καλως σας βρήκα....


pashalis

Member
21 Αυγούστου 2007
6
0
Λαγκαδάς-Θεσσαλονίκης
:lol: :lol: :lol: Εδω και τρεις μερες ειμαι κατοχος ενος ροτβαιλερ και εχω τρελαθει τελειως το περιμενα πολυ καιρο αυτο το κουταβι.ειναι 3μισι μηνων και το ονομα αυτου ''edy'' .περιμενω προτασεις - συμβουλες, για οτιδηποτε εχει να κανει με τον μικρο. :lol: :lol: :lol:
 




















amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
magi said:
Γιατί το γλυκό σκύλο-μωρό Eddy είναι πίσω από τα κάγκελα ?
Γι αυτό ρωτάω που τραβήχτηκε η φωτογραφία, μου έκανε εντύπωση η φυλάκιση του Έντυ!!!
Άλλη φωτογραφία, εκτός των σίδερων της φυλακής δεν έπαιζε για να ανεβάσεις?

:?
 


dior

Active Member
12 Αυγούστου 2007
36
0
ΜΗΝ τον αρπαξουμε απο τα μουτρα....ειναι νωρις ακομα :x

Μαλλον η φωτο να ειναι πριν τον παρει στο σπιτι του εεεε ΠΑΣΧΑΛΗ?

διακρινω και μερικες ακαθαρσιες που σημαινει οτι εχει να βγει ωρες απο εκει μεσα εεεε ΠΑΣΧΑΛΗ?

ξερασε τα ολα σκουλικη :evil: :twisted:
 




nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
πολλες φορες η γραπτη δημοσια συζητηση δεν σου αφηνει περιθωρια για να μπορεσεις να χρησιμοποιησεις σωστα τις λεξεις.
θα κανεις σιγουρα λαθη τα οποια θα οδηγησουν σε παρεξηγησεις.
ξερω οτι δεν εχεις ζητησει την γνωμη απο κανεναν για το πως μας φαινεται ο σκυλος σου...και καλα κανεις ,θεωρω ομως υποκρισια το να εγραφε καποιος βλεποντας αυτες τις φωτο..."να σου ζησει το γλυκουλι"

χιλιες φορες να μην τις ανεβαζες....

μπορω να καταλαβω τις σκεψεις των amangos μακη ktl μολις ειδαν τις φωτο.ακομα και τις maggie που ειδε και καποιες ομοιοτητες με τα δικα της σκυλια.

αυτο που θελώ να φωναξω ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!!
 


pashalis

Member
21 Αυγούστου 2007
6
0
Λαγκαδάς-Θεσσαλονίκης
amangos said:
το μπωλάκι του φαγητού είναι ανάποδα!!!
Τι τρώει το σκυλάκι?

Άντε μην τα πάρω στο κρανίο, και πετάω ντοσιέδες πάνω από τα γραφεία και από τα ράφια...

:lol:
Λοιπον.τον eddie μου τον βρήκε ενας φιλος,εκπαιδευτής,απο καποιον ο οποιος δεν μπορουσε να το φροντισει (και γι΄αυτο τον πηρα τοσο μεγαλο).ο eddie στην φωτο ειναι την μερα που πηγα να τον δω στο εκπαιδευτήριο....αλλες φωτο θα αναβασω συντομα στον δικο του χωρο πλεον....ετσι για να μην θυμωνουν καποιοι......
 








dior

Active Member
12 Αυγούστου 2007
36
0
ναι ρε Πασχαλη σε πειραζαμε ...αλλα αφου ολα δεκτα οπως λες θα τα πουμε στην συνεχεια :wink:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981