Bολτα στα Βασιλικά Κτήματα με βασιλόπιτα (σκυλίσια και μη)


Status
Κλειδωμένο θέμα

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Setos, ποιανού είσαι εσύ παιδί μου; Πες μας δυο πράγματα για σένα και για το ποιοί και πόσοι κυρίως θα έρθετε στην εκδρομή αύριο. Αν μη τι άλλο να σας συμπεριλάβουμε στην κλήρωση. Να μην ξέρουμε πόσοι θα είστε; :)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Τώρα μάλιστα setos παιδί μου :) Δεν ρίχνεις μια ματιά στις απαντήσεις #115 και #116 μπας και καταλάβεις; Αλλιώς υπάρχει κι ένα έξτρα ραντεβού στις εντεκάμιση (το αργότερο) και για τα υπόλοιπα στραβάδια σαν και μένα, στην Νέα Κηφισιά. Διαλέγεις και παίρνεις :):)
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
-απο παρατηρητήριο Πάρνηθας:p......ο ήλιος λάμπει:p, τα πουλάκια κελαιδούν:p(.....τα ίδια είχα πεί και στην Νατάσσα την άλλη φορά και φάγαμε καρεκλοπόδαρα:D:D:D).... δεν φυσάει,δεν βρέχει,θερμοκρασία τώρα είναι στους 10 βαθμούς :) ο καιρός δηλ. πολύ καλός, με ένα πουλοβεράκι και ένα μπουφανάκι όλα Ο.Κ.
Καλή βόλτα σε όλους μας:D
 


killah

Well-Known Member
6 Σεπτεμβρίου 2009
149
22
Αθήνα-Κυψέλη
Kαλημερα

Δυστυχως ειδα χθες οτι το πισω λαστιχο της μηχανης χανει αερα οποτε δεν διακινδυνευω τοσο μεγαλη διαδρομη με τη μικρη πανω...:(:(:(
Καλα να περασετε!
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Λοιπόν, επειδή ξέρω ότι έχετε αγωνία... η βόλτα τελικά ήταν εξαιρετική. Ο καιρός και το μέρος ιδανικά και άπαντες παρόντες. Επιγραμματικά να πω ότι το φλουρί το κέρδισε ο Γιώργος; (Allegro), sorry αν δεν το θυμάμαι σωστά και τα σκυλοδώρα η Λώρα της Νατάσσας. Πάντα να είσαστε τυχεροί παιδιά. Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως την Ελλη για την πίτα. Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να ξανακόψουμε πίτα, αλλά μέχρι τότε, μας εύχομαι πολλές πολλές ακόμη τέτοιες βόλτες. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενη να γνωρίζω και τα πρόσωπα πίσω από τα nicknames :)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Kαλησπέρα σας κι απο μένα. Εξαιρετικά ήταν και πάλι! Είδαμε πολύ κόσμο, γεμίσαμε το πάρκο σκυλιά πάσης φύσεως, ξαναειδωθήκαμε ή γνωριστήκαμε για πρώτη φορα και γενικά περάσαμε πολύ ωραία! Εχει απίστευτη πλάκα να βάζεις πρόσωπα δίπλα στα nicknames... αν και όλες οι γνωριμίες ξεκινούσαν απ'τα σκυλια! Αντε με το καλό στην επόμενη βόλτα και με περισσότερο περπάτημα αυτή τη φορά. Καιρός ν'αρχίσουμε να παίρνουμε τα βουνά. :)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Μπραβο καλα μας accounts:p θα ηθελα και το δικο μου account:p να ερθει να σας δει..ισως την επομενη φορα!!:):)
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Καλησπερα απο εμενα και τον
Σολο, χαρηκαμε πολυ που σας ειδαμε και σας γνωρισαμε απο κοντα.Δυστυχως δεν κατσαμε παραπανω ωστε να γνωριστω με ολους καλυτερα μιας και ο μικρος κουραστηκε και εγω επρεπε να φυγω. Παντως την επομενη φορα που θα ειναι και πιο μεγαλος και με μεγαλυτερες αντοχες θα κατσουμε πιο πολυ.:)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Καλησπερα απο εμενα και τον
Σολο, χαρηκαμε πολυ που σας ειδαμε και σας γνωρισαμε απο κοντα.Δυστυχως δεν κατσαμε παραπανω ωστε να γνωριστω με ολους καλυτερα μιας και ο μικρος κουραστηκε και εγω επρεπε να φυγω. Παντως την επομενη φορα που θα ειναι και πιο μεγαλος και με μεγαλυτερες αντοχες θα κατσουμε πιο πολυ.:)
Αντε βρε παιδί μου και αναρωτιόμασταν τι γίνατε! Νομίζαμε οτι χαθήκατε (αν και κάτι τετοιο θα ήταν μάλλον απίθανο...... κάναμε μπαμ απο μακριά.....). Πολλά φιλιά στον απίστευτο κούταβο και τα λέμε την επόμενη φορά. :)
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Φανταστικά ήταν σήμερα! Απίθανη σκυλοπαρέα και όχι μόνο! Και εγώ χαρήκα πάρα πολύ που σας γνώρισα όλους! Η μικρή δε... την είδατε χαρές που έκανε! Έχει πέσει ξερή! Ισα ίσα πατουσακια πλύναμε και ούτε κουνιέται!!! Άντε πάντα τέτοια και συχνότερα!!!
 




