lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
Αντι για μπλε εγω θα προτεινα διασταυρωση ροτβαιλερ με παγκ (σε πολλες χωρες τα λενε πλεον σκετο ροτβαιλερ...)

 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Αντι για μπλε εγω θα προτεινα διασταυρωση ροτβαιλερ με παγκ (σε πολλες χωρες τα λενε πλεον σκετο ροτβαιλερ...)
To γελάς εσύ αλλά δες εδώ τι άλλο - μη αναγνωρισμένο - χρώμα χρυσοπουλάνε εκτός από το μπλε...


Σπάνιο σου λέει. Και πιασάρικο. Και ακριβό.
 
  • Like
Reactions: lostresam




Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Αντι για μπλε εγω θα προτεινα διασταυρωση ροτβαιλερ με παγκ (σε πολλες χωρες τα λενε πλεον σκετο ροτβαιλερ...)

Στη Σερβια συγκεκριμενα οχι σε καποιες χωρες γενικα. Αθλια μορφολογια ...
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
Στη Σερβια συγκεκριμενα οχι σε καποιες χωρες γενικα. Αθλια μορφολογια ...
Καλα πλεον η Σερβοι το εχουν τερματισει..εχω δει κυριολεκτικα πυροξανθο μπουλντογκ...Δυστυχως αυτος ο τυπος καθιερωνεται κ απο Ελληνες εκτροφεις. Θλιψη. Τιποτα αλλο.
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Καλα πλεον η Σερβοι το εχουν τερματισει..εχω δει κυριολεκτικα πυροξανθο μπουλντογκ...Δυστυχως αυτος ο τυπος καθιερωνεται κ απο Ελληνες εκτροφεις. Θλιψη. Τιποτα αλλο.
Καποιοι ναι , αλλα οι περισσοτεροι δεν το κανουν η εστω δεν το παρακανουν
 


moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Καλησπέρα.

Οι πιθανότητες που ρωτάς για προβλήματα υγείας είναι τουλάχιστον όσες είναι για όλα τα γαλλικά μπουλντόγκ που δε διαθέτουν pedigree με εξετάσεις υγείας των προγόνων. Απλώς στο μπλε είναι σίγουρο ότι δε θα έχει γενεαλογικό δέντρο για να ελέγξεις τους προγόνους. Από κει και πέρα δε μπορεί κάποιος να ισχυριστεί ότι έχουν λιγότερα ή περισσότερα προβλήματα αφού είναι ελάχιστα τα δείγματα της φυλής και χωρίς καταγεγραμμένες εξετάσεις υγείας.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.818
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf