ μεις τετοιοι τυποι ειμαστε....τα καλύτερα παιδιά!!!
 
  • Like
Reactions: medusa




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.262
7.858
Κούκλος είναι το γκρέμλιν και απίστευτα ερωτεύσιμος! να περνάτε τέλεια με τον υπερήρωά σου και τα λοιπά μέλη της συμμορίας σας:love::love::love:
θενκς!!! ερωτευσιμος καποιες ωρες, υπαρχουν και ωρες που θες να τον στειλεις απο το μπαλκονι. Παντως δε βαριεμαι ποτε, με κανει και γελαω συνεχως :love:
 
  • Like
Reactions: Eroe and Tiny_lin


Tiny_lin

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2018
166
325
35
Αθήνα
www.instagram.com
χαχα έτσι είναι πάντα! κι εγώ έχει τύχει να γυρίσω από τη δουλειά και να βρω το πατάκι της κουζίνας με μια τρύπα ΝΑ στο κέντρο, και με ύφος χαμογελαστό να μουρμουράω μέσα από τα δόντια μου ότι θέλω να την κρεμάσω ωσάν το κατσίκι στο κρεοπωλείο μεγάλο Σάββατο! :D αλλά είναι και αυτά στον έρωτα μέσα! "αγάπη δίχως πείσματα δεν έχει νοστιμάδα" και άλλα τέτοια παρεμφερή :p
 
  • Like
Reactions: medusa


Dolorita

Active Member
7 Ιανουαρίου 2018
26
18
42
Πολυ ομορφο το γκρεμλιν και στις φωτο που ειναι κουταβι μου θυμιζει τη δικια μου ετσι μαυρουλικα και με τα αυτακια τους κατεβατα! Να τον χαιρεσαι καθως και την υπολοιπη οικογενεια!
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.262
7.858
Πολυ ομορφο το γκρεμλιν και στις φωτο που ειναι κουταβι μου θυμιζει τη δικια μου ετσι μαυρουλικα και με τα αυτακια τους κατεβατα! Να τον χαιρεσαι καθως και την υπολοιπη οικογενεια!
οπως και να το κανουμε τα μελαχρινα εχουν μια αλλη γοητεια :LOL: Να χαιρεσαι και εσυ τη μικρη σου :love:
 
  • Like
Reactions: Dolorita


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.327
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc