μπιμ το koprit-bull




paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Όσο χάλια και να ναι η μέρα μόνο που ξέρω ότι με περιμένουν με χαρά γυρνάω σπίτι πάντα με χαμόγελο..τα αφήνω όλα τα προβλήματα πίσω και ανυπομονω να τους δω..Εντάξει τα σκυλιά είναι σκυλιά..ξερουμε πως κάνουν όταν γυρνάς σπίτι..αλλά και οι γάτοι μου έχουν αποδειχθει χειρότεροι...ο τούτι εμφανιζεται στο παραθυρο μόλις ακούσει το αυτοκίνητο και τον κούλη τον βρισκω πίσω από την πόρτα..PhotoEditor_20200217_181151799.jpg
 


paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Να στριφογυριζουν τα σκυλια σου κολλημενα,γαυγιζοντας και κλαιγοντας,μεσα στο σπιτι,παρασυρωντας τα παντα..αξια ανεκτιμιτη...στο επομενο κολλημα θα βγαλω βιντεο γιατι καμια φωτογραφια δεν βγηκε καθαρη..

tmp-cam-7149160741808568899.jpg

Εγκυλοπαιδικες παρατηρησεις..
Τον μπιμ μου τον εδωσε η φιλοζωικη την μερα που τον στειρωσε..οποτε δεν θα ηταν ασφαλες να συμπερανω οτι οι οποιες μικροαλλαγες στην συμπεριφορα του ειναι λογο στειρωσης και οχι λογο οτι μπηκαν κανονες ορια κτλ οσο προχωρουσε η συγκατοικιση και η εκπαιδευση..ουσιαστικη αλλαγη στη συμπεριφορα παντως λογο στειρωσης δεν υπηρξε..ο χαρακτηρας του παρεμένει ολοιδιος σαν την πρωτη μερα,σιγουρα ομως δεν εχει την ζωντανια που χε στα 2 του..σε λειτουργικο επιπεδο ο μπιμ στα 8 του και 6 χρονια μετα τη στειρωση παραμενει μαχιμος..δεν εχει αφησει θηλυκο που ηταν σε οιστρο να παει χαμενο τοσα χρονια..η μονη δηλαδη ουσιαστικη διαφορα που βλεπω εγω στο μπιμ με ενα αστειρωτο αρσενικο ειναι οτι ο μπιμ βαραει ασφαιρα..
 
Last edited:




































Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf