Dante Di Caneguardiano aka Cargo- Bullmastiff


Status
Κλειδωμένο θέμα

Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
ο μικρος (στην ωριμοτητα ακομα) βλεπω ολο και εξελισσεται και μεγαλωνει....αυτο το χοντρο μπιφτεκι λεω...που εχεις για σκυλο!:D

οχι τιποτα αλλο,απλα εαν εξελιχθει οπως δειχνει,να του ζητησουμε να κανει κανα εξωφυλλο!:D

να τον χαιρεσαι και να ειναι παντα καλα!

τα υπολοιπα τα συζηταμε απο τηλ.
 


kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
ο μικρος (στην ωριμοτητα ακομα) βλεπω ολο και εξελισσεται και μεγαλωνει....αυτο το χοντρο μπιφτεκι λεω...που εχεις για σκυλο!:D

οχι τιποτα αλλο,απλα εαν εξελιχθει οπως δειχνει,να του ζητησουμε να κανει κανα εξωφυλλο!:D

να τον χαιρεσαι και να ειναι παντα καλα!

τα υπολοιπα τα συζηταμε απο τηλ.

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααχα...χοντρό μπιφτέκι χαχαχαχαχαχ :D :D ...έλιωσαααααααααα :p :p....Θα το ξαναπώ αλλη μια φορά και σ αυτο το τόπικ..Μας λείπεις , όπως και μας κυνολείπεις γενικότερα αλλά και μας bullmastiffoλείπεις ειδικότερα ;) ;)....Παράγεις ΚΑΙ έργο αλλά και μας βάζεις σωστά και πιο βαθιά όλους εμάς που κουταβίζουμε ακόμα στο bullmastiff.....;) ;)
 








kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
χαχαχαχαχα :D όχι μόνο τσαμπουκαλεμένος δεν είναι στη φώτο, ίσα ίσα που παίζαμε και είναι και χαλαρός πολύ, απλά αυτή είναι η φυσική έκφραση του ..έτσι κοιτάζει πάντα δηλαδή :) :)
 










kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
εγω αν ήμουν κλέφτης δεν θα πάταγα χαχαχαχα
Eσύ αν ήσουν κλεφτης και έμπενες θα πρεπει να είσαι εφοδιασμένη με στολη δύτη και σκάφανδρο για να σωθείς απ τα σαλιάρικα σιχαμένα φιλιά και την χλαπατσοπλημμύρα του μικρού....Εσύ όμως ε... :p :p
 


kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Eδώ σε μια αρκετά παλιά φωτο με τον μικρό σε ηλικία 6 μηνών στον Καρέα , η φώτο είναι τραβιγμένη από τη φίλη Νατάσσα την ώρα που την έβγαζα και εγώ φωτο όταν με εβγαζε παράλληλα κι αυτή :p :p



By kimonas29 at 2011-07-28
 


kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Ένα βίντεο με το μικρό τώρα στους 9 μήνες :D :D....Μονίμως σε διαρκή ενέργεια Και ΜΗ ησυχία (low energetic φυλή) σου λέει μετά :D :D...Eπίσης όποιος βρει τι έχει βρει και βάζει στο στομα του και τον κυνηγάω να το αφήσει λουκούμι δώρο :D

http://www.youtube.com/watch?v=T3AmgQwuZ1Y
 








kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Μη μου πεις ότι είναι κανά κουράδι:eek:
αχαχααχααχαχαχαχαχαχαχα ναιιιιιιιιιιιιιιιιι με το αισχρό, σιχαμερότατο υβρίδιο ..Παρόλο που για εκπαιδευσουλα, ελευθερο παιχνίδι, οff leash τον έχω σε δικιά του ταράτσα την οποίο πέφτω και γλυφω με τη γλώσσα κάπου μου ξέφυγε το κουράδι :D :D.. και φυσικά το σίχαμα το εντόπισε και το πέρασε για μπαλάκι και παιχνίδι :p :p
 








Status
Κλειδωμένο θέμα