κουταβια 20 ημερων χαριζονται.




ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
τα μωρακια μας απο χθες αρχισαν να πινουν απο μπολακι το γαλα τους!
σημερα τους εδωσα και λιγη κονσερβα σε ενα απο τα γευματα τους...

ευτιχος μεχρι τωρα αν και μωρα κρατιουντε και μονο μια φορα εχουν κανει τα χοντρα τους εντος κλουβιου...
απο τσισα ομως δεν προλαβενω να αλλαζω πανες!
 








Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
ευτιχος μεχρι τωρα αν και μωρα κρατιουντε και μονο μια φορα εχουν κανει τα χοντρα τους εντος κλουβιου...
απο τσισα ομως δεν προλαβενω να αλλαζω πανες!
Μπράβο, ξεπετάγονται σιγά-σιγά !!
Αν έχεις Τζάμπο εκεί κοντά πήγαινε να πάρεις πάνες (για σκυλάκια), τις έχει μισή τιμή.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Χαίρομαι που τα μικρά την έβγαλαν καθαρή τόσες μέρες με την κατάλληλη φροντίδα σου!Μπράβο στην προσπάθεια σου!Εύχομαι να συνεχίσουν έτσι και να είναι καλότυχα!
 




BOYAR

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2010
240
6
μαλλον εισαι αγγελος και δεν σε λενε αγγελο ..μπραβο σου ....ευτυχως υπαρχουν αγγελοι ακομα
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
σας ευχαριστω!αγγελος δεν ειμαι..αυτα τα μικρακια ομως πρεπει να ειναι...
πανες περνω υποσεντονα για ανθρωπους χωρις αρωματα κτλ γιατι αν επερνα για σκυλακια δεν θα μπορουσα να βγω οικονομικα(5 πανες την ημερα )

ειχα μιλισει με τον δημο οπως σας ειπα..μου ειπαν οτι θα βρουν ευκολα οικογενειες αλλα την παρασκευη προεκιψε προβλημα...
πρεπει να τα κρατισω αλλες 2 εβδομαδες...θα ερθουν την τριτη να του ςκανουν το πρωτο εμβολιο...
εγω μενω σε διαμερισμα και οι αλλοι στο σπιτι δεν μπορουν να ανεχτουν τις φωνες και οι γειτωνες φανταζομαι...γιαυτο τα ειχα παει στο σπιτι που εμενε η γιαγια μου που ειναι μονοκατοικια ομως δεν μπορουν να μηνουν πολυ και εκει...φανταζεστε τη θα γινει τωρα που μεγαλωνουν με 4 κουταβια σε ενα κλουβι μεταφορας...στο δημο δεν τα περνουν γιατι δεν το επιτρεπει ο κτηνιατρος(κουφο...μιας και να κανουν το πρωτο εμβολιο αν δεν τελιωσει ο πρωτος κικλος εμβολιων δεν εχουν προστασια ) οποτε εχω προβλημα..δεν ξερω τι θα κανω...εκει που ειναι τωρα δεν μπορω να τα αφισω..δεν ειναι δικο μου το σπιτι ...
ουφ...
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Yπομονή Άγγελε, κράτησε τα μερικές μέρες ακόμα, και ξεκίνα ψάχνε οικογένειες να αναλάβουν τα κουτάβια..
Με το που τελειώσουν τα εμβόλια δωστα για υιοθεσία,εύχομαι να βρουν καλές οικογένειες τα μικράκια!
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
πανες περνω υποσεντονα για ανθρωπους χωρις αρωματα κτλ γιατι αν επερνα για σκυλακια δεν θα μπορουσα να βγω οικονομικα(5 πανες την ημερα )
Πάνες-υποσέντονα για ανθρώπους = 7 ευρώ το πακέτο στο σούπερ μάρκετ.
Πάνες για σκυλάκια (χωρίς αρώματα) = 4,30 ευρώ το πακέτο στο Τζάμπο.
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
αν και οφ...ακουγετε ενδιαφερον για μελλοντικα...
ποσες πανες εχει το πακετο?και τι διαστασεις?
αυτες που περνω εχουν λιγο κατω απο 6€ οι 15 80χ50 περιπου...
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Αν θυμάμαι καλά γιατί έχω πετάξει το περιτύλιγμα πρέπει να έχει 16 πάνες μέσα και είναι 60 Χ 70 νομίζω.
Πάντως είναι απορροφητικές και το πιο βασικό έχουν αυτοκόλλητα στις 4 γωνίες και δεν μετακινούνται από τα πλακάκια του μπάνιου.
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
τα κουταβια δοθηκαν χθες στο κυνωκομειο...κυνηγοσκυλακια μας βγηκαν τελικα..κατι αυτια τρελλα,για δαγκωμα...καλες τυχες να εχουν τα φατσακια απο εδω και περα!
 




aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
τα κουταβια δοθηκαν χθες στο κυνωκομειο...κυνηγοσκυλακια μας βγηκαν τελικα..κατι αυτια τρελλα,για δαγκωμα...καλες τυχες να εχουν τα φατσακια απο εδω και περα!
Παρόλ'αυτα, μπορείς ακομα να βάλεις μερικές φωτογραφίες ακομα μηπως καποιος ενδιαφερεται για υιοθεσια κι επισης για να βοηθησεις αυτούς που σε βοήθησαν (το κυνοκομείο) για να δωθουν πιο γρήγορα.
Είμαι της αποψης ότι αν βοηθησουμε όλοι απο λίγο καταλήγουμε πιο γρήγορα στο επιθυμητο αποτελεσμα:)
 


ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
δυστοιχος δενε χω νεες φωτογραφιες...
αν ειχα θα εβαζα...μου ειπαν οτι θα δοθουν πιστευουν..και εχουν το τηλεφωνο μου ωστε αν θελουν οσοι τα παρουν να τους βοηθισω λιγο με την αρχικη εκπαιδευση κτλ...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.595
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3