AND THIS IS HOW IT ALL STARTED..




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Αν σ ακουσει κανας Γιαπωνεζος να συγκρινεις με Κινεζο θα σε σφαξει με το Κατανα χαχαχα :) . Ειναι σα να συγκρινεις Γκέισα με καμια της Τρούμπας :p
 


OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
Ενα λουλουδι αναμεσα σε τοσα αλλα κι ομως ξεχωριζει!!
Χανα for ever!!
Οχι οτι δεν αγαπαμε και ΚΟΥΛΗ, αλλα ο παλιος ειναι αλλιως και ο νεος ειναι ωραιος πως να το κανουμε..
(οπως λεει και ο σοφος λαος)..
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ενα λουλουδι αναμεσα σε τοσα αλλα κι ομως ξεχωριζει!!
Χανα for ever!!
Οχι οτι δεν αγαπαμε και ΚΟΥΛΗ, αλλα ο παλιος ειναι αλλιως και ο νεος ειναι ωραιος πως να το κανουμε..
(οπως λεει και ο σοφος λαος)..
εγω νομιζα η γερμανου το ειχε πει
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Και τα δυο μου αρέσουν πολύ! Και δεν μπορώ να κάνω και σύγκριση! Άλλο ο ένας άλλο η άλλη.
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ναι, ακριβως. Μέρα με τη νύχτα. Το μονο κοινο που έχουνε είναι ότι ε΄χουν 4 πόδια και είναι από γειτονικά κράτη. Πραγματικά δε μπορώ να φανταστω κανενα συνδυασμό σκύλων με μεγαλυτερες αντιθέσεις. Εκανα και ενα τεστ ιδιοτητων-χαρακτηριστικών , ετσι για την πλακα, και να η προσωπικη μου βαθμολογία :)
- ΕΜΦΑΝΙΣΗ : Ομορφια Χάνας τείνει στο άπειρο, κουλης γουελ .. χανουμε 1 ποιντ . Σκορ 1-0
- ΓΛΥΚΑ : εδω τους βαζω ισοπαλια, το καθενα εχει τη γλυκα του. Σκορ 2-1
-ΕΝΕΡΓΕΙΑ : Χανα οργώνει, Κουλης κοιμάται (παιζει βεβαια ρολο και η ηλικια αλλα και παλι..). Σκορ 3-1
- ΑΝΘΡΩΠΟΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΑ : Κουλης κερδιζει κατα κρατος ! Ουρα μου ! Σκορ 3-2
- ΕΥΦΥΙΑ : εδω Χανα κερδιζει με αισθητη διαφορα, οσο και να αγαπω το αγορι, το θηλυκο ειναι το σπιρτο της οικογενειας. Σκορ 4-2
-ΦΥΛΑΞΗ: Χανα Κέρβερος, Κουλης αλερτ μεν αλλα κατα τα αλλα δεν το χουμε.. Σκορ 5-2
- ΑΦΟΣΙΩΣΗ : Η χανα δειχνει καλα στοιχεία αλλα Κουλης υπερεχει, ζει για να ναι διπλα μου. Σκορ 5-3

Νικητρια η Χανα στα σημεια αλλα και τα δυο καταλαμβανουν ισο χωρο στην καρδια μου (να τα ακουν μερικοι και μερικες :) ).
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ναι, ακριβως. Μέρα με τη νύχτα. Το μονο κοινο που έχουνε είναι ότι ε΄χουν 4 πόδια και είναι από γειτονικά κράτη. Πραγματικά δε μπορώ να φανταστω κανενα συνδυασμό σκύλων με μεγαλυτερες αντιθέσεις. Εκανα και ενα τεστ ιδιοτητων-χαρακτηριστικών , ετσι για την πλακα, και να η προσωπικη μου βαθμολογία :)
- ΕΜΦΑΝΙΣΗ : Ομορφια Χάνας τείνει στο άπειρο, κουλης γουελ .. χανουμε 1 ποιντ . Σκορ 1-0
- ΓΛΥΚΑ : εδω τους βαζω ισοπαλια, το καθενα εχει τη γλυκα του. Σκορ 2-1
-ΕΝΕΡΓΕΙΑ : Χανα οργώνει, Κουλης κοιμάται (παιζει βεβαια ρολο και η ηλικια αλλα και παλι..). Σκορ 3-1
- ΑΝΘΡΩΠΟΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΑ : Κουλης κερδιζει κατα κρατος ! Ουρα μου ! Σκορ 3-2
- ΕΥΦΥΙΑ : εδω Χανα κερδιζει με αισθητη διαφορα, οσο και να αγαπω το αγορι, το θηλυκο ειναι το σπιρτο της οικογενειας. Σκορ 4-2
-ΦΥΛΑΞΗ: Χανα Κέρβερος, Κουλης αλερτ μεν αλλα κατα τα αλλα δεν το χουμε.. Σκορ 5-2
- ΑΦΟΣΙΩΣΗ : Η χανα δειχνει καλα στοιχεία αλλα Κουλης υπερεχει, ζει για να ναι διπλα μου. Σκορ 5-3

