μου στειλανε μπραβους


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
λιγο πιο κατω απο το σπιτι μου μενουν καπιοι και εχουν εναν συλο δεμενο ολο το εικοσιτετραωρο και σημερα που τον ειδα ειχε πληγες στα ποδια και στα τεσσερα απο την ακινησια.
τους χτυπησα το κουδουνι και τους ειπα να τον λυσουν αμεσως μου αρχισαν τις δικαιολογιες οτι τον εχουν δεμενο γιατι χαλαει την αυλη και οτι οι τρυπες γιναν μονες τους :shock: :evil: ε τοτε αρχισα να φορτωνω και να τους λεω πλεον να τον λυσουν αμεσως γιατι θα τους εκανα ολους ετσι.και σε ενα λεπτο το πολυ εσκασε ενας 2 μετρα και γυρω στα 120 κιλα.ειλικρινα.και αρχισε τις απειλες και να παρω τον πουλο κτλ πηγα στην αρχη να τον αρχισω αλλα μου εδειξε λαβη απο οπλο στην ζωνη του.τοτε μου κοψε και του ειπα και εγω κατι ονοματα και ψιλοχεστηκε και μου το εφερε στο μαλακο.

φτηνα την γλιτωσα εχω την εντυπωση!
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Νικος said:
λιγο πιο κατω απο το σπιτι μου μενουν καπιοι και εχουν εναν συλο δεμενο ολο το εικοσιτετραωρο και σημερα που τον ειδα ειχε πληγες στα ποδια και στα τεσσερα απο την ακινησια.
τους χτυπησα το κουδουνι και τους ειπα να τον λυσουν αμεσως μου αρχισαν τις δικαιολογιες οτι τον εχουν δεμενο γιατι χαλαει την αυλη και οτι οι τρυπες γιναν μονες τους :shock: :evil: ε τοτε αρχισα να φορτωνω και να τους λεω πλεον να τον λυσουν αμεσως γιατι θα τους εκανα ολους ετσι.και σε ενα λεπτο το πολυ εσκασε ενας 2 μετρα και γυρω στα 120 κιλα.ειλικρινα.και αρχισε τις απειλες και να παρω τον πουλο κτλ πηγα στην αρχη να τον αρχισω αλλα μου εδειξε λαβη απο οπλο στην ζωνη του.τοτε μου κοψε και του ειπα και εγω κατι ονοματα και ψιλοχεστηκε και μου το εφερε στο μαλακο.

φτηνα την γλιτωσα εχω την εντυπωση!
πολυ φτηνα μου φαινεται! η νομικη διαδικασια ποια ειναι για τετοιες περιπτωσεις ξερει κανεις ποια ειναι ?
 










nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
(..καλα εκανες και αλλαξες αβαταρ..ισως τους ξεφυγουμε. :D )

βρε συ που πας και μπλεκεις....-σιγα μην τον προστατευση η αστυνομια.
 




magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Με το μαλακό να τους μιλήσεις, για να λυπηθούνε το σκυλί τους,
αφού παίζει πιστολιέρο στην μέση ??
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
oscar said:
βρε συ που πας και μπλεκεις....-σιγα μην τον προστατευση η αστυνομια.
Παιδιά, σε έννομο κράτος ζούμε! Οποίος έχει δεχτεί απειλές κατά της ζωής του οφείλει να καταγγέλλει το συμβάν στην Αστυνομία.
Τι άλλο δηλαδή να προτείνουμε? Αυτοδικία? :shock: :lol:
 


lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
Μη μασάς κάλεσε την αστυνομία για κακοποίηση ζώου και ζήτα τους να φέρουν εισαγγελέα για να τους το πάρει... τίποτα δεν θα σου κάνουν... το πολύ πολύ να σε ευχαριστούν γιατί δεν θα σκάβει πλέον την αυλή.. όλοι αυτοί είναι θρασύδειλοι...
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Διαφωνω καθετα και οριζοντια συγχρονως οι νομοι ειναι για τους Δον Κιχωτες της εποχης μας,παιδια συνελθετε :lol: :lol: :lol: ας μην το τραβηξει γιατι δεν το ξεκινησε και καλα,πηγε φορτωμενος και ο Νικος :lol: και επειδη ποτε δεν ξερεις που θα μπλεξεις................
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
για πήγαινε σε κανά δικηγόρο σαϊνι να του κάνει κανα τηλέφωνο του μάγκα να του πει πως έχεις καταθέσει εναντίον του μήνυση για απειλή κατα της ζωής σου και αν σου συμβεί οτιδήποτε θα τον δέσουν στο δευτερόλεπτο,και ότι η μήνυση είναι στον εισαγγελέα,αυτοί οι τύποι δεν θέλουν δικαστήρια,έχουν το μητρώο τους λερωμένο.....Εκτός κι αν ήταν μπάτσος ή ασφαλίτης ή κάτι τέτοιο...εκεί δεν κάνεις τίποτα.....
 








ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εγώ θα μαζεύω τα αίματα…
Σιγα ωρε παλικάρια! Σαν το ανέκδοτο με τον Κολοκοτρώνη « Μην είναι χίλιοι ωρε να πάρουμε τον πούλο?» :lol: :lol: :lol:
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
lone wolf said:
Μη μασάς κάλεσε την αστυνομία για κακοποίηση ζώου και ζήτα τους να φέρουν εισαγγελέα για να τους το πάρει....
πριν μερικους μηνες,πηγαν ενα μωρακι 2 μηνων(απο διδυμα αδερφακια) οι γονεις του στο παιδων ,χτυπημενο...οι γιατροι εκει διαπιστωσαν οτι το μωρο ειχε κακοποιηθει σιγουρα απο τους γονεις-η καποιο αλλο μελος της οικογενειας- κι ειδοποιησαν τις κοινωνικες υπηρεσιες και τον εισαγγελεα ανηλικων ...φυσικα και δεν εγινε τιποτα,το μωρο επεστρεψε σπιτι του μετα απο καιρο(οι γιατροι το κρατουσαν και μετα την νοσηλεια εκει οσο περισσοτερο μπορουσαν να το "τραβηξουν" μεχρι κατι να γινει)και μετα απο λιγες μερες το μωρο το σκοτωσε ο πατερας του.
και ποσα τετοια περιστατικα..ποσα...
κι εσυ τωρα λες για τον σκυλο?

ROTTIE said:
Εγώ θα μαζεύω τα αίματα…
κι εγω τα σπερματα...διοτι ειναι μεγαλη η βαρβατιλα ροτιιιιι :lol:

(το περιστατικο παντως πρεπει να δηλωθει στην αστυνομια,ουτως η αλλως γιατι δεν μπορω να δεχτω οτι το καθε π@π@ρι κυκλοφορει με ενα οπλο στις γειτονιες...εμενα καποτε μου πυροβολησαν τον σκυλο,ενω επαιζε με την αδερφη μου αγκαλια-10 χρονων- στην αυλη ........ειπατε τιποτα?)
 


Ameli

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2008
179
0
Thessaloniki
galazio said:
καποτε μου πυροβολησαν τον σκυλο,ενω επαιζε με την αδερφη μου αγκαλια-10 χρονων- στην αυλη ........ειπατε τιποτα?)
:shock: :shock: :shock: πλακα με κανεις??????