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Περάσαμε απίστευτα!! :) Κ εγώ κ φυσικά κ το λωρο-κάτσικο!;)
Χάρηκα πολύ που ξαναείδα γνώριμες φάτσες, αλλά κ που γνώρισα -live- παιδιά που τα λέμε μέσω του forum!:)
Ευχαριστούμε την Πηγή (kopritis) που μας πήγε κ μας έφερε μια χαρά, κ την Ειρήνη (xotikouli) για τη γατοκοινωνικοποίηση της λώρυ μετά τη βόλτα [τα φιλιά μου στον γάτο το Μήτσο, ...ΗΡΩΑΣ ΗΡΩΑΣ :p !! Θέλω κ ντέξτερ στην επόμενη βόλτα, κ το βίντεο με τη χορογραφία τους, παρακαλώ:D:p].

Τί να πρωτο-σχολιάσω;
Τη λίμπα, τον έρωτά μας Ακίρα (τα λέμε σύντομα Μαργαρίτα-Τara),
την αγέλη μας: μπλου κ λέων; ;)
τη λέρα; τον allegro; τη φαγάνα nelly:D; τον πάρη; τον σόλο (τί κούκλος αυτός καλέ;;; ) τον Άρη; την elli;;
κ όλα τα άλλα 4ποδα που δεν θυμάμαι τα ονόματά τους;;;:D

Τέλεια, τέλεια ήταν! Ευχαριστούμε την Έλλη για την πίτα κ την Κατερίνα για τη διοργάνωση! :)

Να'μαστε καλά παιδιά κ να περνάμε πάντα έτσι όμορφα!!

ορίστε φωτο (είναι αρκετές!) :)











































.....
συνεχίζεται!!:)
 








katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Μία ΑΠΙΘΑΝΗ βόλτα..απίθανη παρέα...δίποδα και τετραποδα..
Νομίζω ότι ο χρόνος μπήκε πολύ καλά...οπότε θα συνεχίσει και έτσι!!
Ο καιρός μας εκανε το κεφι...ευτυχως...αν και έχω την εντύπωση ότι οι τελευταιοι πρέπει να έφαγαν κάποιες ψιχάλες!!!!
Νομίζω ότι μείναμε ΑΞΕΧΑΣΤΟΙ στο κόσμο που μας συνάντησε στο δρόμο....τα δε γουρλωμένα ματια των μικρων παιδιών..ήταν όλα τα λεφτα΄!!!!
Πωπωπωπωπωπω...πολλά σκυλια!!!:eek::eek::eek:
Τι να πρωτο σχολιάσω...
Τα Γαλλάκια...άπίστευτες φατσες...η ατάκα της ημερας : "δεν την αφήνουμε ελεύθερη γιατι θα 'φάει " το ντάσχουντ"...

Ερμής...τυπικότατο Golden...τι ΔΕΝ έκανε...(τά πάντα)

Allegro & η φιλενάδα του...ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ!!!

Το "δειγμα" της Ellis...μας "αναστάτωσε'...ο Keagan ακόμα δεν μπορει να καταλάβει που πήγε και το έχασε μέσα απο τα πόδια του...!!

Λώρα...όποιος ξανα πει ότι έχει υπερκινητικο σκυλί...δεν έχει γνωρίσει τη "σβούρα".. !!
Αποκτήσαμε και σκυλιά "κυνομαχίας" ..με αρχηγό τον "σαχλοκούδουνο" Τσούφι..ο οποίος "θυμήθηκε" τον Πάρη από τη συνάντηση στου Συγγρού...(αφού είχε περασει μία ώρα πρωτα)....και άρχισε να τον βρίζει απο απόσταση...μέχρι που αποφάσισε να κάνει επίθεση!!! Νίκο, μη στεναχωριέσαι...ο Πάρης δεν έφταιγε!!!:D:D:D
Λεων & Blue...κουκλιά!!!
Σωτηρης ....ο "κύριος " της παρέας!!!
Tara...το "μαύρο" σας δεν παιζεται...

Επίσης, να πω ότι είχαμε και καινούργια μέλη...(θα γίνουν σύντομα)...που περιμένουν το δικό τους "μαυρο" μωρο!!!!
Και η πρωην E_va...που ΄συντομα θα έχει μάλλον νεο Μπουλάκι!!! (και για να μη μεινει παραπονεμένη...της ΄φόρτωσα τον Τσούφι να τον προσέχει....ευχαριστω)!!!!
Όσους ξέχασα....είναι λόγω γνωστού Αλτζχαιμερ!!!!
Αντε παιδιά και του Χρόνου ακόμα περισσότεροι!!!!!:D:D:D:D
 


Doc

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
75
0
Αθήνα
www.n3r.gr
Ωραία βόλτα, ωραία σκυλιά, όμορφη μέρα.

Να'στε καλά και άντε για την επόμενη.

Όσο για τη Λέρα, είναι ξάπλα στον καναπέ, αφού με το που φτάσαμε έφαγε όοοολο το φαγητό της, ξεπάτωσε κι ένα κόκκαλο, έκανε μιά μάσκα ομορφιάς με καθάρισμα-βούρτσισμα, και πλέον βλέπει όνειρα :D. Βασικά είναι λες κι έσκασε κανένα ---> :maria: και τώρα αράζει χαχαχαχαχα.
 


tifi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2008
247
0
Αθηνα
Παντα τετοια!!!
Οι φωτογραφιες λενε πως περασατε πολυ πολυ ωραια!!!
Ζηλευω....
Δεν ηταν δυνατον να ελθω,ελπιζω στην επομενη βολτα.

υ.γ ...κουκλος ο Dante:-|:-|:-|
 


Status
Κλειδωμένο θέμα