Club Καματερού και εργαλεία εκπαίδευσης...


Status
Κλειδωμένο θέμα

mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Από τους κανονισμούς, αφαιρούνται σημεία των μυνημάτων, υβριστικά.
Και να σου θυμήσω, σε περίπτωση που το ξέχασες, ότι το έκανες report το post.
Αρα, έγινε αυτό που ήθελες.
Αρα, μην μας τρελλαίνεις.
 


Diablo

Well-Known Member
16 Ιανουαρίου 2011
459
0
Συρος Κυκλαδες
εγώ που γνώρισα dimitrisb,μέσο facebook και δεν θυμάμαι και από που, μου έλεγε καλά λόγια για το club και να παο να δω μου πρότεινε, και ότι είναι ωραίο το κλίμα και τέτοια,χωρίς να θέλω να κατηγορήσω κάτι και κάποιον και δεν ξέρω τι έχει συμβεί αλλα ούτε εμενα τότε μου είπε ότι πνιγουν τα σκυλιά,και τότε με προέτρεπε να περάσω,τώρα τι έγινε dimitri?δηλαδή να μην παο?επειδή εσέι με κάτι στράβωσες μάλωσες δεν ξέρω τι,αναιρείς αυτά που μου είχε πει τότε?
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
το πόστ περιείχε απαράδεκτα προσωπικά σχόλια μηδενικού κυνολογικού περιεχομένου τα οποία διαγράφτηκαν βάση των κανονισμών πρίν γίνει και report απο το θιγόμενο μέλος
επίσης βάση των κανονισμών τα παράπονα για τις διαχειριστικές ενέργειες γίνονται με πμ στον admin

τα μυνήματα που αφορούν αυτήν την στιχομυθία και δεν ανήκουν στην θεματολογία του τόπικ θα σβηστούν όταν βεβαιωθώ ότι ο ενδιαφερόμενος τα διάβασε

επίσης dimitris μπορείς να στείλεις και σε εμένα πμ αν θές -εννοείται
 


Lord & Maya

Well-Known Member
22 Οκτωβρίου 2009
470
0
Δεν μπορώ να καταλάβω. Προσωπικά βάζω πνικτη ηλεκτρικο και καρφί πριν πάω για προπόνηση όλα πολύ ήπια μεν αλλά υπάρχουν. Απο την άλλη έχω έπισκεφτει το κλαμπ και δεν έχω άσχημες εντύπωσεις. Διαφωνώ ότι μόνο με το φαΐ γίνεται δουλειά. Διαφωνώ με μπουνιες και οποιαδήποτε μορφή προσωπικού επίπεδου βίας. Με άνθρωπο που εψανε την υπομονή του με το σκύλο και τον τιμωρουσε δεν θα του εδινα δεύτερη ευκαιρία να κάνω προπόνηση ξανά μαζί του. Αλλά αυτό το δεν χρησιμοποιώ εργαλεία δεν με εκφράζει. Δεν με εκφράζει και αυτό που κάνει ο Δημήτρης όμως. Λίγη τσίπα ρε
 


Vasbar

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2010
964
0
Καλημέρα...

Βρεθηκα εχθες στον ΚΟΚ απο "σπόντα"...
Διαπίστωσα ιδιοις ομμασι χρήση ηλεκτρικου φραχτη, ηλεκτρικου κολαρου, κυκλωμα ηλεκτρικου ρευματος στο τερεν, ατσαλοπροκες, πινεζες, πνιχτες, σουστες, βια προς τα σκυλια....

ΥΓ
Χαρηκα που γνωρισα τα dogforum-παιδια απο κοντα!
Ελπίζω την επομενη φορα να εχω περισσοτερο χρόνο.. ;)
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
συγνώμη!
ξέρεις πώς είναι τα σκυλιά?
δεν είναι 9 μέτρα ψηλά με λάμπα στην κορυφή!!!!!!!!!!
 


Dimitris-b

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2008
187
0
Καλημέρα...

Βρεθηκα εχθες στον ΚΟΚ απο "σπόντα"...
Διαπίστωσα ιδιοις ομμασι χρήση ηλεκτρικου φραχτη, ηλεκτρικου κολαρου, κυκλωμα ηλεκτρικου ρευματος στο τερεν, ατσαλοπροκες, πινεζες, πνιχτες, σουστες, βια προς τα σκυλια....

ΥΓ
Χαρηκα που γνωρισα τα dogforum-παιδια απο κοντα!
Ελπίζω την επομενη φορα να εχω περισσοτερο χρόνο.. ;)
Το να πας και να δεις είναι τελείως διαφορετικό από το βρίσκεσαι εκεί 2 χρόνια.
Αλλά φαίνεται ότι εσένα θα σου είναι οικεία εικόνα τα χτυπήματα που φαίνονται στο βίντεο και η χρήση του καρφιού από τον βοηθό καθηκόντων προστασίας και φυσικά με την παρουσία του υπευθύνου του χώρου μια και κρατάει το λουρί του σκυλού.
[video=youtube;NYt46Dmp3JY]http://www.youtube.com/watch?v=NYt46Dmp3JY[/video]
 


Dimitris-b

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2008
187
0
Για να βαζουμε τα πραγματα στην θεση τους ησουν υπευθυνος ωρας και οχι υπευθυνος ομαδος για οταν ελειπε ο Αντωνης γιατι δεν εχεις εμπειρια να προχωρησεις τα σκυλια
Αν εγώ ήμουν "υπεύθυνος ώρας" και δεν είχα την κατάλληλη εμπειρία να προχωρήσω τα σκυλιά, ο "υπεύθυνος του κλαμπ" που έχει την κατάλληλη εμπειρία των τόσων ετών, παρόλο που έχει μια δεκατία να περάσει εξετάσεις και παρόλο που δεν πατάει σε κανένα σεμινάριο για να ενημερωθεί, γιατί με έβαλε "υπεύθυνο ώρας" για να προπονώ σκυλιά???Δεν τα λυπήθηκε τα καιμένα τα σκυλιά?
Ενημέρωσε τους ιδιοκτήτες ότι πρέπει να σκάνε 50αράκια κάθε μήνα για να τους προπονεί τα σκυλιά κάποιος "υπεύθυνος ώρας" που δεν έχει την εμπειρία να το κάνει???Δε λυπήθηκε την τσέπη των ιδιοκτητών???
 




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.822
5.052
patra
grdane.blogspot.com
μόνο 50 ευρώ τον μήνα πληρώνετε εκεί??????????????
εγω τωρα.... δεν ειμαι ειδικος...
αλλα στο βιντεακι ειδα....
1)κλωτσιες τυπου μιλαν
2) χρηση πνιχτη..? η καρφιου..?
το θεμα ειναι αν θεωρειτε αυτο που ειδαμε χρηση βιας.... κι αν το σκυλι φανηκε φοβισμενο... στρεσσαρισμενο κλπ.....
αναμενω γεματος αγωνια.....
 


Diablo

Well-Known Member
16 Ιανουαρίου 2011
459
0
Συρος Κυκλαδες
δηλαδή ρε δημήτρη έλεος.εγώ στο video ida 2 m@@@@@σ να δουλεύουν το σκυλί σου,και εσένα να κοιτάς.και σε ένα σημείο στην λέει και ο ερεθιστείς,γιατί δεν λες aous.h χρήση στο καρφί έγινε 2 φορες από τον ερεθιστεί,και κάποιος στην αρχή του video είπε μην το σακατέψουμε το σκυλί,λογικά ήταν ο Αντώνης.και θέλω αν είσαι σε θέση να μου απαντήσεις στο παραπάνω post μου!!

εγώ κλοτσιά δεν είδα παιδιά μονο τον κύριο που περιφέρεται γύρο από τους 2 που δουλεύουν το σκυλί,επειδή βαριόταν να σκύψει έκανε zits με το πόδι.λογικά είναι ο δημήτρης
 


