Hμερολόγιο Dog forum 2011


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
εγω στο μονο που μπορω να βοηθησω ειναι αν ξερουμε περιπου τη δομη η υπαρχει ετοιμο το ημερολογιο και ξερουμε τον αριθμο των αντιτιπων να παρω μια τιμη σε ενα γνωστο και αν συμφερει να σας στειλω εκει
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Εγω λέω για να μη χάνουμε χρόνο, να μην ανοίξουμε νέο θέμα. Εχουμε πολλούς διαγωνισμούς, και εποχιακούς. Προτείνω να μπουν οι καλύτερες φωτό απο κει. Για κάποιες εποχές έχουμε περισσότερους από έναν διαγωνισμό, οπότε μπορούν να μπούν οι νικητές αυτών.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
πολυ καλη η εισηγηση του γιωργου με βρισκει συμφωνο κι ετοιμο να συνδραμω...
αρκει να λαβουμε υποψη οσα η xotikouli επεσημανε....
τωρα για φωτο... εγω δεν ειμαι σε θεση να εχω αξιολογες φωτο ( η αμαλια γνωριζει γιατι... :p )
αλλα θα χαρω να εχω ενα ημερολογιο με γνωστα σκυλουνια....
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Στην επιλογή φωτογραφιών μπορώ είτε να βοηθήσω είτε να την αναλάβω ολόκληρη αν συμφωνούν όλοι.
Εγραψα πριν δω το μύνημα σου. Εγώ συμφωνώ! Η Ειρήνη κάνει επαγγελματικά αυτή τη δουλειά για όσους δεν ξέρουν (επιλέγει φωτογραφίες! :))
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Επίσης να επισημάνω κάτι. Νομίζω οτι το ημερολόγιο θα το αγοράσουμε για δύο λόγους: είτε γιατι είναι τα δικά μας σκυλιά μέσα, είτε γιατί έχει πολύ καλές φωτογραφίες! Επειδή είναι αδύνατον να είναι όλων τα σκυλιά μέσα, προτείνω να εστιάσουμε στο να έχουμε όσο το δυνατόν καλύτερες φωτό μέσα!
 




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Επίσης να επισημάνω κάτι. Νομίζω οτι το ημερολόγιο θα το αγοράσουμε για δύο λόγους: είτε γιατι είναι τα δικά μας σκυλιά μέσα, είτε γιατί έχει πολύ καλές φωτογραφίες! Επειδή είναι αδύνατον να είναι όλων τα σκυλιά μέσα, προτείνω να εστιάσουμε στο να έχουμε όσο το δυνατόν καλύτερες φωτό μέσα!
;)
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εννοείται οτι η ειδικός πρέπει να αναλάβει την επιλογή των φωτο. Όλοι θα το πάρουμε επειδή υπάρχουν όμορφες φωτο και ας μην είναι του δικού μας σκύλου, εξάλλου όλοι οι σκύλοι εδώ είναι σαν δικοί μας (έτσι τους αισθάνομαι εγώ:)). Θα μπορούσε να επιλεγεί η πιο όμορφη φωτο σκύλου ως εκπρόσωπο ανά ομάδα. 10 ομάδες και 2 απο τα ημίαιμα:)
 


ΜMaritina

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2009
954
3
Νέα Σμύρνη
Ο λογαριασμός paypal είναι πολύ σωστός κι έτσι δε θα τα πληρώσει κι ένας από την τσέπη του.

Εγω λέω για να μη χάνουμε χρόνο, να μην ανοίξουμε νέο θέμα. Εχουμε πολλούς διαγωνισμούς, και εποχιακούς. Προτείνω να μπουν οι καλύτερες φωτό απο κει. Για κάποιες εποχές έχουμε περισσότερους από έναν διαγωνισμό, οπότε μπορούν να μπούν οι νικητές αυτών.
Σωστή! γρήγορο κι αποτελεσματικό!

Άμα θέλετε βοήθεια χαμαλίκι για photoshop, εγώ μπορώ να βοηθήσω! Δεν είμαι και η super γνώστρια, αλλά λόγω σχολής το χειρίζομαι.

Ο Darkpaladin μπορεί να βοηθήσει, αν κι εκτός φόρουμ; Μιλάει κανείς μαζί του;
 






Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.885
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Επίσης να επισημάνω κάτι. Νομίζω οτι το ημερολόγιο θα το αγοράσουμε για δύο λόγους: είτε γιατι είναι τα δικά μας σκυλιά μέσα, είτε γιατί έχει πολύ καλές φωτογραφίες! Επειδή είναι αδύνατον να είναι όλων τα σκυλιά μέσα, προτείνω να εστιάσουμε στο να έχουμε όσο το δυνατόν καλύτερες φωτό μέσα!
Αν κοιτάξεις όμως αρκετές φωτό από παλιούς διαγωνισμούς έχουν σβηστει.

Με PayPal δε γίνεται να πληρώσω, υπάρχουν άλλοι τρόποι που να σας βολεύουν και εσάς; :(
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
η τιμή θα πρέπει να περιλαμβάνει και την αποστολή με κούριερ.
η επιτροπή θα πρεπει να ανοίξει τον λογαριασμό και να καθορίσει την τιμή

προτείνω κοκόνι ή kopritis για μανατζερ
 
Last edited:


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
η τιμή θα πρέπει να περιλαμβάνει και την αποστολή με κούριερ.
η επιτροπή θα πρεπει να ανοίξει τον λογαριασμό και να καθορίσει την τιμή

προτείνω κοκόνι ή kopritis για μανατζερ
Ι agree.

Επίσης προτείνω, εκτός από τους διαγωνισμούς (από τους οποίους κάποια μέλη πια δεν είναι ενεργά) να στείλουμε στην Xotikouli photο σε κάποιοι email σε μεγάλη ανάλυση για να επιλέξει.
Για να μην μπουν μόνο 12 φωτο επίσης, μπορούμε να φτιάξουμε κάτι σε στιλ κολάζ, για να συμμετέχουν περισσότερες σκυλοφάτσες!
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
στο εξώφυλλο μπορεί περιέχει κολάζ απο φωτογραφίες (εκεί μπορούν να μπουν πολλές)

για τα μέλη που δεν μπορούν να πληρώσουν με paypal θα πρέπει να βρεθεί άλλη λύση
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
ή αντικαταβολή

έτσι και αλλιώς κάποιος πρέπει να κάνει τις αποστολές
 


Allegro

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
878
10
Maroussi
Πωπω ρε σεις θα με βάλετε να κουβαλάω πάλι φωτογραφική μηχανή αύριο στο Τατόι κι έλεγα πως θα το γλιτώσω :D