BARF ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ+ΒΙΝΤΕΟ


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Και εγώ ντρέπομαι!!!Βάζω τον μπαμπά μου και τα ζητάει!!:D
Πίστεψέ με δεν θα παραξενευτεί καθόλου ο χασάπης..ολα τα κόκαλα που μενουν τα δίνουν σε γνωστούς τους με σκυλιά. Ζήτα αργότερα ένα μεγάλο μοσχαρίσιο για να καθαρίσει τα δόντια της.
Η δικιά μου έχει ξεφύγει δυστυχώς και τρώει τόσο λαίμαργα που δεν τα μασάει καλά, γι αυτό τις φτερούγες πρέπει να τις κάνω λιώμα για να τις δώσω..:(
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Τι κοκαλο ειναι αυτο που μασουλαει η Αλμα???μοσχαρι???αν ειναι θα στειλω τη μανα...ας περασουν εκεινη για κανιβαλο...μουχαχαχ:D
edit: μοσχαρι..τωρα το διαβασα ξανα...
 


LaMb0fGod

Well-Known Member
25 Απριλίου 2008
156
0
33
Salonica City
Εδω τρωμε και εμεις πλαταρια με λιγο κανονικο κοτοπουλο.Η σκονη πανω ειναι μαγια μπυρας.Συντομα κοντα σας και με μοσχαρι.
[video=youtube;eydVaulnY2s]http://www.youtube.com/watch?v=eydVaulnY2s[/video]
 
Last edited by a moderator:


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Mήπως τα ...ψιλοκαταπίνει? Ο δικός μου την φτερούγα την τραβολογάει/ξεσκίζει (την δίνω για κόκαλλο και όχι για φαγητό - για φαί του κόβω το κρέας κομματάκια γιατί είναι καταπιόνας)
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
LaMb0fGod
Μήπως να δινεις μεγαλύτερα κομμάτια ώστε να μην χωράνε στο στόμα και να αναγκάζεται να τα τραβολογάει/ξεσκίζει?
 


LaMb0fGod

Well-Known Member
25 Απριλίου 2008
156
0
33
Salonica City
Βασικα αυτα που ειδατε οτι τα καταπινε κατευθειαν ειναι κανονικο κοτοπουλο.Τα αλλα τα κομματια που μειναν απ τα πλαταρια ήταν καπως μικρα,δεν προλαβα να τραβηξω απ την αρχη το βιντεο.Του δινω πιο μεγαλα κομματια και τα μασαει αρκετα καλα.
Μονο το 2 και το τελευταιο κομματι ειναι πλαταρια.Τα υπολοιπα ειναι κανονικο κοτοπουλο ψητο(εμεινε απ το μεσημερι)
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Και εγώ κατέφυγα στη λύση του μεγάλου κομματιού για να μασάει καλύτερα.Τα υπόλοιπα ψιλοκομμένα..
Πάντως είναι φάτσας!:p
 


LaMbofGod

Member
25 Απριλίου 2008
14
0
Eυχαριστω πολυ βασω.
Ισως να βαλω κιαλλο βιντεο που θα τρωει απ την αρχη για να καταλαβεται τι εννοω.Αυριο μαλλον θα βαλω βιντεο με μοσχαρακι αν και δεν εχει ιδαιτερο ενδιαφερον γιατι απλα τα σκοτωνει.
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Εχει πολύ πλάκα!!!:D:D
Πρίν του βάλεις το πιάτο όλο γλύφετε και μετά, αφού τα μυρίσει, το μαγικό πόδι σπρόχνει το μπόλ :D:D:D:D:D

ΦΑΤΣΑΣ!!!
 




LaMb0fGod

Well-Known Member
25 Απριλίου 2008
156
0
33
Salonica City
Nα'μαστε και εδω που τρωμε μοσχαρακι.

[video=youtube;k1DHObMotSY]http://www.youtube.com/watch?v=k1DHObMotSY[/video]
 
Last edited by a moderator:


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Βρε'συ, αυτός τα καταπίνει ολόκληρα:eek:
¨οταν δίνω τόσο μεγάλα κομμάτια στο δικό μου, πάντα κάνει εμετό. Οπότε του τα κόβω όλα "μπουκίτσες".
Χθες του'βαλα κατσίκι και δεν το πλησίασε καν :(:(
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ο λόγος που καταπίνει αμάσητα τα κομμάτια του κρέατος, είναι επειδή είναι αγχωμένος! Αφήστε τα σκυλιά ήσυχα την ώρα που τρώνε βρε παιδιά ή τουλάχιστον βιντεοσκοπήστε τα από απόσταση! ;)

Δεν είναι αναμενόμενο να αγχώνετε ο σκύλος εάν του κολλήσεις μια κάμερα στη μούρη την ώρα που τρώει με αποτέλεσμα να κατεβάζει αμάσητο το φαγητό του γιατί φοβάται ότι θα του το πάρεις?
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Μπα Κατερίνα και εγώ όταν της βάζω τέτοια κομμάτια να φάει έτσι τα καταπίνει κι ας είμαι και σε άλλο δωμάτιο. Θα έχει φάει σε 2 δευτερόλεπτα..:mad:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Βρε παιδιά έτσι αμάσητα δεν τα κατεβάζει ούτε ο δικός μου που καταπίνει (κυριολεκτικά) πέτρες!
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Κι όμως..;) Η δικιά μου ότι χωράει στο στόμα της και γλυστράει το καταπίνει μια και έξω!:p και δε νομίζω οτι την αγχώνω..Θα βάλω κανένα βιντεάκι και εγώ να δείτε πόσα κλάσματα του δευτερολέπτου χρειάζεται για να φάει..
Γι αυτό μόνο ψιλοκομμένα..
 


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
επειδη με βαλατε κι εμενα σε σκεψεις για την ''ωμοφαγια'' τι θα μου προτεινατε να δωσω ¨για αρχη στο δικο μου??? κια κατι ακομα...τα κοκκαλα αποτελουν και την κυρια διατροφη η τους δινεται και καποιο συμπληρωμα???
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλημέρα ΓΕΩΡΓΙΑ. Ρίξε μια μάτια στα θέματα περί barf στην ενότητα «Διατροφή και άσκηση». Θα βρεις πάνω από 15 θέματα με εκτενείς αναφορές και links που θα σου λύσουν κάθε απορία! ;):)
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Μιας και ξαναπιάσαμε το θέμα της barf (και των δοντιών) τελευταία... :)

[video=youtube;40RCm2vaVLc]http://www.youtube.com/watch?v=40RCm2vaVLc[/video]
 
Last edited by a moderator:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf