Hachiko


ΠΙΠΟ

Well-Known Member
29 Οκτωβρίου 2009
59
0
Αθηνα-Ιταλια
την ιστορια με το ακιτα την εχω διαβασει αλλα δεν ηξερα οτι θα την κανουν ταινια. ]H ταινια λεγεται "Spot"... με τα bullmastiff.αυτη η ταινια ηταν πολυ ωραια
 




mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
λιγο το κλιπ λιγο η μουσικη...
και μονο η ιστορια ομως..
ενας σκυλος να περιμενει καθε μερα τοσα μα τοσα πολλα χρονια...
μου ραγισε την καρδια.
 


jimmy58

Well-Known Member
16 Σεπτεμβρίου 2008
260
0
τελικα παιδες η ταινια με τον GERE εχει ελθεο ελλαδα?υπαρχει σε DVD>?
 














valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Την ειδα χθες, την κατεβασα απο τορρεντ, ειναι πραγματικα πολυ συγκινητικη...και το σκυλι της ταινιας πανεμορφο:)
 




Ferb

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2009
417
2
ΡΙΟ
www.rottweilers.gr
Ωραια η ιστορια αλλα οι αμερικανοι πολυ αρπα κολα μου φανηκε απλα βαλανε και τον gere για να πουλησει και στους μη κυνοφιλους.φτωχη ταινια
 




sophie_5

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2009
140
1
Την εχω δει την ταινια πραγματικα ειναι πολυ συγκινητικη. Ελπιζω μονο αυτοι που θα τη δουν και θα θελησουν να αποκτησουν ενα Ακιτα να φροντισουν πρωτα να ενημερωθουν για τη φυλη.Τα ΑΚιτα ειναι εντυπωσιακα σκυλια αλλα χρειαζονται και εμπειρους ιδιοκτητες.
 




Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Tην ειδα χθες το βραδυ την ταινια και μπορω να πω οτι μου αρεσε. Συγκινητικη ταινια με δυνατο τελος, στημενο ετσι για να σε παιρνουν τα ζουμια.:)
Θα ηταν τελεια αν στην θεση του Ακιτα ηταν ενα μπουλμαστιφ ή πιτμπουλ.:p:p:D:D (αδυναμιες γαρ)!!!!

ΥΓ. Αυτοι οι Αμερικανοι, για ακομα μια φορα, πηραν κατι που δεν τους ανηκει και το οικειοποιηθηκαν!!!
 


mariettou

Well-Known Member
14 Μαρτίου 2009
314
1
Glasgow, UK
εχει ερθει Ελλαδα?
"Επίσημα":rolleyes: δε νομίζω να έχει έρθει ακόμα αλλά στο ίντερνετ έχει κυκλοφορήσει και με ελληνικούς υπότιτλους νομίζω.

Εγώ την κατέβασα αλλά περιμένω να τη δω μετα την εξεταστική, μου φτάνει το κλάμα για το διάβασμα προς το παρόν:p
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
εχει ερθει Ελλαδα?
Νομιζω οτι θα κανει πρεμιερα στην Ελλαδα τον Μαρτιο, αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

Αν καποιος την ψαχνει και δεν την βρισκει ας μου στειλει πμ να του δωσω το σαιτ για να την κατεβασει.
 
Last edited:




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.850
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981