BARF ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ+ΒΙΝΤΕΟ


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
το μασαει μια χαρα :wink:

θα βαλω κανα βιντεο αλλη φορα, να δεις, μη φοβασαι! ειδικα τα μεγαλα ψαρια τα μασαει τελεια, σαν μακρια κοκκαλα

τρωει βακαλαο,κοκκινοψαρο,γλωσσα,σολωμο,μπαρμπουνια,λιθρινια,γαυρο, φαγκρι (δεν του αρεσει καθολου)

και ολα οκ!
 






lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
:D :D boxer φοβερό video. Να ρωτήσω κάτι ως άσχετη, το ψάρι το καθαρίζεις από λέπτια, "αγκάθια" στο πλάι και εντόσθια;;
 


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
lone wolf said:
:D :D boxer φοβερό video. Να ρωτήσω κάτι ως άσχετη, το ψάρι το καθαρίζεις από λέπτια, "αγκάθια" στο πλάι και εντόσθια;;
οχι δε χρειαζεται ουτε καθαρισμα ουτε τιποτα. βασικα ειναι απο τα καλυτερα γευματα..! καθολου κοπος. οπως τα πλαταρια. αλλα δεν τα συμπαθω ιδιαιτερα γιατι δεν εχουν αρκετο κρεας.

τα ψαρια ειναι τελεια, τα παιρνω κατεψυγμενα, δε χρειαζεται να κοβω και να κανω μεριδες. :wink:
 






boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr


μπουτι απο κοτοπουλο. την πετσα την ειχα δωσει ξεχωριστα πριν ξεκινησει αυτο το βιντεο..
ο τυπος ενοχληθηκε απο τις καμερες και μεταφερθηκε στην παραδιπλανη κουρελου και τον κυνηγουσα, γιαυτο λειπει η αρχη :p :p
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Μια χαρα τα μασσουλαει- σπαει τα κοκκαλα and that's it!
Σουπερ ο μικρουλης!

Μαλλον πρεπει να βγαλω και εγω κανα βιδεακι για το πως τρωμε εμεις εδω περα!
 




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.975
630
Athens
Μιαμ σλουρπ!



Να μην ερχόταν και για αγαπούλες στο καπάκι, καλά θα ήταν (δεν είμαι fan της εσάνς ψαριού) ! Πρέπει να της μάθω να μασάει και καμιά τσιχλίτσα μετά :lol:
 






nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
με βαζεται σε πειρασμο να δωσω φτερουγες κοτοπουλο...τρεμει το φυλοκαρδι μου για το αν θα μασησει η οχι!!!! :oops: :shock:
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Νίκο πιστεύω θα τα μασήσει..Εδώ η δικιά μου που είναι αχόρταγη, το μόνο που μασάει είναι ότι έχει κόκαλο, εκτός από τα μικρά ψάρια που τα καταπίνει ολόκληρα :?
Αν θέλεις να είσαι σίγουρος κράτα από τη μια μεριά τη φτερούγα χαμηλά και από την άλλη θα μασάει η Χιόνα και δες ανάλογα..

ΥΓ το βίντεο γιατί δεν το βλέπω??
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Βάσω είναι οκ το βιντεάκι τώρα.
Βέβαια κρατάει 10 λεπτά αλλά εμένα μου άρεσε.
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Σε λιγο καταφθανουν οι φτερουγες...Παναγια μου Μυρτιδιοτισσα βαλε το χερι σου να μασησει!!!
Θα ανεβασω και εγω καμια φωτο αν ειναι ολα οκ...:-|
(Για αρχη φτερουγες καλα δεν ειναι???)
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
ντρεπομαι να ζητησω τετοια κοκκαλα!!!χαχαχαχαχα αλογου ειναι???
(Η γιαγια μου ειδε τις φωτο σας και επαθε σοκ! οι τρελοι π ταιζουν τα σκυλια τετοια και θα φανε σε λιγο και ανθρωπους!!!:Dεχω λιωσει στο γελιο!)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3