Hμερολόγιο Dog forum 2011


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
To mail λειτουργεί κανονικά.
Καλό είναι όποιος στέλνει mail να αναφέρει και το nickname του εδώ ώστε να μην μπλεχτούμε.

Ο γραφίστας που είναι? :D
Εγώ φωτό σας διαλέγω και σήμερα, αλλά για να γίνει σωστά καλό είναι να έχω έστω και ένα προσχέδιο της τελικής μορφής (διαστάσεις, χρώματα κλπ).
Οι οποίες διαστάσεις θα εξαρτηθούν και από το κόστος.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εγώ τους τα είπα Σωκράτη μου ότι στου κουφού την πόρτα (εν προκειμένω την δική σου) μπορούν να βροντανε όσο θέλουν, αλλά η πόρτα δεν υπάρχει περίπτωση να ανοίξει ούτε στον αιώνα τον άπαντα, διότι η ανώνυμη ενασχόληση με τα κουμπάκια σου έχει περισσότερη πλάκα (και γι’ αυτό συνεχίζεις και την επιδότηση της "εταιρείας"), οπότε που εκτίθεσαι τώρα, να βγαίνεις από την ασφάλεια της ανωνυμίας σου και να ασχολείσαι με coffee table books, ημερολόγια, φιλοζωικές και green horses, αλλά αυτοί δεν με ακούνε….

Δείξε επιείκεια… Αυτός ο ρομαντισμός μας έχει φάει εδώ μέσα…

Καλή χρονιά με καλύτερο ισολογισμό αυτή τη φορά! :)

ΥΓ.
Εσείς παιδιά, μην θορυβήστε από τις off topic (?) “παρενθέσεις”! Καλη συνέχεια και καλή επιτυχία σας ευχομαι! :)
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Κατερίνα ποσώς με ενδιαφέρει εμένα τουλάχιστον αν το λογότυπο του φόρουμ θα είναι η όχι στο ημερολόγιο!Κανέναν δεν ενδιαφέρει!Ο κύριος αντμίν ξεκαθάρισε την θέση του και προχωράμε για ένα ωραίο σκοπό που θα κοσμεί ΑΠΛΑ τον τοίχο μας!Τώρα τους ισολογισμούς και τα άλλα που είπε ο κύριος αντμίν ούτε τα κοίταξα!Είπε όχι για το λογότυπο!Αυτό μετράει!Ποιος βάζει λεφτά και ποιος επιδοτεί την επιχείρηση dogforum επίσης ποσώς ενδιαφέρει κάποιον!
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Κατερίνα ποσώς με ενδιαφέρει εμένα τουλάχιστον αν το λογότυπο του φόρουμ θα είναι η όχι στο ημερολόγιο!Κανέναν δεν ενδιαφέρει!Ο κύριος αντμίν ξεκαθάρισε την θέση του και προχωράμε για ένα ωραίο σκοπό που θα κοσμεί ΑΠΛΑ τον τοίχο μας!Τώρα τους ισολογισμούς και τα άλλα που είπε ο κύριος αντμίν ούτε τα κοίταξα!Είπε όχι για το λογότυπο!Αυτό μετράει!Ποιος βάζει λεφτά και ποιος επιδοτεί την επιχείρηση dogforum επίσης ποσώς ενδιαφέρει κάποιον!
+1
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Πρίν προχωρήσουμε στο επόμενο βήμα θα πρεπει να υπάρχουν τουλάχιστον 50 ενδιαφερόμενοι
γιαυτό όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε email εδώ γράφοντας και πόσα θέλετε

[email protected]
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
TIMH TOY HΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ?
ουπς...
να υποθεσω 20? γιατι αν μαζευτουν ας πουμε 300 ημερολογια και πεσει λιγο η τιμη αντι για δυο ισωσ ζητησω τρια....
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
TIMH TOY HΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ?
ουπς...
να υποθεσω 20? γιατι αν μαζευτουν ας πουμε 300 ημερολογια και πεσει λιγο η τιμη αντι για δυο ισωσ ζητησω τρια....
Με το ρυθμό που πάμε, ούτε του χρόνου τετοιο καιρό δε θα'χουμε μαζέψει 300 παραγγελίες! 50 το πολύ!;)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Ε καλά για να μην τρελαθούμε κιόλας...
Η χρήση του λογοτύπου του dogforum επάνω σε ημερολόγιο που θα μείνει τυπωμένο 1 ολόκληρο χρόνο και το οποίο θα δοθεί και ως δώρο είναι διαφήμιση για το ίδιο το φόρουμ (συγγνώμη ...για την εισηγμένη εννοούσα).

Κανονικά δηλαδή "οι πολυεθνικές" θα έπρεπε να πληρώσουν και χορηγία :D

Admin τζάμπα διαφήμιση - ξανασκέψου το! :maria::paja1:
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Βάσω,

Κλεμμένο αυτό που θα πω, αλλά αξίζει τον κόπο: Επειδή συμφωνώ με τη σκέψη σου τον τελευταίο καιρό, πρέπει να το κοιτάξω?:D
Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ...
 


ninaioanna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2009
332
1
Show me the money ninaioanna




stock-photo-stac&#107.jpgkokoni, that's for you. Is it enough?? ( Κοκονι, για σενα, φτανουν?)
 
Last edited:


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Βάσω,

Κλεμμένο αυτό που θα πω, αλλά αξίζει τον κόπο: Επειδή συμφωνώ με τη σκέψη σου τον τελευταίο καιρό, πρέπει να το κοιτάξω?:D
Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ...
Τώρα άμα πω πως συμφωνώ και με τη ROTTIE στο θέμα της ανωνυμίας του admin θα μας πάνε όλους μέσα? Αχαχαχάαααααααααα!
Τις ζακέτες με τα μανίκια φέρτεεεεεε!
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
απο οτι φαινεται αναμεταξυ μας θα κινηθει το ημερολογιο οποτε ποια διαφημιση...
τεσπα αυτο ειναι ξεκαθαρο εδω και καιρο οτι θελει να μενει εξω απο τετοιες διαδικασιες...
ελα να επιστρεφουμε στο θεμα.... δινετε παραγγελιες...και μολις διαμορφωθει η τιμη να στελνετε απαντηση με τον λογαριασμο καταθεσης κι εμεις τις διευθυνσεις...
ουφ... αγχωθηκα...
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
ελα να επιστρεφουμε στο θεμα.... δινετε παραγγελιες...και μολις διαμορφωθει η τιμη να στελνετε απαντηση με τον λογαριασμο καταθεσης κι εμεις τις διευθυνσεις...
ουφ... αγχωθηκα...
Eγώ είμαι κυρία - πρώτα παράγγειλα και μετά τρόλλαρα!
 








st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ξαναλέω ότι δεν ενδιαφέρει κανέναν το όνομα του φόρουμ και τα περί ανωνυμίας!

Εγώ θέλω ένα ημερολόγιο με τα σκυλιά μας στον τοίχο όπως πιστεύω θέλουν και πολλοί άλλοι!

Πόσο δύσκολο είναι καταλάβουμε 2,3 πραγματάκια?
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU