Eπείγουσα φιλοξενία για τη Ζωή!!!


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Η φιλοξενία της Ζωής για τον Αύγουστο ακυρώθηκε την τελευταία στιγμή και την Παρασκευή 27/7 τελειώνει και η φιλοξενία της για τον Ιούλιο.

Τι λέτε? Ποιοι θα ειναι εδώ τον Αύγουστο??Έγω θα την κρατήσω κάποιες μέρες αλλα από 6 Αυγούστου πάλί δε θα έχει που να μείνει... Ας μαζευτούμε 3-4 άνθρωποι να καλύψουμε τις ημέρες. Ε τι λέτε? :)


*** Η ΖΩΙΤΣΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ! ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ! ***

Η Ζωή είναι ένα σκυλάκι πολύ ήσυχο, μαθημένο σε συνθήκες σπιτιού, δεν λερώνει μέσα και είναι καλή στη βόλτα. Είναι επίσης ένα σκυλάκι επιληπτικό, που πρέπει να παίρνει τα χάπια της 2 φορές την ημέρα και λόγω της επιληψίας είναι αδύνατον να ζήσει στο καταφύγιο ειδικά το καλοκαίρι που κάνει ζέστη.

Έτσι φροντίζουμε τουλάχιστον τους καλοκαιρινούς μήνες να μένει σε σπίτι φιλοξενίας. Η κοπέλα που την φιλοξενεί τώρα μπορεί να την κρατήσει ως το τέλος Ιουλίου. Θέλετε να γίνετε η επόμενη προσωρινή οικογένεια της Ζωίτσας;

Τα φάρμακα, η τροφή και ότι άλλο μπορεί να χρειαστεί παρέχονται από εμάς. Όταν παίρνει τα φάρμακα της δεν κάνει κρίσεις επιληψίας. Αν έχετε οποιαδήποτε απορία σχετικά με την κατάσταση της και την φροντίδα της, ευχαρίστως θα σας εξηγήσουμε με περισσότερες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες: 6982977330, [email protected], www.fazoo.gr








 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Tι πλάσμα είναι αυτό!!!!! Μακάρι να μπορούσα να το πάρω, αλλά έχω ήδη 3 μες το σπίτι!! Αλλά είναι κουφέτο σκέτο!!! Μακάρι να βρεθεί κάποιος!!!!!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Tι πλάσμα είναι αυτό!!!!! Μακάρι να μπορούσα να το πάρω, αλλά έχω ήδη 3 μες το σπίτι!! Αλλά είναι κουφέτο σκέτο!!! Μακάρι να βρεθεί κάποιος!!!!!
Φιλοξενια ψαχνει για λιγες μερες....
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Φιλοξενια ψαχνει για λιγες μερες....
Το ξέρω! Αλλά αν φέρω και 4 σκυλί στο διαμέρισμα αφενός παρανομώ (που ήδη παρανομώ αλλά τέλος πάντων...αφετέρου η μαμά μου θα με εξορίσει :) ). Εκτός κι αν πάω καμία βδομάδα στο σπίτι μας στα Μέγαρα που έχουμε 4.5 στρέμματα κτήμα και το αμολύσω εκεί με τα υπόλοιπα βλαμμένα μου [δεν μένουν ΜΟΝΟ έξω, μπαίνουν και σπίτι, απλά το αναφέρω γιατί εκεί υπάρχει άλλη ελευθερία χώρου και άνεση για βόλτες συνέχεια].

Με έχει ψήσει άσχημα η φάτσα αυτή αλλά δεν ξέρω η μαμά μου τι θα πει...θα δω πώς θα το θέσω...από τον Αύγουστο μένει πάλι "αστεγη"?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981