χανει τριχες








kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
μίλα ρε:)
αλλά ξέρεις ποιός δεν σε ακούει:D:D:D:D:D:D:D

παιδιά παιδιά
τα κανίς δεν μαδάνε καθόλου ε
καλό κι αυτό πάντως
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Jack Russel ειναι; Με το σκληρό τρίχωμα θέλουν στριπινγκ
το κοκόνι είναι κοκόνι
και ο ρίτσος ρίτσος:)

σκληρό τρίχωμα όχι,καθόλου
το αντίθετο

άρα δεν κάνει στρίπινγκ:)ευχαριστώ
 












vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Από τρίχες απλά χαμός!Ηλεκτρική τρείς την ώρα και βούρτσισμα επίσης..
Δε βαριέσαι, ζωή να έχουνε κι ας γεμίζουν τον τόπο!:p
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ναι μωρέ!
και εμείς μαδάμε...
απλά κάποιοι έχουν παιδικά τραυματα με τους σκύλους και όταν παλεύουν να τα απωθήσουν τους κάθεται η τρίχα στο λαιμό...

εμείς τώρα με την κοκόνα πόση τρίχα να δούμε δηλαδή? όση τρίχα βγάζει το ροτβάιλερ σε ένα χρόνο θα βγάλει η Αργώ όλη της τη ζωή

και μέχρι πότε ρωτάει η τριχομανής σύζυγός μου θα μαδάει?
δυό φορές τον χρόνο απο ένα-δύο μήνες?
 




silk

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
440
3
41
Kinetta
Ο Δίας χάνει τρίχες ακόμα... όχι τόσο πολύ όσο πριν απο περίπου 1 μήνα. Αλλά μαδάει...

Είναι φυσιολογικό? Γνωρίζω βέβαια ότι το κρύο στην Ελλάδα άργησε να έρθει αλλά φτάσαμε Δεκέμβρη...

Τον βούρτσιζα με μια βούρτσα από φυσική τρίχα στην αρχή αλλά δεν έκανε πολύ δουλειά και πήρα ένα γάντι που έχει πλαστικά μικρά δόντια. Αλλά ο άτιμος ακόμα βγάζει τρίχα...
Δεν έχει δείξει κάτι το ανησυχητικό (να μου μένει τούφα στο χέρι ή να καραφλιάζει σε σημεία) αλλά έχω αρχίσει και τα παίζω και εγώ και η σκούπα.:rolleyes:
 






kostas_dogo_argentino

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
159
2
ν.κοσμος
παντως περα απο την πλακα δεν ξερω αν ειναι τα ντογκο μονο η αν ο δικος μου το εχει μονο αλλα μαδαει ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!κ μιλαω για τρελες ποσοτητες τριχας...
ενα δωματιο 15 τμ σε 4 ωρες κ 3 4 τιναγματα του κανει το πατωμα...τριχωτο!!!:shock:
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Τελικά όλα τα κοντότριχα είναι βάσανο...... Και τα δικά μου μαδάνε σταθερά όλο το χρόνο, απλά το Σεπτέμβρη και την άνοιξη λίγο παραπάνω.

Από την αυλή ειδικά που κυλιούνται όλη μέρα και λυσσάνε κιόλας (γιατί μέσα στο σπίτι απαγορεύται το τρέξιμο και η.... πάλη :D) με τα φαράσια τις μαζεύουμε.........................
 


nick!

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2008
125
0
Πριν ενα μηνα δεν ειχα ξαναδει τοση τριχα απο τον δικο μου και αρχησα να του δινω Viacutan Plus βιταμινη Ε και ειδα αποτελεσμα μαδαει πολυ λιγο και πραγματικα η τριχα του λαμπει.Ποια η γνωμη σας για τη χρηση αυτων των συμπληρωματων εφ΄ορου ζωης?Θα πρεπει να σταματαει ανα διαστηματα και να ξεκιναει παλι?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf