3 ημίαιμα πιτ μπουλ,κουτάβια


Status
Κλειδωμένο θέμα

Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 3 ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ,ΗΜΙΑΙΜΑ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛ,ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΗΝΩΝ,ΑΠΟ ΜΑΜΑ ΠΙΤ ΜΠΟΥΛ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΑ ΜΕ ΚΑΦΕ.

ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ,ΤΑ ΤΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ,ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΝ 'Η/ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΟΥΝ!!

ΤΗΛ.6945139859,mail:[email protected]





 






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Κλειαννα, δεν θα αναλωθώ σε «κυνήγι μαγισσών».
Εκτιμώ αφάνταστα την πρόσφορα σου, αλλά θεωρώ απαράδεκτο το γεγονός ότι ένας άνθρωπος στερεί τη μάνα από τα κουτάβια της και αφήνει τα μωρά στο δρόμο.

Εγώ θα έπαιρνα και τη μάνα και τα κουτάβια στο σπίτι μου μέχρι να τους βρω οικογένειες.
Εσύ τι θα έκανες?
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Ούτε εγώ συμφωνώ με το να πάρω μόνο τη μάνα.Αν μπορούσα θα τα παιρνα όλα ή τίποτα.(ή ένα -δυο κουτάβια)

Ομως διαφωνώ με το να επιτιθόμαστε και να κρίνουμε έναν άνθρωπο που έσωσε ένα σκυλί από το δρόμο,το οποίο ηταν μες στα τσιμπούρια και τα μωρά δεν την χρειάζονται γιατί όπως έγραψε ήδη της είχαν κανει πληγές και δεν τα ήθελε..

Συν το ότι δεν είναι στη μέση μιας λεωφόρου,αλλά σε χώρο όπου τα φροντίζουν οι κάτοικοι(χωρίς να σημαίνει οτι δεν κινδυνεύουν,αλλα δεν κινδυνεύουν απόλυτα).


Εχει νόημα να αναλωνόμαστε κ αλλο σ αυτό το θέμα?
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Όχι δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο, απλά αρνούμαι να αποδώσω τα εύσημα σε μια πράξη επιλεκτικής «φιλοζωίας» η οποία διανθίζεται με γέννες δόσεις μελοδράματος και "σερβίρεται" ως θεάρεστη.

Ελπίζω όλα τα κουτάβια να είναι καλότυχα και βρουν σύντομα οικογένειες.
 










Status
Κλειδωμένο θέμα