Νικητρια η Χανα στα σημεια αλλα και τα δυο καταλαμβανουν ισο χωρο στην καρδια μου (να τα ακουν μερικοι και μερικες :) ).
τετοια αδικια ουτε στο τζανγκο του ταραντινο ντοκ ! :xD:
ενταξει εκει στο τελος το εσωσες οκ :x: :)
 










OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
Προβλεπω το σκορ να αλλαζει κι αλλο υπερ της Χανας οσο μεγαλωνει (στον ανθρωποκεντρισμο και στην αφοσιωση) κι ετσι ο ερωτας να μεγαλωνει..
Βρες κι αλλα στοιχεια για συγκριση να ισοσταθμισουν καπως τα πραγματα π.χ ποιος ειναι λιγοτερο πεισματαρης, κλπ

Παντως εγω σε καταλαβαινω, νοιωθω ακριβως το ιδιο..(θα μας παρουν με τις πετρες μου φαινεται!)
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
χαχα, σκοτιστήκαμε :)
εχεις δικιο!! στο πεισμα ο κουλης κερδιζει κατα κρατος !!! η μικρη ειναι φουλ ξεροκεφαλη ! δεν το χα σκεφτει ! 5-4 ! πλησιαζει σε αποσταση αναπνοης ο ντρούλης μου !

α, και ενα ωραιο νεο, χασαμε 800 γρ, ειναι τωρα στα 11, αλλες 2000 γρ και τον κατεβαζω καλοκαιρι παραλία και το φθινοπωρο για μιστερ Ελλάς ;)
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
χαχα, σκοτιστήκαμε :)
εχεις δικιο!! στο πεισμα ο κουλης κερδιζει κατα κρατος !!! η μικρη ειναι φουλ ξεροκεφαλη ! δεν το χα σκεφτει ! 5-4 ! πλησιαζει σε αποσταση αναπνοης ο ντρούλης μου !

α, και ενα ωραιο νεο, χασαμε 800 γρ, ειναι τωρα στα 11, αλλες 2000 γρ και τον κατεβαζω καλοκαιρι παραλία και το φθινοπωρο για μιστερ Ελλάς ;)
οριστε..εχουμε και προδιαγρφες για μοντελινγκ. 5-5 ισοπαλια πηγαμε. αγορια ιππότες ,κοριτσια κότες!!
αλλο ενα εμεινε, και πηραμε το ματς!
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
ληξτο !
πεναλτι μια χαρα..
κοριτσι τωρα και πεναλτι :xD:

κουλης στο γαμα, ενα μηδεν :)
χανα σουτ,παει το περιστερι,καλα σαραντα ! :xD: (δε πιστευω να την βαζεις να βλεπει μπαλα)
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
ληξτο !
πεναλτι μια χαρα..
κοριτσι τωρα και πεναλτι :xD:

κουλης στο γαμα, ενα μηδεν :)
χανα σουτ,παει το περιστερι,καλα σαραντα ! :xD: (δε πιστευω να την βαζεις να βλεπει μπαλα)
Λογικά λόγω προέλευσης θα προτιμάει αγώνες Σούμο ή το κάστρο του Τακέσι :p
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Λογικά λόγω προέλευσης θα προτιμάει αγώνες Σούμο ή το κάστρο του Τακέσι :p
στο τακεσι ειναι σικε ο τελικος με τα νεροπιστολα ! χα00χ0χ0αχ

εκει θελει μαεστρο Κουλη το κονσεπτ να ανεβει και η τηλεθεαση ! :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc