Crate μεταχειρισμένο


Status
Κλειδωμένο θέμα

gmous

Member
28 Ιουλίου 2010
6
0
Κοζανη
Πωλειται crate ΧΧL ,λιγο χρησιμοποιημενο! Διαστασεις 107εκ μακρος -70εκ πλατος- 71εκ υψος,
Μεταλλικο για να μην μπορουν να το μασησουν ή να σπασει, μαυρο,με στρογγυλοποιημενες γωνιες, δυο πορτακια ενα μπροστα κι ενα στο πλαι, και μεταλλικο πατο* που βγαινει και καθαριζεται!
Μαζευει ευκολα και εχει και χερουλι για τη μεταφορα!


*Ο πατος του απο την αρχη ηταν ελαττωματικος. Δεν ειναι εντελως ισιος με αποτελεσμα οταν ειναι γυμνος να ακουγεται πολυ οταν παταει πανω το ζωο.Εγω ειχα βαλει μεσα ενα χαλακι που μειωνε πολυ τον ηχο. (ειναι ευκολο να φτιαχτει αν το χτυπησει καποιος με ενα σφυρι για να ισιωσει. Απλα εγω το χρησιμοποιησα πολυ λιγο και δε μπηκα στη διαδικασια!)


Επικοινωνία με pm

Φωτό θα ανεβάσω αύριο

Τιμη:80Ε
 

Attachments



st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ο πάτος δεν είναι ελαττωματικός,απλώς τα πάχος της λαμαρίνας είναι πολύ μικρό και ένας σκύλος 30-40-50 κιλών αν καθήσει πάνω θα του κάνει λακούβα και μετά θα "φουσκώνει" και θα ξεφουσκώνει" αν σηκώνεται ο σκύλος και αλλάζει θέση μέσα στο Crate!

Έχε το στα υπόψιν σου λοιπόν γιατί το έχω και εγώ αυτό το Crate!

Πολύ καλή κατασκευή!
 


gmous

Member
28 Ιουλίου 2010
6
0
Κοζανη
Συμφωνώ,αλλα από την αρχή που το αγόρασα ήτανε λιγάκι στραβός ο *πάτος.
Βεβαια αυτός ο θόρυβος λύνεται πολύ εύκολα αν τοποθετήσεις ένα χαλάκι η ένα στρώμα.

Ορίστε και μερικές φωτό
 

Attachments













Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Από Κοζάνη για Λάρισα είναι 3,5 ευρώ (αν δεν ανέβηκαν) οπότε φαντάζομαι για Αθήνα θα είναι το τριπλάσιο.
Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω το τηλέφωνο του ΚΤΕΛ Κοζάνης να ρωτήσεις :)
 








Status
Κλειδωμένο θέμα