Vasbar

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2010
964
0
Το να πας και να δεις είναι τελείως διαφορετικό από το βρίσκεσαι εκεί 2 χρόνια.
Αλλά φαίνεται ότι εσένα θα σου είναι οικεία εικόνα τα χτυπήματα που φαίνονται στο βίντεο και η χρήση του καρφιού από τον βοηθό καθηκόντων προστασίας και φυσικά με την παρουσία του υπευθύνου του χώρου μια και κρατάει το λουρί του σκυλού.
Είμαι σίγουρος ότι η δική σου εμπειρία είναι τεράστια...Δύο (2) χρόνια σε εναν κυνοαθλητικό όμιλο, δεν ειναι και λίγα.
Τα χτυπήματα που φαίνονται στο βίντεο δεν μου είναι οικεία εικόνα. Ουτε οι κινήσεις απο τον ερεθίστή και τον χειριστή.
Αν κατάλαβα καλά έσυ πρέπει να είσαι ο 3ος ανθρωπος της τρόϊκας που κυρίως παρακολουθεί σωστά?
Αν χρειάζεσαι ανάλυση του συγκεκριμενου βίντεο, πες το μου να σου πω πολλά πραγματακια που μου ειναι οικεία και που κανουν εντύπωση.

Δεν προσπαθώ όμως να πάρω την θέση κανενος. Απλα είδα και είπα αυτά που είδα.
Αν θελεις να δεις οικειες εικονες, πες μου, να σου ανεβάσω πολλά links...Η ακομα να σου πω, που να πας να δεις απο κοντά.

Εχω όμως μερικές ερωτήσεις να σου κάνω, γιατι πραγματικά χρειάζεται για να κατανοήσω καλύτερα το "θέμα" που υπάρχει.
.Εμπειρία που έχεις απο σκυλιά? Ειναι το πρώτο σου?
.Δύο (2) χρόνια στον ΚΟΚ, τι έκανες?
.Γιατι αποφάσισες να φύγεις μετα απο τοσο καιρό?
.Εισαι σε καποιον άλλο κυνοαθλητικό όμιλο?
.Οταν εβλεπες τους αλλους ανθρωπους τοτε, γιατι δεν αντεδρασες?
.Τωρα που βλεπεις αυτο το βιντεο, τι σκεφτεσαι, τι θα αλλαζες, πως το κρίνεις?
 
Last edited:


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Άντε πάμε από την αρχή:
2 Τρίτες το μήνα ήσουν υπεύθυνος για το πόση ώρα θα ήμασταν μέσα
στο στίβο. (2 μέρες το μήνα οκ; Και για 2 μήνες, άντε 3 μήνες; 6 μαθήματα πω πω ανευθυνότητα. Ακλουθώντας το πρόγραμμα που μας έδινε ο πραγματικός υπεύθυνος)
το λουρί το κρατά άλλος, γιατί δεν είσαι ικανός ούτε το λουρί να κρατήσεις (και να μη χαλάσεις άλλο τη σχέση σου με το σκύλο σου). Δεν είναι τυχαίο ότι με όλους έπαιζε ο σκύλος σου και έκανε ‘αους’ με όλους όμως εκτός από εσένα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια επίθεση στον άνθρωπο που σε στήριζε σε βοηθούσε και σας απέτρεψε από να τα πουλήσετε όταν φτάσατε στο αμήν;
Θα έπρεπε να ντρέπεσαι μόνο και μόνο για τα φαγητά και τις μπίρες που έχουμε πιει μαζί.
δημητρή δεν σε τιμά να απαντάς επιλεκτικα.
Το μόνο σκυλί που δουλευόταν με καρφί στο Καματερό ήταν το δικό σου… και για το αν μπορείς να περιμένεις αιώνες τους αγώνες, πες μου πότε δίνεις Ipo1 να έρθω να σε καμαρώσω. (αν δεν τον έχεις πουλήσει για να πάρεις άλλο "εργαλείο", όπως τον αποκαλούσες).
τώρα θυμήθηκες δημητρη πως οταν ολοι λεγαμε πως δεν ειναι σωστο το καρφι εσυ απλα ελεγες οτι ο σκυλος ειναι εργαλειο?

Περνάμε καλά, γουστάρουμε, είμαστε παρέα, είμαστε CLUB! Μην μας ζαλίζεις τα π@π@ρι@! Ούτε όνειρο ζωής είναι οι αγώνες.

Όνειρο είναι να περνάς καλά με το σκύλο σου
και να το κάνεις ευχάριστα και όχι αναγκαστικά.


 


Dimitris-b

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2008
187
0
μόνο 50 ευρώ τον μήνα πληρώνετε εκεί??????????????
Για δώσε εσύ 50 ευρώ το μήνα να σου τσακίζει τον σκύλο ένας «υπεύθυνος ώρας» χωρίς εμπειρία….

