Akita 2.5 μηνών και δάγκωμα


miyu

New Member
12 Μαϊου 2009
2
0
Αθήνα
καλησπερα παιδιά! είμαι νεα στο φορουμ! μόλις και εγώ αγόρασα το ακίτα ινου μου και είναι 2,5 μηνών! δαγκώνει διαρκώς και του λέω ΟΧΙ ομολογουμένως σε έντονο ύφος, αλλά δεν μπορώ διαφορετικά όταν έχει το χέρι μου στο στόμα του! Είναι περήφανη ράτσα και διαρκώς φοβάμαι μηπως το μειώνω με τον τρόπο μου, αλλά δεν ακούει αλλιώς (όταν ακούει στο ΟΧΙ)! ότι προτάσεις έχετε παρακαλώ! για εκπαίδευση που λέτε είμαι λίγο διστακτική γιατί 8α ήθελα να το μάθω μόνη μου όσο γίνεται!
τι λέτε;
 


LoVis

Member
30 Αυγούστου 2009
6
0
Γειαααααααααα...... ξανα!

Γεια σου Miyu ... Εννοειτε οτι θα παντρευουν οι αγαπες μας ειναι ιδια ηλικια και ιδιο χρώμα χα χα χα...
Μαντεψε εχω καινουργιες φωτος .. να δεις τον γαμπρο .. μας δεχεσαι ?





Εδω ειναι μετα το χτενισμα.. Αυτη ειναι η πρωτη μπαλα που εβγαλα!! Μιλαμε εβγαλα 4 τετοιες..!!!








Και εδώ ειναι ενα video που εβγαλα .. Ελπιζω να φαινετε καλα!!! :)
[video=youtube;NEfl8q147gg]http://www.youtube.com/watch?v=NEfl8q147gg[[/video]

Φιλακια ..
 
Last edited by a moderator:






sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Είναι υπέροχος!

Αλλά έχω μια φιλική συμβουλή: Μην τον μαθαίνεις να παίζει με παπούτσια, παντόφλες, ρούχα κλπ
Αυξάνεις τις πιθανότητες να τα βρεις κρόσια καμιά μέρα! :D (και δε θα φταίει, με τα "παιχνίδια του" θα έχει παίξει ;))

Καλύτερα να του έχεις δικά του παιχνίδια και να τον μάθεις να μην πειράζει τα πράγματά σας
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Γεια σου Miyu ... Εννοειτε οτι θα παντρευουν οι αγαπες μας ειναι ιδια ηλικια και ιδιο χρώμα χα χα χα...
Μαντεψε εχω καινουργιες φωτος .. να δεις τον γαμπρο .. μας δεχεσαι
Να χαίρεσαι το σκυλάκι σου και όποτε βρεις χρόνο, ρίξε μια ματιά στην παρακάτω συζήτηση διότι κομματάκι νωρίς άρχισες τα ...πατρολογηματα.

γιατι ΔΕΝ ζευγαρωνουμε τα σκυλια

:)
 


LoVis

Member
30 Αυγούστου 2009
6
0
Μπορει καποιος να βαλει τις φωτος και στο νεο μελος που εχω ανοιξει ?γιατι μου τις πηρατε απο κειιιιιιιιιι :p
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU