νεο μελος


jonaros

New Member
13 Δεκεμβρίου 2008
3
0
καλημερα σε ολους ειμαι ο Γιαννης ειμαι απο σερρες κ ψαχνω να παρω σκυλακι. ειχα εναν γερμανικο ποιμενικο αλλα μας αφησε χθες το πρωι απο καρκινο.
 


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
καλως ηρθες!!!!τι σκυλακι ψαχνεις¨??? και σορυ κιολας αλλα....ποσο ετων ηταν το σκυλακι σου??
 




jonaros

New Member
13 Δεκεμβρίου 2008
3
0
ηταν μονο 1,5 χρονον,πολυ μικρο για να ειχε καρκινο ειπε ο κτηνιατρος κ ειπε οτι μαλλον ηταν κληρονομικο, δεν ξερω αν ισχυει ομως αυτο.

μεχρι στιγμης ειχα 3 γερμανικα ποιμενικα τα τελευταια 10 χρονια περιπου τωρα δεν ξερω τι να παρω, σιγουρα παντος θα ειναι μεγαλοσωμο κ μου αρεσε πολυ ο ποιμενικος καυκασου
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Προφανώς την ξέρεις την διαδικασία.

Γνώμη μου..,κάτσε ηρέμησε σκεψου τι θέλεις και μετά πάρε τον ΚΟΕ να σε ενημέρωση για τους εκτροφείς της φυλης που θέλεις και με την ηρεμία σου περιμένεις μια αντίστοιχη γεννα!!;):):)

Μην κανεις κάτι επιπόλαιο λόγο του χαμού του σκυλιου σου.

Εκτος και αν δεν θέλεις αυτη την φορα κάτι πολυ συγκεκριμένο ,αλλα απλά ένα σκυλάκι.. που τοτε μπορει να θελεις να σώσεις και ένα σκυλάκι από τον δρόμο..;):):)
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Καλως ηρθες
:confused:
ειναι δυνατον ο καρκινος να ειναι κληρονομικος?Αν ξερει καποιος ας μας διαφωτησει.
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Καλώς όρισες!
Λυπάμαι πολύ για τον σκύλο σου...
Μη βιαστείς όμως να πάρεις σκύλο. Ψάξτο πρώτα μέχρι να καταλήξεις στη φυλή που σου ταιριάζει και κατόπιν αναζήτησε τον σωστό εκτροφέα.
 






despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
καλως ηρθες γιαννη κ εγω θα σου προτεινα να μην βιαστεις....αν θελεις καμια περισσοτερη πληροφορια για γερμανικο ποιμενικο στην διαθεση σου.