δηλαδή ρε δημήτρη έλεος.εγώ στο video ida 2 m@@@@@σ να δουλεύουν το σκυλί σου,και εσένα να κοιτάς.και σε ένα σημείο στην λέει και ο ερεθιστείς,γιατί δεν λες aous.h χρήση στο καρφί έγινε 2 φορες από τον ερεθιστεί,και κάποιος στην αρχή του video είπε μην το σακατέψουμε το σκυλί,λογικά ήταν ο Αντώνης.και θέλω αν είσαι σε θέση να μου απαντήσεις στο παραπάνω post μου!!

εγώ κλοτσιά δεν είδα παιδιά μονο τον κύριο που περιφέρεται γύρο από τους 2 που δουλεύουν το σκυλί,επειδή βαριόταν να σκύψει έκανε zits με το πόδι.λογικά είναι ο δημήτρης
Γίνεται χρήση καρφιού……φορές, χτυπήματα με το στικ…..φορές.
Κανονικά, έστω και ότι εγώ είμαι άσχετος και ήθελα να σακατέψω τον σκύλο μου, ο «υπεύθυνος του κλαμπ» αφού σλόγκαν του έχει τη μη χρήση εργαλείων όπως πνίχτες και καρφιά θα έπρεπε να μου απαγορέψει να δουλεύω τον σκύλο μου στο χώρο του….
Το γιατί δεν μου το απαγόρευσε και το πώς έφτασε ο σκύλος μου να φοράει καρφί έχει αναλυθεί σε προηγούμενο post…….
Επίσης να σου πω, ότι δικιά μου είναι η φωνή στην αρχή του βίντεο και όχι του υπευθύνου όπως υποθέτεις…….

Είμαι σίγουρος ότι η δική σου εμπειρία είναι τεράστια...Δύο (2) χρόνια σε εναν κυνοαθλητικό όμιλο, δεν ειναι και λίγα.
Τα χτυπήματα που φαίνονται στο βίντεο δεν μου είναι οικεία εικόνα. Ουτε οι κινήσεις απο τον ερεθίστή και τον χειριστή.
Αν κατάλαβα καλά έσυ πρέπει να είσαι ο 3ος ανθρωπος της τρόϊκας που κυρίως παρακολουθεί σωστά?
Αν χρειάζεσαι ανάλυση του συγκεκριμενου βίντεο, πες το μου να σου πω πολλά πραγματακια που μου ειναι οικεία και που κανουν εντύπωση.

Δεν προσπαθώ όμως να πάρω την θέση κανενος. Απλα είδα και είπα αυτά που είδα.
Αν θελεις να δεις οικειες εικονες, πες μου, να σου ανεβάσω πολλά links...Η ακομα να σου πω, που να πας να δεις απο κοντά.

Εχω όμως μερικές ερωτήσεις να σου κάνω, γιατι πραγματικά χρειάζεται για να κατανοήσω καλύτερα το "θέμα" που υπάρχει.
.Εμπειρία που έχεις απο σκυλιά? Ειναι το πρώτο σου?
.Δύο (2) χρόνια στον ΚΟΚ, τι έκανες?
.Γιατι αποφάσισες να φύγεις μετα απο τοσο καιρό?
.Εισαι σε καποιον άλλο κυνοαθλητικό όμιλο?
.Οταν εβλεπες τους αλλους ανθρωπους τοτε, γιατι δεν αντεδρασες?
.Τωρα που βλεπεις αυτο το βιντεο, τι σκεφτεσαι, τι θα αλλαζες, πως το κρίνεις?
Εγώ δεν έχω καμιά εμπειρία «υπεύθυνος ώρας» ήμουν….Τα άλλα που ρωτάς…..είναι off topic….Μιλάμε να σου υπενθυμίσω για το κλαμπ Καματερού και τα εργαλεία εκπαίδευσης…..

