Bολτα στα Βασιλικά Κτήματα με βασιλόπιτα (σκυλίσια και μη)


Status
Κλειδωμένο θέμα

katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Αχ, δεν ξέρεις πόσο σας ζηλέυω...χάσαμε τα χιόνια γ@μώτο...!!
Μέχρι να βγάλω τον νάρθηκα...και να μπορω να τους πάω ξανά Βασιλικά...δεν θα έχει πιά χιόνια.
Εκτος αν μου κάνει το χατίρι και χιονίσει αρχες Μαρτίου..
Ρε παιδιά...δεν θέλει κανένας να έρθει να πάρει τον Keagan για βόλτα στα χιόνια?????????????????????????
Γιαννάκη μου..εσυ????????? Θές να γίνεις dog walker για τη φίλη σου?????:D:D:D:D
 






katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
το 2003 χιόνισε στην Πάρνηθα 20 Μαρτίου.................η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.....:D:D:D:D
Να'σαι καλά βρε φιλενάδα...μου έφτιαξες το κέφι.
Το είπα και στον keagan και χάρηκε και αυτος...ο Τσούφι δεν ακούει οπότε δεν έιχε νόημα να του πω κάτι..:D:D
 






kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Eγω αμα φτάσω εκει πάνω δεν έχω πρόβλημα να πάρω και τον Keagan ή οποιον ακούει τελος πάντων, αλλά... τι πιθανότητες έχω να σας πεισω να κάνουμε την επόμενη βόλτα κάπου πιο νότια και πιο κοντά στο κέντρο?? Ολο στα βόρεια πάμε!!!:D:D
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Το φαντάστηκα ότι εκεί μπορεί να εννοεί αλλά με τέτοια αγέλη δεν μου φαίνεται και πολύ πρόσφορο έδαφος. Εκτός αν μαζευτούμε κατά τις 7 το πρωί για να είμαστε σίγουρα ανενόχλητοι...
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Οταν λες Κέντρο, που εννοείς;
Εγω προσωπικά βολεύομαι ιδιαιτέρως με το Λυκαβηττό (κερνάω και καφέ μετα στο σπίτι), αλλα επίσης (σχετικά) κοντά είναι και το Πάρκο των Δικαστηρίων, το Αττικό Αλσος, το Παρκο των Ιλυσσίων, ο Υμηττος και ο Λόφος Φιλοπάππου....
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Το φαντάστηκα ότι εκεί μπορεί να εννοεί αλλά με τέτοια αγέλη δεν μου φαίνεται και πολύ πρόσφορο έδαφος. Εκτός αν μαζευτούμε κατά τις 7 το πρωί για να είμαστε σίγουρα ανενόχλητοι...
Κάνεις λάθος!:p Ακόμα και τα Σαββατοκύριακα, έχει ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ κόσμο ο Λυκαβηττός και απο το Αλσος Συγγρού που πήγαμε και απο τα Βασιλικά κτήματα!!!

Πολλές φορές κάνω ολόκληρο το γύρο και είναι ζήτημα αν συναντάω δυο ανθρώπους..... επίσης είναι συγκεκριμένα τα σκυλοστέκια και αν θέλει κανείς τα αποφευγει και δεν βλέπει κανέναν!..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Κοίτα αν σε κάποιο από αυτά είναι και το παρκάρισμα κάπως αξιοπρεπές, ας προτείνουμε αυτό και εγώ εννοείται ότι είμαι μέσα. Μήπως όμως να ανοίξουμε και νέο θέμα γιατί αυτό με την βασιλόπιτα είναι κάπως πια;;;
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Κοίτα αν σε κάποιο από αυτά είναι και το παρκάρισμα κάπως αξιοπρεπές, ας προτείνουμε αυτό και εγώ εννοείται ότι είμαι μέσα. Μήπως όμως να ανοίξουμε και νέο θέμα γιατί αυτό με την βασιλόπιτα είναι κάπως πια;;;
Στο Λυκαβηττό παρκάρισμα έχει απλετο στο παρκινγκ του Θεάτρου....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ας δούμε πως θα είναι ο καιρός τις επόμενες μέρες και αναλόγως πράττουμε. :)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
τι πιθανότητες έχω να σας πεισω να κάνουμε την επόμενη βόλτα κάπου πιο νότια και πιο κοντά στο κέντρο??
Ελα ντε!!:D
Όπως καβούρι!!μια χαρά είναι και έχει και άπλα!!:D:D
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Ε, άντε, ξεκινήστε ένα νήμα με οδηγίες.... !! Εγώ δεν ξερω τιποτε απο νότια εκτός απο μια παραλία μετα τη Βουλιαγμένη που φαντάζομαι με τέτοιο καιρό δεν θα έχει ψυχή διποδη.....
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Ε, άντε, ξεκινήστε ένα νήμα με οδηγίες.... !! Εγώ δεν ξερω τιποτε απο νότια εκτός απο μια παραλία μετα τη Βουλιαγμένη που φαντάζομαι με τέτοιο καιρό δεν θα έχει ψυχή διποδη.....
σαμπως εγω ξερω απο καβαλα ειμαι απλα μενω νοτια και αν παμε πουθενα ειμαι μεσα καλυτερα να προτεινει καποιος που να ξερει τα μερη περισσοτερο απο μενα
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Μόνο για ιστορικούς λόγους έχω να επισημάνω ότι το παρών θέμα είχε μια σοβαρή αδυναμία..... :p

Bολτα στα ΠΡΩΗΝ Βασιλικά Κτήματα με βασιλόπιτα :D:D:D:D:D:D:D:D
 


Status
Κλειδωμένο θέμα