Hachiko






mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
ωραια η ταινια....
εχει βεβαια και τις κλασικες αμερικανιες αλλα καλη ειναι..
εγω ειχα κλαψει και την ιστορια οταν ειχα διαβασει οποτε προχθες πλανταξα....:D
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ναι μεν αμερικανιά συμφωνώ αλλά... παιδιά.... έλιωσα!!!! εδώ είχα λιώσει από το trailer!!!!
 






sofos_vet

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2010
79
1
33
εγω θελω πολυ να το δω το ιαπωνεζικο.

Έχω το link από το torrent της γιαπωνέζικης ταινίας φυσικά δίχως υπότιτλους ελληνικούς και δεν ξέρω αν υπάρχουν αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να ανεβάσω το link εδώ..
 




eleanna2

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2010
125
0
10yo3dl..jpg
Τελεια ταινια μολις την ειδα...
Προμηθευτειτε χαρτομαντηλα και μην την χασετε αξιζει να την δειτε πραγματικα..
Οποιος θελει τα links ας μου στειλει πμ να του τα στειλω γιατι δεν ξερω αν επιτρεπεται να τα βαλω εδω.
 


gropius

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2009
153
0
Πειραιάς
Ωραια ταινια,και ειναι αληθινη ιστορια γιατι ο σκυλος μπορει να δειξει τετοια ανιδιοτελη αγαπη και αφοσιωση...
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Πραγματικά τρυφερή ταινία, αν και έχει στοιχεία αμερικανιάς. Είχα σκοπό να δω το γιαπωνέζικο στο καπάκι, αλλά δεν το έκανα, γιατί πίστεψα ότι δε θα το αντέξω ψυχολογικά. Όποιος δεν την είδε ακόμα, πριν τη δει, να προμηθευτεί καμιά παλέτα χαρτομάντηλα.
 




alexkouts

Well-Known Member
1 Σεπτεμβρίου 2009
416
0
Βόλος
μπορεις να την κατεβασεις με ελληνικους υποτιτλους αλλα φανταζομαι οτι υπαρχει και σε μαγαζια ενοικιασης dvd!
 


bianca122

Active Member
15 Απριλίου 2010
36
0
βολος
πραγματικα πολυ ωραια ταινια αλλα και πολυ κλαμα ,ειναι και μια αλλη αλλα δεν θυμαμαι πως τη λενε μ ενα λαμπραντορ και αυτη χαρτομαντηλα και κλαμα
 




Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
Τι συγκινητικό το βιντεάκι της γιαπωνέζικης ταινίας.. και κλάμα η κυρία (σνιφ, που είναι το χαρτομάντηλο; )....:(
 


jimmy58

Well-Known Member
16 Σεπτεμβρίου 2008
260
0
μηπως βρηκε κανεις/α την ταινια hachiko a dog story σε βιντεαδικο????????
 




bilkon

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2010
109
0
serres
Εχει 2 χρονια που την ειδα.Ωραια ταινια αλλα δεν λεει τα πραματα οπως ειναι.Πρεπει να διαβασετε την ιστορια στο ιντερνετ.Στον πολεμο λιωσανε το αγαλμα και μετα ανελαβε ο γιος του καλιτεχνη και το ξαναεκαναν κλπ-κλπ.
 
Last edited:




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981