Άντε πάμε από την αρχή:
2 Τρίτες το μήνα ήσουν υπεύθυνος για το πόση ώρα θα ήμασταν μέσα
στο στίβο. (2 μέρες το μήνα οκ; Και για 2 μήνες, άντε 3 μήνες; 6 μαθήματα πω πω ανευθυνότητα. Ακλουθώντας το πρόγραμμα που μας έδινε ο πραγματικός υπεύθυνος)
το λουρί το κρατά άλλος, γιατί δεν είσαι ικανός ούτε το λουρί να κρατήσεις (και να μη χαλάσεις άλλο τη σχέση σου με το σκύλο σου). Δεν είναι τυχαίο ότι με όλους έπαιζε ο σκύλος σου και έκανε ‘αους’ με όλους όμως εκτός από εσένα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια επίθεση στον άνθρωπο που σε στήριζε σε βοηθούσε και σας απέτρεψε από να τα πουλήσετε όταν φτάσατε στο αμήν;
Θα έπρεπε να ντρέπεσαι μόνο και μόνο για τα φαγητά και τις μπίρες που έχουμε πιει μαζί.
δημητρή δεν σε τιμά να απαντάς επιλεκτικα.
Το μόνο σκυλί που δουλευόταν με καρφί στο Καματερό ήταν το δικό σου… και για το αν μπορείς να περιμένεις αιώνες τους αγώνες, πες μου πότε δίνεις Ipo1 να έρθω να σε καμαρώσω. (αν δεν τον έχεις πουλήσει για να πάρεις άλλο "εργαλείο", όπως τον αποκαλούσες).
τώρα θυμήθηκες δημητρη πως οταν ολοι λεγαμε πως δεν ειναι σωστο το καρφι εσυ απλα ελεγες οτι ο σκυλος ειναι εργαλειο?

Περνάμε καλά, γουστάρουμε, είμαστε παρέα, είμαστε CLUB! Μην μας ζαλίζεις τα π@π@ρι@! Ούτε όνειρο ζωής είναι οι αγώνες.

Όνειρο είναι να περνάς καλά με το σκύλο σου
και να το κάνεις ευχάριστα και όχι αναγκαστικά.


Μάλιστα…..στο Καματερό υπήρχε ένας «πραγματικός» και ένας «φανταστικός» υπεύθυνος….
Την σχέση μου με τον σκύλο μου, ο πραγματικός υπεύθυνος τη χάλασε με τις υποδείξεις του….
Για το IPO 1 μου είπες ότι θα τα πούμε στους στίβους κι εγώ κατάλαβα ότι εννοούσες με τον σκύλο σου….
Να λέτε στον κόσμο που έρχεται ότι δεν πάτε για εξετάσεις αλλά ότι κάνετε την πλάκα σας, περνώντας καλά…..
 


Diablo

Well-Known Member
16 Ιανουαρίου 2011
459
0
Συρος Κυκλαδες
Γίνεται χρήση καρφιού……φορές, χτυπήματα με το στικ…..φορές.
Κανονικά, έστω και ότι εγώ είμαι άσχετος και ήθελα να σακατέψω τον σκύλο μου, ο «υπεύθυνος του κλαμπ» αφού σλόγκαν του έχει τη μη χρήση εργαλείων όπως πνίχτες και καρφιά θα έπρεπε να μου απαγορέψει να δουλεύω τον σκύλο μου στο χώρο του….
Το γιατί δεν μου το απαγόρευσε και το πώς έφτασε ο σκύλος μου να φοράει καρφί έχει αναλυθεί σε προηγούμενο post…….
Επίσης να σου πω, ότι δικιά μου είναι η φωνή στην αρχή του βίντεο και όχι του υπευθύνου όπως υποθέτεις…….
και 2 χρονια στο club αυτό έγινε πρώτη φορα!που το τράβηξες και video?και αφού δεν σου άρεσε γιατί δεν πήρες το σκυλί σου (εργαλείο)και να φύγεις?
αντίθετος και το μαλινουά της αρραβωνιαστικιάς σου-κοπέλας σου-συντρόφου σου,όπως θες πες το,το πηγες και αυτό εκεί!!γιατί όταν μιλούσαμε στο facebook,1-2 η ώρα την νύχτα δεν μου είπες ποτε!!μεγάλε μακριά η μέθοδοι που ακολουθούν είναι ανάρμοστη!!ανεπίτρεπτη!εγώ θα παο στο club όπως σου είπα και τότε,αν μου το επιτρέψει η εκτροφέας μου γιατί έχω υπογράψει χαρτί "γιαφτο"!! και πάνω απ όλα έχω δώσει το λόγο μου,που αυτός ανερή όλα τα χαρτιά που υπόγραψα!!αλλα γουστάρω "σκυλοπαρεα",άτομα με όρεξη για δουλειά!μπύρες πίτσες μες την νύχτα και όλα αυτά, τα έχεις δει πριν από μένα και τουλάχιστον αυτό, το στην υγεία μας που λέμε έπρεπε να το σεβαστής,τέλος, δεν μου έχεις απαντήσει στο προηγούμενο post μου και αναγκάζομαι και σου ξαναγράφω τα ίδια,προσωπικά δεν ξέρω ούτε εσένα ούτε τον Αντώνη,θα τον γνωρίσω όμως σύντομα και τότε θα έχω και καλλίτερη άποψη,
 


