φίδια στην πόλη των Σερρών


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Εμένα με ενοχλεί πολύ η προφορά του speaker που, όπως συνηθίζεται τελευταία, έχει προσθέσει προσωδία στη νέα ελληνική και τονίζει τις τελευταίες λέξεις στη λήγουσα. Ο ένας τύπος σκότωσε το φίδι και ο δημοσιογράφος της συμφοράς δολοφόνησε την ελληνική γλώσσα.
 








ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
αυτην η ιστορια από που ξεκινησε; καθε τρεις και λιγο ακουω για τους σατανικους οικολόγους που ελεθερωνουν φιδια και σκορπιους για να ξεπαστρεψουν αθωο κοσμακη.
ειναι κατι αντιστοιχο μαλλον με τους οικους ανοχής ελληνικών αδεσποτων σκυλων στη γερμανια.
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Τι να πουν και άλλα κράτη που η μισή πανίδα εκεί είναι απειλή για τον άνθρωπο. Και εμείς καθόμαστε και ασχολούμαστε με τα φίδια που από όλα τα είδη εντός του Ελλαδικού χώρου 1-2 είναι δηλητηριώδη...

Το έχουμε τερματίσει τελείως...
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Να τοποθετήσει ο Δήμος ταμπέλες :ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΦΙΔΙΑ Να ΕΙΣΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΟΡΊΩΝ ΤΟΥ ΔΉΜΟΥ σαν αυτές που βάζουν στα πάρκα για τα σκυλιά.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Δεν είχα πέσει ποτέ σ'αυτό το θέμα..Χαίρομαι που ακούω ανθρώπους να εκφράζουν τις ίδιες απόψεις με εμένα.
Έχω σκοτωθεί με συγγενή, πολύ κοντινό μου άνθρωπο η οποία λατρεύει σκύλους-γάτες και πατάει με το αυτοκίνητο φίδια επίτηδες.
Το θυμήθηκα και συγχίστηκα. Πόσοι ηλιθιότητα μπορεί να βγάλει ένας άνθρωπος; Πόση;;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3