κ τωρα τι κανω?ειναι τζιβα!


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Για ανθρωπους που γνωριζαν τα των σκυλιων απλα στην θεωρια προτου χωθουν με τα μουτρα κ κατευθειαν κολυμπησουν στα βαθια ειναι πραγματα που ουτε καν τα εβαζε ο νους τους...αναμεσα τους ημουν κ γω...ελεγα "ενταξει μωρε,η τροφη,καθε χρονο το εμβολιο,αι αμπουλες κ ενδοπαρασιτωση καθε ποτε πια?!?" αμμμ ποιος να μου το λεγε οτι υπαρχουν ειδων ειδων τροφες κ θα μου βγαιναν τα ματια να διαβαζω αναλυτικα τα χαρακτηριστικα μιας μιας για να βρω την καλυτερη κ που να την σηκωνει κ η τζεπη μου φυσικα?ποιος θα μου λεγε για μπισκοτακια,κοκκαλακια,χτενες,κουβερτουλες,κρεββατακια,σαμαρακια,λουρακια κλπ κλπ κλπ κλπ
Ειναι πολλα,καλως ή κακως για τα οποια πρεπει να μεριμνησουμε σαν κηδεμονες τους προκειμενου να τους προσφερουμε μια ποιοτικη κ χαρουμενη ζωη μα κ για να χουμε κ μεις το κεφαλι μας ησυχο...
Οσα μπορει να γλυτωσαν αυτοι οι ανευθυνοι που στο εδωσαν τοσο καιρο θα χρειαστει ισως εσυ να το δωσεις κ με το παραπανω κ μαζεμενο στον κτηνιατρο (σημειωτεον θα τους εριχνα κ μια καταγγελια για παθητικη κακοποιηση αυτωνων) χωρια η ολη ταλαιπωρια κ η δικη σας αλλα κυριως του σκυλιου...
Γιαυτο,συντηρητικα,προληπτικα για να χουμε ησυχη την συνειδηση μας...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95