Bahar Di Caneguardiano - Bullmastiff


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.635
7.744
last off topic..

όσα βλέπει το μάτι του "ενδιαφερόμενου" (επί 24/7), δεν τα βλέπει ο κόσμος όλος...
Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια..Την κατάσταση του σκύλου μου μετά από τόση παρατήρηση την βλέπω καλύτερα και από τον ορθοπεδικό..
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
.. εκεί που έχει το "Β" (δεξί ισχίο), είναι που νομίζω ότι υπάρχει μεγαλύτερο "θεματάκι"...
όσα βλέπει το μάτι του "ενδιαφερόμενου" (επί 24/7), δεν τα βλέπει ο κόσμος όλος...
Και στον Solo, πιο έντονο το πρόβλημα το διακρίνεις στο δεξιό ισχιο, όπου και στην ακτινογραφία φαίνεται και στην παρατήρηση του σκύλου. Και από όσο θυμάμαι και στον Rocky και στον James.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.635
7.744
Φοβερός σαλιάρης, χαχαχαχααα!
Αναρωτιέμαι για τα bullmastiff, η ουσία της προσωπικότητας του σκύλου αυτού είναι η μπουνταλοσύνη και η αγαθή φύση που διακρίνεται στην φάτσα τους;
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Aυτή η μουσική η κατασκοπική με το πώς κοιτάει αυτός γύρω γύρω είναι τέλεια! "Πού'ντος? Πού'ντος? Κάπου εδώ θα ναι, αφού τον άκουσα, εδώ τριγύρω είναι, θα τον βρω!" - και χλαααατς το σάλιο στο ποδαράκι :p
 


barbie_s2k

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2012
241
3
44
Αθήνα - Μαρούσι
Αααχ σαλάκια, σαλάκια!
Όπως και πέρυσι στην πίτα, έτσι και φέτος θέλω να δώ τον Ρίκο
με τα σαλάκια του να τινάζεται και να πηγαίνουν παντού! :eyecrazy:
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Αναρωτιέμαι για τα bullmastiff, η ουσία της προσωπικότητας του σκύλου αυτού είναι η μπουνταλοσύνη και η αγαθή φύση που διακρίνεται στην φάτσα τους;
Πραγματικα ωρες ωρες αναρωτιεμαι και εγω, ειδικα ο συγκεκριμενος δεν σου δειχνει και πολλα.
Δεν ξερει τι σημαινει στρες παντως, εχει μια ψυχολογια για ολες τις καταστασεις.
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Αααχ σαλάκια, σαλάκια!
Όπως και πέρυσι στην πίτα, έτσι και φέτος θέλω να δώ τον Ρίκο
με τα σαλάκια του να τινάζεται και να πηγαίνουν παντού! :eyecrazy:
Τον Solo εννοεις...:cool:
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Αν δεν είσαι δίπλα του την ώρα που τινάζεται, δεν έχεις εμπεδώσει τίποτα!!!
 




barbie_s2k

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2012
241
3
44
Αθήνα - Μαρούσι
Αν δεν είσαι δίπλα του την ώρα που τινάζεται, δεν έχεις εμπεδώσει τίποτα!!!
Όντως, έχεις απόλυτο δίκιο Μαρία!
Είναι μία στιγμή που δεν πρόκειτε να ξεχάσω ποτέ γιατί δεν είχα δεί απο κοντά τέτοιον σκύλαρο και ειδικά μόλις τινάχτηκε........ τί να πώ!!!
Τον λατρεύω όμως *agapoylas*
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Αν δεν είσαι δίπλα του την ώρα που τινάζεται, δεν έχεις εμπεδώσει τίποτα!!!
Οποιος θελει να το εμπεδωσει, ας βρεθει (στην κοπη της πιτας) μεσα στην περιμετρο του Solo, γυρω στα 2-3 μετρα.;)
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.635
7.744
Πραγματικα ωρες ωρες αναρωτιεμαι και εγω, ειδικα ο συγκεκριμενος δεν σου δειχνει και πολλα.
Δεν ξερει τι σημαινει στρες παντως, εχει μια ψυχολογια για ολες τις καταστασεις.
Ανυπομονώ να τον γνωρίσω στην πίτα, έχω ακούσει τα καλύτερα για τον συγκεκριμένο.
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Μυρτώ δε τον θυμάσαι από πέρυσι?
Σε εμένα δε τιναχτικε,θέλησα εγώ να τον πάρω αγκαλιά:rolleyes:
Αλλά πως να του αντισταθείς,εγώ πάντος τον λάτρεψα και χαίρομαι που θα τον ξαναδώ!;)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3