γεια σας


mitsos rot

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
127
0
Χανιά
τι να πω μπράβο για όλα τα θέματα.Είχα ένα rott 14 χρόνια το μήτσο πέθαναι στα χέρια μου και τώρα σκέφτομαι να πάρω ένα άλλο σκύλο μου είναι όμως πολύ δύσκολο.Έχω πολύ λίγο χρόνο.
 


rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Γειά σου μήτσο, ξέρεις τότε πως είναι τα πράγματα, αν καταφέρεις και ελλατώσεις το χρόνο σου από άλλες δραστηριότητες τότε θα έχεις χρόνο και για το σκύλο σου.
 










rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Άλλαξε επάγγελμα!!:D

Πλάκα κάνω, αν είναι θέμα δουλειάς δύσκολα τα πράγματα, εσύ ξέρεις καλύτερα.
 


linabella

Member
5 Νοεμβρίου 2009
15
0
χαλκίδα
γειά

γειά σου μίτσο. αυτό πραγματικά είναι πολύ άσχημο. αν δεν έχεις χρόνο καλύτερα να μην πάρεις σκυλάκι
:(
 










TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
τι να πω μπράβο για όλα τα θέματα.Είχα ένα rott 14 χρόνια το μήτσο πέθαναι στα χέρια μου και τώρα σκέφτομαι να πάρω ένα άλλο σκύλο μου είναι όμως πολύ δύσκολο.Έχω πολύ λίγο χρόνο.
γειά σου mitsos rot ίσως ήρθε η ώρα να αποκτήσεις χρόνο ...:)

καλώς ήρθες!
 








kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Παιδιά,
Σχεδόν τίποτα στη ζωή δεν είναι θέμα χρόνου, είναι θέμα προτεραιότητας! Κάνουμε πάντα ότι θεωρούμε πιο σημαντικό!
΄Οταν αγαπάς κάτι πολύ βρίσκεις χρόνο να ασχοληθείς μαζί του. (Πιο "χρονοβόρο" από την απόκτηση ενός παιδιού δεν υπάρχει στον κόσμο, κι όμως κάνουμε παιδιά και ασχολούμαστε μαζί τους...για όλη την υπόλοιπη ζωή μας.)!
΄Οταν μπει ένα σκυλί στη ζωή μας επειδή το θέλουμε και το αγαπάμε, βρίσκουμε το χρόνο και τη διάθεση να δουλέψουμε και να ασχοληθούμε.Τηρουμένων των αναλογιών βεβαίως, ένας ήρεμος, ηλικιωμένος άνθρωπος θα πάρει στο διαμέρισμά του ένα μάλλον μικρόσωμο σκύλο συντροφιάς κι όχι ένα υπερκινητικό μεγαλόσωμο!
Καλώς ήρθες και από μένα:)