Aλλο ενα μελος στην παρεα σας


gio72

Member
25 Σεπτεμβρίου 2007
14
0
Αθηνα
Γεια σας ρε παιδια ειμαι ο Γιωργος και ειμαι ενταξει γιατι αγαπω τα ζωα και δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο αυτο. Eυτυχως για μενα οι γονεις μου λατρευαν τα ζωα και κυριως τα σκυλια με αποτελεσμα και εγω απο μικρος να δεθω συναισθηματικα. Eιχα ζησει με πολλες ρατσες σκυλιων αλλα η αγαπημενη μου μεχρι τοτε ηταν το λυκοσκυλο (με εντυπωσιαζε παντα ο πειθαρχημενος χαρακτηρας του, η αφοσιωση του η ανεξαρτητη φιγουρα του) τα χρονια περασαν μεγαλωσα εφυγα απο το πατρικο μου και για καποιο διαστημα δεν ειχα καθολου σκυλο μετα γνωρισα την γυναικα μου επισης ζωοφιλη και κατοχο μιας μολοσσινας και εκει φιλοι μου αρχιζει μια νεα σχεση με μια ρατσα που δεν την ειχα ζησει καθολου οτι και να πω ειναι λιγο, απιστευτος χαρακτηρας, καλοβολο, πραγματικος τζεντελμαν κρατησε 10 χρονια δυστυχως το σκυλι μας πεθανε απο γηρατεια να σκεφτειτε οτι κατερευσε μεσα σε 10 μερες, ξερετε τι ειναι, να βλεπετε ενα «γιγαντα» να μην μπορει να σηκωθει στα ποδια του? δραμα.
Oταν την χασαμε δεν θελαμε να ξαναπαρουμε σκυλο αλλα οταν αγαπας τα σκυλια δεν μπορεις να ζησεις χωρις αυτα, ετσι λοιπον μετα απο καποιο διαστημα πηρα την αποφαση να ξαναφερω στο σπιτικο μας μια κουταβομολοσσινα η χαρα ειναι μεγαλη ειναι το ιδιο χαριτωμενη με την πρωτη μας, καθε κινηση καθε εκφραση του κουταβιου μας θυμιζει την μολοσσινα που χασαμε και μας ξυπνα καλες αναμνησεις και αυτο ειναι καλο γιατι σε 5 μηνες απο τωρα μια καινουργια ζωη θα ερθει στον κοσμο και αυτην δεν ειναι αλλη απο την κορη μου και περα την φροντιδα, την αγαπη που ειναι αυτονοητη για τους γονεις θα της δωσω οτι μου εδωσαν και οι γονεις μου, την αγαπη για τα ζωα γιατι ειναι μια αγαπη αγνη που δεν σε προδιδει ποτε και σε κανει καλυτερο ανθρωπο στην κοινωνια και η κοινωνια που ζουμε εχει αναγκη απο ανθρωπους σαν και εμας.
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
καλωσόρισες Γιώργο και να σου ζήσει η κουταβίνα και με το καλό η κοράκλα!!!Πωπω μωρε αδερφάκι μου θα πήξεις στις γυναίκες....καλά κουράγια :lol:
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Πολύ όμορφο intro gio72! :p
Να σου ζήσουν οι γυναίκες σου και μην ξεχάσεις να μας ποστάρεις πολλές φωτογραφίες της κουταβομολοσσινας! :wink:
Καλώς ήρθες και καλές συζητήσεις!
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Καλώς όρισες Γιώργο !
Όσο για της γυναίκες που σου λένε μην μασάς, εγώ έχω σπίτι μου την γυναίκα μου της 2 δίδυμες κόρες μου 7 ετών την μάνα μου την πεθερά μου και ακριβώς δίπλα μου την θεια μου έχω ένα θηλυκό παπαγαλάκι και σε 10 μέρες φέρνω ένα θηλυκό κουτάβι Rottweiler !!!
 






gio72

Member
25 Σεπτεμβρίου 2007
14
0
Αθηνα
Σας ευχαριστω ολους για το ζεστο καλωσορισμα ελπιζω να σας κρατησω καλη παρεα, με την πρωτη ευκαιρια θα ποσταρω φωτογραφιες απο την κουκλαρα μου να την καμαρωσετε και εσεις.

ΥΓ. Μολις εμαθα οτι το παιδι μας ειναι κοριτσι τρελαθηκα απο την χαρα μου το περιμενα πως και πως, ειναι δεδομενη η αγαπη της κορης για τον πατερα το εχω τεσταρει :wink:
 


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
gio72 said:
ΥΓ. Μολις εμαθα οτι το παιδι μας ειναι κοριτσι τρελαθηκα απο την χαρα μου το περιμενα πως και πως, ειναι δεδομενη η αγαπη της κορης για τον πατερα το εχω τεσταρει :wink:
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Πω! Πω! gio72 βρήκα τον άνθρωπό μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Είμαι τρελή και παλαβή για αυτή ράτσα εδώ και 15 χρόνια και ακόμα δεν έχω καταφέρει να κάνω το όνειρο πραγματικότητα. Λέγε, λέγε για τη ράτσα να μαθαίνουμε και να πωρωνόμαστε περισσότερο. Στείλε φωτό και άμα μπορείς έλα και από το σπίτι μου μαζί με όλο το σόι και φυσικά τη μολοσσίνα. Τρελαίνομαι λέμε!!!!
Να σου ζήσουν όλοι!!!
 






GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
καλώς ήλθατε... :D :D :D
ένας λόγος παραπάνω να χαίρομαι.. μου επιτρέπεται.. ε?
να χαίρεσαι τις γυναίκες σου... φιλιά πολλά από τον bruno... στην κουταβίνα σου... :p
 




gio72

Member
25 Σεπτεμβρίου 2007
14
0
Αθηνα
GRDANE said:
καλώς ήλθατε... :D :D :D
ένας λόγος παραπάνω να χαίρομαι.. μου επιτρέπεται.. ε?
να χαίρεσαι τις γυναίκες σου... φιλιά πολλά από τον bruno... στην κουταβίνα σου... :p
Αν στο αβαταρ ειναι το σκυλι σου τοτε φιλε μου
ειμαστε χρωματικα ακριβως ιδιοι, πολυ χαιρομαι :D
 




gio72

Member
25 Σεπτεμβρίου 2007
14
0
Αθηνα
psaras said:
Καλώς όρισες Γιώργο !
Όσο για της γυναίκες που σου λένε μην μασάς, εγώ έχω σπίτι μου την γυναίκα μου της 2 δίδυμες κόρες μου 7 ετών την μάνα μου την πεθερά μου και ακριβώς δίπλα μου την θεια μου έχω ένα θηλυκό παπαγαλάκι και σε 10 μέρες φέρνω ένα θηλυκό κουτάβι Rottweiler !!!
Εισαι γιγας υποκλινομαι