μάδημα.ήμουν απροετοίμαστη ψυχολογικά.


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Το σκυλί είναι τριχωτό και θα μαδάει. Δεν υπάρχουν μαγικά κόλπα. Δεν του δίνεις τίποτα αν δεν το έχει ανάγκη και δεν έχεις πρώτα συμβουλευτεί τον γιατρό σου. Οσο και να μην τρελλαίνεται για το χτένισμα, είναι δουλειά σου να του μάθεις με καλό τρόπο να το υπομένει. Και πολύ βούρτσισμα. Εκτός αν υπάρχουν παθολογικά αίτια εξαιτίας των οποίων χάνει πολύ τρίχα. Προσωπικά δεν το πιστεύω. Απλώς είναι κουτάβι ακόμα και αλλάζει τρίχωμα. Καλού-κακού κάνε και μια ερώτηση στον γιατρό σου μήπως χρειάζεται καμμία εξέταση.
 


tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
υπομονη θα κανουμε μεχρι να ενηλικιωθουν.ειναι το πρωτο τριχωμα αυτο που αλλαζουν ,το κουταβισιο.ισως απο του χρονου να μαδανε λιγοτερο και να ειναι καλυτερα τα πραγματα!;)
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.712
3.886
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
υπομονη θα κανουμε μεχρι να ενηλικιωθουν.ειναι το πρωτο τριχωμα αυτο που αλλαζουν ,το κουταβισιο.ισως απο του χρονου να μαδανε λιγοτερο και να ειναι καλυτερα τα πραγματα!;)
Σωστά!
Αλλά... 2 φορές το χρόνο πάντα θα πνίγεσαι στην τρίχα με το λαμπ :D
 


cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
οκ παιδες κατάλαβα. Berna θα πνίγομαι κάθε Οκτώβρη και Μάη αν κατάλαβα σωστά;
καμια ιδέα για το πως θα φτιάξω του Χριστουγεννιάτικο δέντρο υπάρχει ή και αυτό θα πάει υπέρ λαμπ;
 




cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
και δεν κάνει τον καπετάνιο το δικό σου γιατι εγω αν κανω καραβι μάλλον θα το πάει στη θαλασσα
χεχεχε μου φαινεται θα κρεμάσω γιγαντοαφισα στο σαλονι. Θα ειναι και προτοτυπο!!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95