προληπτικες εξετασεις




kassy

Active Member
5 Μαρτίου 2009
33
0
ειναι πολύ πιο ευαίσθητα απ οτι φαντάζεσαι.είναι δυσκολο όταν αποχωρίζονται τα μικρά τους γινονται κομμάτια .σπαράζουν αλλα δεν το καταλαβαινουμε το θεωρουμε φυσικο.γι αυτο οταν πέρνεις ενα σκυλί απο την μάνα του πρεπει να σε βλέπει στα ματια να νιωσει σιγουρά για εσενα.

εκανα καποτε το λάθος και πήρα ενα υπεροχο σκυλι χωρις να δω τους γονεις του όταν μου ειπαν οτι για να μου το φερουν επρεπε να ξεκολλήσουν την μάνα του απο τον προφυλακτηρα του αυτοκινήτου που είχε δαγκώσει με όλη της την δυναμη συγκλονίστηκα τωρα ειμαι μάνα κλαίω γιατι ξερω τι θα έκανα εγω.
δεν χάνουμε τιποτα να πεφτουμε λιγο στα γόνατα και να κοιταμε τους φιλους μας στα μάτια ,γιατι ειναι φίλοι ,αδέρφια,πατερας μητέρα ειναι τα πάντα για εμάς.

συγνωμη για τα συντακτικα λάθη αν δεν καταλαβαινεται κατι ρωτήστε
 


marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
Τι σχέση έχουν όλα με τον συγκεκριμένο που θέλει να σου δώσει σκυλιά 40 ημερών που πρέπει να είναι με τη μάνα τους και όχι με σένα;
 


kassy

Active Member
5 Μαρτίου 2009
33
0
ειπε κανενας οτι θα του πληρώσω τα σκυλιά.το μονο που κανω ειναι να βοηθήσω τον εαυτο μου και τον ανθρωπο αυτόν περνωντας τα.
 




kassy

Active Member
5 Μαρτίου 2009
33
0
ψαξτω δεν χανεις κατι.κι αν αυτα που διαβάζεις πιστευεις οτι είναι παραλογα ρώτα την /τον κτηνίατρο σου.
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Τι να τον ρωτήσω? Αν έχει κατάθλιψη το σκυλί μου επειδή δεν έχει ζευγαρώσει στα 11 χρόνια που ζει?
Ναι, συγγνώμη για την ειρωνεία, αλλά το θεωρώ παράλογο.
Αν είναι έτσι πρέπει να ζευγαρώνουν ΟΛΑ τα σκυλιά έτσι?
 


marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
Έχει και τάσεις αυτοκτονίας? Αν είναι να αρχίσω τον δικό μου στα αντικαταθλιπτικά, όχι τίποτε άλλο!
Φοβάμαι οτι είναι πολύ αργά για σένα:D, δεν ήξερες, δεν ρώταγες;

Kassy, αυτά που λες είναι απλώς παράλογα.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
δεν χάνουμε τιποτα να πεφτουμε λιγο στα γόνατα και να κοιταμε τους φιλους μας στα μάτια ,γιατι ειναι φίλοι ,αδέρφια,πατερας μητέρα ειναι τα πάντα για εμάς.
Μια που δεν παλευεται το θεματακι, ας ακολουθήσω μια φορά κι’ εγώ τακτική Djdoctor!


[video=youtube;q6m2vVPLIGw]http://www.youtube.com/watch?v=q6m2vVPLIGw&feature=related[/video]

:D:D:D
 
Last edited by a moderator:


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Αρχικό μήνυμα απο kassy Εμφάνιση μηνυμάτων
ξέρεις τι παθαίνει ενα σκυλί που δεν ζευγαρωνει,καταθλιψη λεγεται.
Ποιος το λέει αυτό?:confused:

Μην ανησυχείς .., κάθε σκυλί έχει και το ψυχοθεραπευτή του...,αμ τι? πως νομίζεις ότι την βγάζουν τα δικά μας..;)
 


kassy

Active Member
5 Μαρτίου 2009
33
0
λυπαμαι για το φορουμ ελεγα οτι ηταν για ζωόφιλους για ανθρώπους που εχουν επενδύση συναισθηματικά στη σχεση τους με τα σκυλια και δεν τα βλέπουν σαν κτήματα. ειχα σκυλια μεγαλώνοντας και ηταν οι καλύτεροι δασκαλοι μου.μπορει να μην ειμαι τελεια σε πολλά αλλα προσπαθω ειμαι μικρη άλλωστε που θα παει θα μάθω.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ποσο χρονων εισαι kassy?
Διαβασε λιγο το φορουμ, θα μαθεις πολλα!!:):)
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
λυπαμαι για το φορουμ ελεγα οτι ηταν για ζωόφιλους για ανθρώπους που εχουν επενδύση συναισθηματικά στη σχεση τους με τα σκυλια και δεν τα βλέπουν σαν κτήματα. ειχα σκυλια μεγαλώνοντας και ηταν οι καλύτεροι δασκαλοι μου.μπορει να μην ειμαι τελεια σε πολλά αλλα προσπαθω ειμαι μικρη άλλωστε που θα παει θα μάθω.
ποιοι ειναι ζωόφιλοι κατα την άποψη σου δηλαδη ????
 


kassy

Active Member
5 Μαρτίου 2009
33
0
22/08/1982 εγώ
14/11/2006 η κόρη σε αφήνω να κάνεις τις πράξεις
κι αν ακομα πιστευεις οτι ειμαι μεγαλη ισως πρεπει να βγω και στην συνταξει μιας κ δουλευω ηδη μια δεκαετία κ κατι.
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Ε... στην ηλικία μου είσαι, ένα χρόνο μικρότερη :)
Δεν είμαστε και μωρά έτσι? (στην ηλικία τουλάχιστον :D)
Διάβασε το τόπικ που παρέθεσα και το συζητάμε.
Συγγνώμη για την ειρωνεία :)
 


kassy

Active Member
5 Μαρτίου 2009
33
0
διόρθωση δικο μου λάθος όταν ειπα οτι τα σκυλιά πρεπει ναα ζευγαρώνουν δεν εννούσα απαραιτητα το να κάνουν και απογονους μπορει να μιλουσα απλα για σεχ εκσπερματ.. κα πόσες φορές αυναν.. ο σκύλος σου την ημέρα...?
 




marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
A την ίδια ηλικία έχουμε:)! Άσχετο, αλλά να πέφτεις θύμα του κάθε ανεύθυνου, δεν σε κάνει ζωόφιλη. Ούτε αφήνωντας τα σκυλιά σου μόνα στο εξοχικό, αφού πρώτα έχουν μεγαλώσει στα χέρια σου. Ζωοφιλία εξ'αποστάσεως..
 


marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
και εγώ sorry, αλλά πρώτα λιώνεις για κάτι, το κοιτάς στα μάτια και μετά το βλέπεις κάθε Σ/Κ. Αυτά περί ζωοφιλίας.