γιατι δεν γραφουν ολοι ?




aballos

Active Member
9 Μαρτίου 2007
36
0
Thessaloniki
Αν και κανονικά δεν θα έγραφα (είμαι από αυτούς που δεν γραφούν πολύ, αλλά διαβάζουν πολύ).

Γράφω για να σας πω πολύ απλά ότι υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα με λίγες γνώσεις, αλλά γνώση του επιπέδου τους, οπότε δεν έχουν να γράψουν κάτι απλά διαβάζουν.

Υπάρχουν αυτοί που δεν έχουν την όρεξη την διάθεση τον χρόνο (άλλες προτεραιότητες) να γράψουν την γνώμη τους την άποψη τους την ερώτηση τους κλπ οπότε παραμένουν απλοί θεατές.

Υπάρχουν και αυτοί που για τον Χ λόγο δεν θέλουν να μπλέξουν σε αντιπαραθέσεις (βλέπετε τα νήματα του τελευταίου διαστήματος).

Οπως επίσης υπάρχουν και αυτοί που μπήκαν εδώ μέσα και καλώς ή κακώς φύγαν με συνοπτικές διαδικασίες, είτε είχαν να προσφέρουν σε γνώσεις είτε όχι.
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Σε όλα τα φόρουμ το ίδιο συμβαίνει:
15-20 άτομα γράφουν συνέχεια, καμμιά 30αριά πιο σπάνια, καμμιά 50αριά ακόμα στην χάση και στην φέξη, και όλοι οι υπόλοιποι, ποτέ ή σχεδόν ποτέ.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Αν και κανονικά δεν θα έγραφα (είμαι από αυτούς που δεν γραφούν πολύ, αλλά διαβάζουν πολύ).

Γράφω για να σας πω πολύ απλά ότι υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα με λίγες γνώσεις, αλλά γνώση του επιπέδου τους, οπότε δεν έχουν να γράψουν κάτι απλά διαβάζουν.

Υπάρχουν αυτοί που δεν έχουν την όρεξη την διάθεση τον χρόνο (άλλες προτεραιότητες) να γράψουν την γνώμη τους την άποψη τους την ερώτηση τους κλπ οπότε παραμένουν απλοί θεατές.

Υπάρχουν και αυτοί που για τον Χ λόγο δεν θέλουν να μπλέξουν σε αντιπαραθέσεις (βλέπετε τα νήματα του τελευταίου διαστήματος).

Οπως επίσης υπάρχουν και αυτοί που μπήκαν εδώ μέσα και καλώς ή κακώς φύγαν με συνοπτικές διαδικασίες, είτε είχαν να προσφέρουν σε γνώσεις είτε όχι.
Πολύ καλή ''παρουσιαση'' :wink:
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Εγώ είχα γραφτεί το 2006. Είχα γράψει μερικά ποστς, αλλά μετά δεν είχα πλέον σύνδεση στο ίντερνετ (μόνο dial up που δεν μετράει), ούτε και κέφι λόγω προσωπικών προβλημάτων.
Τώρα του δίνω και καταλαβαίνει! :)
 


DOGAKI

Active Member
25 Δεκεμβρίου 2007
43
0
η αληθεια ειναι και εγω δεν πολυγραφω αν και μπαινω καθημερινα...απλα τα διαβαζω...ειναι ομως μεχρι να αρχισεις...ελπιζω.... :oops: :oops: :oops: :oops:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
DOGAKI said:
...ειναι ομως μεχρι να αρχισεις...
αυτο οντως ισχυει,διοτι εαν αρχισεις να συμμετεχεις,"αναγκαστικα" πλεον μπαινεις σε εναν ρυθμο απαντησεων...
εγω πχ,εαν δεν γραψω μια εβδομαδα σε ενα φορουμ,δεν μου κανει κεφι να ξαναγραψω,μπορω να διαβαζω καθημερινα,αλλα εαν δεν εχω γραπτη συμμετοχη,μου φευγει η καουρα :lol:
 


DOGAKI

Active Member
25 Δεκεμβρίου 2007
43
0
ετσι ειναι...αν αρχιζεις να συμμετεχεις μετα θες αναγκαστικα να το πας μεχρι τελος...δεν το αφηνεις στην μεση..
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Με καλυψαν οι προλαλησαντες με οσον αφορα το γιατι δν γραφουν ολοι...
Το μονο π θα ηθελα να προσθεσω ειναι οτι: αφου το forum μπορει να το διαβασει οποιοσδηποτε ακομα και αν δν ειναι γραμμενος δν υπαρχει κανενας λογος να γινει μελος απο τη στιγμη που δν εχει σκοπο να συμμετασχει στις συζητησεις... Απλα μπαινει και διαβαζει :roll:
Η γνωμη μου παντα... :)
Ισως μερικοι να μπαινουν μονο και μονο για να βαλουν την προσωπικη τους σελιδα στο profil για διαφημηση τι να πω? :?
Αλλα και παλι αν δν συμμετεχουν που θα τους δει ο αλλος θα μυρισει τα νυχια του? :lol: