2 διεθνείς εκθέσεις 25 & 26.06.2011


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
μπορεί κάποιος εθελοντής να δείξει ένα αρσενικό λάμπραντορ την παρασκευή στην εφήβων?

δέν πρόκειται να ζητήσουμε ευθύνες σε περίπτωση απώλειας του CAC :p:)
Τη Παρασκευή έχω μόνο ενα κοκόνι να δείξω, πολύ ευχαρίστως
 
















ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
κι εγω εκει θα ειμαι το σαββατο, χωρις σκυλι δυστυχως, αλλα κραταω όρεξη για την επομενη εκθεση!!! ΕΡΧΕΤΑΙ η κουταβα μου παιδιαααααααααααα
 




kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Κανενα αποτελεσμα?
Ολοι του εξωτερικου ειμαστε?
Greek KC's CAC Night show for Greek Bred Dogs. "Blade" Afghan Best Junior In Breed, "Nefeli" Golden Retriever RCAC, "Dante" M/S Dachshund BOB & Best In Group. GIOKO EMMY, Bullmastiff Best Puppy In Breed & 4th Best Puppy In Show. ATROTOS STARING AT THE SUN, Best Junior In Breed & 2nd Best Junior In Show!!!
 






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Κι αν υπάρχουν τίποτις μαυράκια με σηκωμένα αυτάκια, ή τίποτες ρωσίδες γαλανομάτες κάπου εκεί θα είμαι κι εγώ :cuniaoo::cuniaoo:
Μην χαθείς πάλι εσύ ε...?? κανόνισε:D
 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Μην χαθείς πάλι εσύ ε...?? κανόνισε:D
ε ντροπή, θέλω να πιστεύω πως θα το βρω απλά δεν ξέρω αν με συμφέρει να έρθω από εο ή από μεσογείων.

αποφασισα να ερθω και εγω.... θα παρω το κτελ και θα ερθω..γιατι ντεν εκω αυτοκινητο καρδια μου.....(απο παλια διαφημιση) ;-)
μη στενοχωριέσαι, εγώ που λόγω χεριού δε μπορώ να οδηγήσω ούτε αυτοκίνητο, ούτε μηχανή και θα έρθω με το δυομισάρι σκούτερ της δουλειάς τί να πω;;; ωϊμέ!!!
 


cgri1976

Well-Known Member
μη στενοχωριέσαι, εγώ που λόγω χεριού δε μπορώ να οδηγήσω ούτε αυτοκίνητο, ούτε μηχανή και θα έρθω με το δυομισάρι σκούτερ της δουλειάς τί να πω;;; ωϊμέ!!!
και ναι.............!!! ειμαστε οι τυχεροι της ημερας!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχ!!!!!!
 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Σίγουρα ήταν οργανωμένο και πολύ περισσότερο καθαρό απ' ότι το περίμενα, καθότι Έλληνες γαρ, όμως διαβάζοντας τα νέα άλλων εκθέσεων περίμενα να δω πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή και αρκετό παραπάνω κόσμο. Διάφορα μου άρεσαν, άλλα μ' ενόχλησαν αλλά θέλω να κλείσω τις εντυπώσεις μου με τα θερμά μου συγχαρητήρια στην οικογένεια που είχε το Weimaraner με το παράλυτο ποδαράκι που τον έχουν και τον παίρνουν μαζί τους κι ακόμη πως έχουν έναν ευγενέστατο σκύλο που δεν το βάζει κάτω.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Παρολα οτι χτες ειχαμε αρκετα σοβαρο ανταγονισμο- το μικρο μας τερατακι εκανε και παλι την διαφορα!!
Cinderella CAC-CACIB και BOB!!!

H MonaLisa επρεπε να αρκεστει με την Ρεζερβα!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU