Hachiko








Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Axaxaxaxa!!!Είναι τρελοί αυτοί οι Αμερικάνοι...πηραν την ιστορια και την κανανε από Ιαπωνική δικιά τους!!!!
Αχαχαχαχα!!!!Το χουν κάψει τελείως!!!
Όχι ακριβώς. :) Πριν από μερικές βδομάδες είχα βάλει ένα νέο σχετικά με ένα σκύλο που περίμενε το αφεντικό του κάθε μέρα στη στροφή του δρόμου προς το σπίτι και μετά το θάνατό του συνεχίζει να πηγαίνει κάθε μέρα. :( Είναι και κείνο το σκυλί στον Ευαγγελισμό που γράψανε διάφοροι παλιά ότι περιμένει απέξω το αφεντικό του που πέθανε. :( Την είδα την ταινία, φυσικά με έκανε χάλια. Όχι δηλαδή ότι το Μουφ θα κάνει κάτι τέτοιο για μένα καθότι αγαπάει περισσότερο τους Μισιγκάνους, αλλά τελοσπάντων... :(
 


jimmy58

Well-Known Member
16 Σεπτεμβρίου 2008
260
0
τη βρηκα.........την πηρα..........την ειδα ...και επαθα πλακα..........
9. χρονια τον περειμενε............θα τοκανε ποτε ανθρωπος?????????? δεν νομιζω
οσο για την ιστορια δεν ειναι αμερικανια,ειναι αληθινη ιστορια,απλα γυριστικε σε ταινια και απο αμερικανους......
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Όχι ακριβώς. :) Πριν από μερικές βδομάδες είχα βάλει ένα νέο σχετικά με ένα σκύλο που περίμενε το αφεντικό του κάθε μέρα στη στροφή του δρόμου προς το σπίτι και μετά το θάνατό του συνεχίζει να πηγαίνει κάθε μέρα. :( Είναι και κείνο το σκυλί στον Ευαγγελισμό που γράψανε διάφοροι παλιά ότι περιμένει απέξω το αφεντικό του που πέθανε. :( Την είδα την ταινία, φυσικά με έκανε χάλια. Όχι δηλαδή ότι το Μουφ θα κάνει κάτι τέτοιο για μένα καθότι αγαπάει περισσότερο τους Μισιγκάνους, αλλά τελοσπάντων... :(
Στο Ιατρικό Κέντρο στο Μαρούσι...
"περιμένει δύο ολόκληρα χρόνια το αφεντικό της"
 


jimmy58

Well-Known Member
16 Σεπτεμβρίου 2008
260
0
kai δεν ειναι τα μονα περιστατικα........υπαρχουν και πολλα αλλα..οπως πχ με κυνηγους που πεθαναν και το σκυλακι εμεινε στο πλαι τους
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Αχ,τι μου κανατε!Μολις το ειδα.Μου φανηκε αργη ταινια,δεν ηξερα το τελος.Τι κλαμα ειναι αυτο;Λεω,σιγα μωρε,ψεματα ειναι.Ε,μετα οταν εγραψε οτι ειναι αληθινη ιστορια,την πληρωσε ο Εκτορας,αγκαλιες,φιλια...Φανταστειτε ποσο πονουσε το σκυλακι.Δε θα ηθελα να νιωθει τοοοοσο δεσιμο μαζι μου ο σκυλος μου.Αν μου συνεβαινε κατι,να ηταν δυστυχισμενο;
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Ναι, τα ίδια έκανα κι εγώ. Και ξέρετε ότι όταν κλαίω διότι συγκινήθηκα με κάτι σκυλίσιο, το Μουφ το εκμεταλλεύεται αγρίως. Ήδη από τις πρώτες αγκαλιές και τα φιλάκια καθιστά σαφές ότι περιμένει κι άγριες μάσες, αλλιώς τι κάνουμε? Μ@λ@κίες κάνουμε!:p:D:D
 


samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
ωραια λοιπον,αντε την πηρα να την δω και εγω αυτη την ταινια...θα σας πω εντυπωσεις μετα!
 


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
samsok εγώ που δεν είμαι της κλάψας σκέψου ότι προσπαθούσα να κρυφτώ την ώρα που έβλεπα την ταινία να μη με δουν :D
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
samsok εγώ που δεν είμαι της κλάψας σκέψου ότι προσπαθούσα να κρυφτώ την ώρα που έβλεπα την ταινία να μη με δουν :D
οχι εγω το ξερω... δεν θα την βγαλω καθαρη... επελεξα να μην την δω,... το διαφημιστικο σποτακι με τσακισε.. που νακατσω να την δω ολη.. πλακα κανουμε θα συνελθω σε κανα μηνα.. ασε που θα παρω τους δρομους και θα κυνηγαω αδεσποτα.. κριμα ειναι .. ας κατσω στα αυγα μου..
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Δε μου λέτε, ω μάγκες, βρήκατε τελικά την ταινία με ελληνικούς υποτίτλους? Διότι εγώ κάπου ανακάλυψα τα λινκς, οπότε στείλτε μου προσωπικό. ;)
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
εμενα παντως με ξυπνησε η γυναικα μου γιατι εκλαιγε και μενα με ειχε παρει ο υπνος...
αναισθησια????
ημανε κομματια ομως ειχα φαει και 3σουβλακια πιο πριν
 










Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Γι αυτό
εμενα παντως με ξυπνησε η γυναικα μου γιατι εκλαιγε και μενα με ειχε παρει ο υπνος...
αναισθησια????
ημανε κομματια ομως ειχα φαει και 3σουβλακια πιο πριν
Έχω κλάψει από τα γέλια!!
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
τι να κανω ο καψερος?λιγο η δουλεια λιγο που με κουρασε ο κορκοδειλος,λιγο τα 3 με απο ολα και το 1μιση λιτρο κοκα κολα.τι να κανς ο τυπος πεθανε και γο ψοφαγα στον υπνο
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981