χαριζεται βισλα βοηθεια


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Μπράβο!!! Ήρθε σε εμας τελικά ε???? Αντε αν ειναι, να ερθουν και από το φορουμ μερια να τους γνωρισουμε και σε καμια βολτα!
Χαχαχα φαντάζομαι ήδη την @ghelly να τους επιβλέπει και να τους λέει μμμ αυτό κάντε το έτσι ή αλλιώς ή δεν ντρέπεστε ??χαχαχαχα
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MarilenaG


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια για οσα εκανες και μπραβο σε εσας που βοηθησατε!! καλη ζωη να εχει!
και εσεις ολοι οτι καλυτερο!
 
  • Like
Reactions: MarilenaG






MarilenaG

Well-Known Member
29 Μαρτίου 2014
121
48
Μπράβο!!! Ήρθε σε εμας τελικά ε???? Αντε αν ειναι, να ερθουν και από το φορουμ μερια να τους γνωρισουμε και σε καμια βολτα!
xaxa αα θα τους το πω αυτο να γραφτει και οταν βρισκει χρονο να βαζει φωτογραφιες της!! :)
ανυπομονώ να μου στειλει φωτογραφιες της και να μου πει την προσαρμογή της στο νεο της σπιτι!!
τα 2 σκυλια που θα ειναι μαζι της ειναι 2 στειρωμενα αρσενικα μεγαλης ηλικιας (ενα χασκυ και ενα βελγικο λυκοσκυλο) οποτε υποθετουμε οτι με μια καλη προσεγγιση δεν θα υπαρξει προβλημα συμβιωσης μιας και δεν υπαρχει θηλυκο για να τσακωθει.
οτι και να γινει θα ειμαστε σε συνεχη επικοινωνια και απο οσο ηταν σπιτι μου μπορω να πω οτι ηδη τους ειχεπαρει τα μυαλα το αστερακι μου!!
 
  • Like
Reactions: kanarini




MarilenaG

Well-Known Member
29 Μαρτίου 2014
121
48
Κατι μου θυμίζει αυτό το βελγικό, αλλά δεν ειμαι σιγουρη....
το εχει υιοθετησει απο εναν φιλο της που δεν μπορουσε να το κρατησει αλλο
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.756
Πολύ ωραία νέα Μαριλένα!
Και η υιοθεσία φαίνεται πολύ καλή περίπτωση!
Να σαι καλά για ότι έκανες!
 
  • Like
Reactions: MarilenaG


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.940
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel