τι σκυλο θα περνατε....?

τι σκυλο θα περνατε οταν ερθει η στιγμη να παρετε?


  • Total voters
    247

DOGAKI

Active Member
25 Δεκεμβρίου 2007
43
0
αναρωτιεμε λογω οτι κυκλοφορουν εδω πολλοι με ιδιατερη συμπαθεια για τις διαφορες ρατσες... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Gas

Well-Known Member
29 Μαϊου 2008
128
0
43
DOGAKI said:
αναρωτιεμε λογω οτι κυκλοφορουν εδω πολλοι με ιδιατερη συμπαθεια για τις διαφορες ρατσες... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ξεχασες τον εκτροφεα.....αλλα κανει και το τελευτεο :D :D :D
 


DOGAKI

Active Member
25 Δεκεμβρίου 2007
43
0
βασικα ειχα βαλει και επιλογη 'κατι αλλο΄αλλα απο οτι βλεπω δεν προσθεθηκε... :oops: :oops: :oops: :oops:
 


Rania

Well-Known Member
14 Μαϊου 2008
306
1
46
Αθηνα
Υπεθεσα οτι με την πρωτη επιλογη εννοουσες τον εκτροφεα. Εκανα λαθος;;;
 


Gas

Well-Known Member
29 Μαϊου 2008
128
0
43
DOGAKI said:
βασικα ειχα βαλει και επιλογη 'κατι αλλο΄αλλα απο οτι βλεπω δεν προσθεθηκε... :oops: :oops: :oops: :oops:
ναι τωρα προσεξα πως εκανα και λαθος vote. ηθελα να βαλο το αδεσποτο κ εβαλα οτι να νε :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
οι δυο πρωτες επιλογες επιβαλεται να διαμορφωθουν :p :p
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Εγω μεγαλοσα σαν παιδι εκτροφεων- εχω σκυλο απο εκτροφεα και παντα θα επαιρνα σκυλο απο εκτροφεα.

Μου εχουν τυχει κατα καιρους και αδεσποτα- αλλα συνηθος τα κρατησα μονο μεχρι να τους βρω ενα καλο σπιτι!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Παιδιά εγώ δεν ξέρω..λειτουργώ και λιγάκι με την χημεία..
Αν έψαχνα ένα σκυλάκι συγκεκριμένο ,είχα ήδη κάτι στο μυαλό μου ,τότε το σίγουρο 100/100 θα έπαιρνα από εκτροφέα και θα έφτανα και μέχρι Αγγλία για να βρω αυτό που θέλω αν δεν υπήρχε στην Ελλάδα ανάλογος εκτροφέας..,αλλα αν ήμουνα λίγο φλου και μου τύχαινε κανένας μούργος από τον δρόμο που μου έκανε το κλικ μπορεί να τον έπαιρνα..όπως πήρα τον δικό μου μούργο που βεβαια μου έτυχε westie ,αλλα δεν έχει σημασία ..
Οταν τον βρήκα ούτε την ράτσα ήξερα και αυτός μέσα στις λάσπες μαύρος ακούρευτος μονο για westie δεν έμοιαζε..,αφού τον πήγαμε έξω από σούπερ market και ρωτάγαμε τους περαστικούς αν τον ξέρουν και αν τον θέλουν και δεν τον ήθελε κανεις..
Εε τον κρατήσαμε και είναι πλέον η μεγάλη μου αγάπη..
Αυτό με έκανε λοιπόν να λέω δεν ξέρεις ποτε..,μπορεί εκεί που έχεις στο μυαλό σου να πάρεις την τάδε ράτσα να σου έρθει από το πουθενά μια άλλη η ενας ανεφ ρατσας κοπροτακος και να βρείς τον ερωτα τις ζωής σου..
Πάντως έχω σκοπό να πάρω και δεύτερο κάποια στιγμή αλλα δεν έχω αποφασίσει τι..
Αν τον αγοράσω σίγουρα θα είναι από εκτροφέα..
 


Nicole

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2008
95
0
Εμένα μου αρέσουν όλα τα σκυλιά. Αν όμως λόγω διαφόρων συνθηκών έπρεπε να πάρω ένα μικρόσωμο και δεν έβρισκα κάποιο που να χαρίζεται αδέσποτο, ημίαιμο ή οτιδήποτε άλλο και είχα τα χρήματα θα έπερνα ένα σκυλί απο εκτροφέα.

Αν όμως οι συνθήκες μου επέτρεπαν να πάρω ένα μεγαλόσωμο σκύλο, τότε θα έψαχνα σε όλα τα φιλοζωικά σωματία ή οπουδήποτε αλλού για να βρω τον ποιο μεγάλο σκύλο, που δεν μπορεί να υιοθετιθεί, γιατί όπως ξέρετε ο περισσότερος κόσμος δεν θέλει μεγαλόσωμα σκυλιά. Μετά μπορεί να έπερνα και κανένα άλλο σκύλο απο εκτροφέα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981