2 Διεθνείς εκθέσεις K.O.E. 14 & 15.05.2011


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
πολλοι! μαλλων δεν τον εχεις δει πολλες φορες μεσα σε στιβο! αυτο που ειπε στο νασουκ το ελεγε στα σοβαρα, εχει πεταξει κοσμο για αργοπορια-και καλα κανει!
τα ξέρω βρε...αλλά τσαμπουκάς ο κύριος Στέλιος με τέτοια κίνηση και τέτοια φωνή?????
χιούμορ κάνουμε!!!!!
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Πολυ ωραιος ο Treasure , μπραβο Κωστα πρωτη φορα τον ειδα απο κοντα.Ρε φιλε η θηλυκια τι ειχε και ηταν ετσι το δερμα της , σαν ψωρα σαν να το εχει φαει κατι.Περαστικα της ευχομαι.

Περιμενα να δω και τα κουταβια απο την γεννα που ειχατε(μιας και ο treasure ειναι ηδη Champion οποτε δεν εχει μεινει να παρει κατι εδω!!!) , δεν πειραζει φανταζομαι συντομα επι του στιβου.
Στην Jazzy αναφέρεσαι? Εγώ επειδή την έδειξα το Σάββατο, δεν είδα κάτι στο τρίχωμα της. Όχι δεν έχει κάτι.

Όσο για τα κουτάβια τους...ο Τοwer θα είναι στην έκθεση της Καλαμάτας, και η Zoubi με την Roubi, θα τις φέρουμε στην έκθεση του ΚΟΕ τον Ιούνιο!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Έχεις δίκιο, απλά δεν ήξερα ποιό είναι το username της για αυτό δεν την ανέφερα!!! Ετοιμαζόμαστε ήδη για Καλαμάτα με Dante & Βlade!
H μαμά της το ξέρει; :cool::rolleyes::D
Νομίζω θα χαρεί πολύ, να τον ξεχάσετε τον Blade κάπου εκεί κάτω...:D
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Ναι στην Jazzy.Μακαρι να μην εχει τιποτα , αλλα μου κανει εντυπωση που την εδειξες και δεν ειδες οτι η μια πλευρα της ηταν ετσι οπως λεω.Μπορει να εφταιγε και η ζεστη ξερω γω?Οπως και να εχει για αλλη μια φορα μπραβο και σε σενα φιλε μου γιατι σαν πρωταρης σε εκθεσεις που ειμαι παρατηρουσα πως παρουσιασες τα σκυλια και μπορω να πω οτι εχω πολυ δρομο να φτασω σε σημειο να μπορω να δειξω εναν σκυλο σωστα.

Ευχομαι οτι καλυτερο για τις ερχομενες εκθεσεις και στα κουταβακια οπως και στους Treasure Jazzy και την ραβδωτη που μου αρεσε πολυ το κεφαλι της.

Θα ηθελα να αναφερθω σε μια φωτο με τα βελγικα τα μαυρα που ειναι ολα μαζι και ολοι εχουν γινει μια παρεα.
Τι πιο ωραιο απο φιλους εραστες της φυλης να ειναι ενωμενοι.Μπραβος σας.
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Θα ηθελα να αναφερθω σε μια φωτο με τα βελγικα τα μαυρα που ειναι ολα μαζι και ολοι εχουν γινει μια παρεα.
Τι πιο ωραιο απο φιλους εραστες της φυλης να ειναι ενωμενοι.Μπραβος σας.
ευχαριστούμε...:)
 










tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Έχεις δίκιο, απλά δεν ήξερα ποιό είναι το username της για αυτό δεν την ανέφερα!!! Ετοιμαζόμαστε ήδη για Καλαμάτα με Dante & Βlade!
Καλή επιτυχία!!!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
esy εχεις μια ταση να χανονται σκυλια... :p
:-$:-$:-$
Αδικία μεγάλη αυτό που λες...ρώτα τον Γιάννη να σου πει πως είναι το χέρι μου, από το άγχος μου, μην χάσω την δικιά σου...:roll::D
 
















Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Ευχομαι οτι καλυτερο για τις ερχομενες εκθεσεις και στα κουταβακια οπως και στους Treasure Jazzy και την ραβδωτη που μου αρεσε πολυ το κεφαλι της.

Τι πιο ωραιο απο φιλους εραστες της φυλης να ειναι ενωμενοι.Μπραβος σας.
Όχι ραβδωτη αλλα ραβδωτος!

Ευτυχώς οι φίλοι και εραστές της φυλής μας, είναι ενωμένοι. Δεν μπορει να μην το προσεξες Νασο. Άλλωστε κάνουμε τόση παρέα μεταξύ μας που δύσκολα θα χαλάσει και δεν μιλάω για ένα και δυο άτομα αλλα περισσότερα. Αν εισουν Αθήνα θα το είχες διαπιστώσει και εσυ ο ιδιος.
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Αυτο το πιστευω , για αυτο λεω να ερθω Αθηνα και να συναντηθουμε εκτος εκθεσης με τα σκυλια μας να γνωριστουμε γιατι εκτος απο εναν χαιρετισμο δεν εχουμε κατσει χαλαρα να τα πουμε.

Σορρυ για τον ραβδωτο που τον εκανα θηλυκο , μου αρεσε παντως.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95