Dimitris-b

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2008
187
0
και 2 χρονια στο club αυτό έγινε πρώτη φορα!που το τράβηξες και video?και αφού δεν σου άρεσε γιατί δεν πήρες το σκυλί σου (εργαλείο)και να φύγεις?
αντίθετος και το μαλινουά της αρραβωνιαστικιάς σου-κοπέλας σου-συντρόφου σου,όπως θες πες το,το πηγες και αυτό εκεί!!γιατί όταν μιλούσαμε στο facebook,1-2 η ώρα την νύχτα δεν μου είπες ποτε!!μεγάλε μακριά η μέθοδοι που ακολουθούν είναι ανάρμοστη!!ανεπίτρεπτη!εγώ θα παο στο club όπως σου είπα και τότε,αν μου το επιτρέψει η εκτροφέας μου γιατί έχω υπογράψει χαρτί "γιαφτο"!! και πάνω απ όλα έχω δώσει το λόγο μου,που αυτός ανερή όλα τα χαρτιά που υπόγραψα!!αλλα γουστάρω "σκυλοπαρεα",άτομα με όρεξη για δουλειά!μπύρες πίτσες μες την νύχτα και όλα αυτά, τα έχεις δει πριν από μένα και τουλάχιστον αυτό, το στην υγεία μας που λέμε έπρεπε να το σεβαστής,τέλος, δεν μου έχεις απαντήσει στο προηγούμενο post μου και αναγκάζομαι και σου ξαναγράφω τα ίδια,προσωπικά δεν ξέρω ούτε εσένα ούτε τον Αντώνη,θα τον γνωρίσω όμως σύντομα και τότε θα έχω και καλλίτερη άποψη,
Για να δούμε ένα απόσπασμα από της<< πλακιτσες>> σας με τον Αντώνη στον Kynoathlitismos Kamaterou δεν γνωρίζεστε καθόλου είναι φανερό..........
§

Vaggelhs Gvlsexeis skefti adi gi aprokes agistria gia ksifies???pou einai k anoksidoto atsali,
Κυριακή στις 12:18 π.μ. ·

§

Αντώνης Γ ΦΙΛΕ ΕΥΑΓΓΕΛΕ ΑΝ ΚΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ CLUB ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΙΔΕΕΣ !!! ΕΥΓΕ ..............
Κυριακή στις 12:27 π.μ.2 άτομαΑρέσει σε 2 άτομα.

§

Vaggelhs Gvlsxriazete nea anixta myala to club..gt opos vlepoume merika proin meloi thene agistria,malagra,kai stous karxaries..

Κυριακή στις 12:32 π.μ. ·
:32 π.μ. ·

 






Dimitris-b

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2008
187
0
ακυρο αυτο τελειως
§ Δεν είναι άκυρο φίλε στο προηγούμενο μόλις μήνυμα ο Diablo ισχυρίζεται ότι δεν γνωρίζετε με τον Αντώνη ενώ στο μήνυμα του Αντώνη στο Fb φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι είδη μέλος του καματερού.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
καλα εγω βρηκα καινουρια πατεντα εχω ενσωματωσει στο περιλαιμιο καρφωτικο αερος...
κ εχω παρει υμαντες ελξης για να τραβαει το κομπρεσερ.
τελικα ειστε πολυ πισω!!!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.150
Μηνύματα
896.317
Μέλη
19.955
Νεότερο μέλος
Infinity12