Kαλώς σας βρήκαμε! (ΓΠ, Labrador, Cane Corso)


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Παιδια χωρις να θελω να γινομαι κακος , οταν ξεκινας μια συζητηση σε ενα φορουμ και θες ειλικρινη αντιπετωπιση και ενα σωστο διαλογο με τους υπολοιπους που διαβαζουν και συμμετεχουν , θα πρεπει καποια πραγματα να τα λες εξαρχης γιατι ετσι δημιουργουνται παρεξηγησεις και μπαινουν καποια ερωτηματικα , Τα οποια υστερα δυσκολα φευγουν και παντα θα περιφερονται. Εσεις βρε παιδια αμα διαβαζατε σαν τριτοι αυτα που γραψατε δεν θα σας δημιουργουνταν τα ιδια ερωτηματα με τα δικα μας? και υστερα απο την απαντηση σας την τελευταια , ακομα δεν θα το βλεπατε με λιγη δυσπιστια το ολο θεμα? ειδικα δε αμα ειχατε δει τι τρολιαση παιζει τους τελευταιους μηνες
 
Last edited:


3 Μαϊου 2013
129
0
Παιδια χωρις να θελω να γινομαι κακος , οταν ξεκινας μια συζητηση σε ενα φορουμ και θες ειλικρινη αντιπετωπιση και ενα σωστο διαλογο με τους υπολοιπους που διαβαζουν και συμμετεχουν , θα πρεπει καποια πραγματα να τα λες εξαρχης γιατι ετσι δημιουργουνται παρεξηγησεις και μπαινουν καποια ερωτηματικα , Τα οποια υστερα δυσκολα φευγουν και παντα θα περιφερονται. Εσεις βρε παιδια αμα διαβαζατε σαν τριτοι αυτα που γραψατε δεν θα σας δημιουργουνταν τα ιδια ερωτηματα με τα δικα μας? και υστερα απο την απαντηση σας την τελευταια , ακομα δεν θα το βλεπατε με λιγη δυσπιστια το ολο θεμα? ειδικα δε αμα ειχατε δει τι τρολιαση παιζει τους τελευταιους μηνες
Ναι Σιρκο μου, καταλαβαίνω οτι έπρεπε να το είχαμε αναφέρει πιο πριν.
Απλά επειδή είχαμε καταλήξει σε εκείνες τις φυλές δεν είπαμε αναλυτικά πράγματα για τις έρευνές μας γιατί δεν μας ενδιέφερε κάποια άλλη φυλή και μάλλον γι αυτό έγινε παρεξήγηση.
Εεε τί είναι τρολιαση;
 




3 Μαϊου 2013
129
0
Γκουγκλαρε forum trolling και θα καταλαβεις :cool:
Αααα τρολινγκ! Πες το ετσι βρε! Λεω και εγώ! Τί είναι τώρα αυτό; Κανα σκυλοπράγμα που έπρεπε να ξέρουμε; :p Παω για νανι! Καληνυχτα! :)
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
O δικός σου φοβάται τα Ροτ, και είπε να πάρει Κάνε Κόρσο?
Πολύ ψάξιμο έχετε ρίξει Μαρία_Γιάννης....
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
O δικός σου φοβάται τα Ροτ, και είπε να πάρει Κάνε Κόρσο?
Αφενός...

...και αφετέρου...
... και λόγοω του ότι δεν θα είμασταν απλά 2 άπειροι, οι οποίοι παίνρουν εναν απαιτητικό σκύλο, αλλά θα είχαμε βοήθεια εκπαιδευτή και εκτροφέα και σε συνδυασμό με το περιστατικό στο χωριό, καταλήξαμε στο ότι μας ταιριάζει καλύτερα το Κάνε Κόρσο.
...αυτό με την απειρία, πότε άλλαξε;
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
εγω μια ημερα οπως ολες οι αλλες που ο ηλιος και το θερμομετρο ηταν ψηλα και τα συνεφα ακομα κοιμοντουσαν καπου μακρυα,,,,, πηγα στο σκλαβενιτη να αγορασω ντοματες γεμιστες που τις ειχα δει στο ονειρο μου και με βασανιζαν ενα ολοκληρο υπνο,,,,,,,,,,,,, αλλα ειδα κατι ωραιες πατατες φουρνου και κατι ψητα κοτοπουλα που μοσχοβολαγαν αχνιστα και πεντανοστιμα και τελικα αποφασισα να αγορασω ενα μεγαλο μουσακα,,,,,, φευγοντας απο το σκλαβενιτη ειχα αγορασει ενα απορυπαντικο πλυντηριου που το ειχε σε προσαφορα και ειχε και αιθερια ελαια,,,,, στο σπιτι εφαγα κατι φακες που ειχαν περισεψει και ετσι το απορυπαντικο μου ηρθε σχεδον δωρεαν,,,,,
..
αποκλειεται παντως να ειμαι εκτος θεματος !!!!!!!!! ======)))))))))
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
feroza ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!
να γράφεις λίστα καλέ ;)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.765
αχαχαχαχαααααα!!!!
Η τελευταία πρόταση ήταν αφοπλιστική!!!
αποκλειεται παντως να ειμαι εκτος θεματος !!!!!!!!! ======)))))))))
 


silver

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2012
813
1
Αθήνα
εγω μια ημερα οπως ολες οι αλλες που ο ηλιος και το θερμομετρο ηταν ψηλα και τα συνεφα ακομα κοιμοντουσαν καπου μακρυα,,,,, πηγα στο σκλαβενιτη να αγορασω ντοματες γεμιστες που τις ειχα δει στο ονειρο μου και με βασανιζαν ενα ολοκληρο υπνο,,,,,,,,,,,,, αλλα ειδα κατι ωραιες πατατες φουρνου και κατι ψητα κοτοπουλα που μοσχοβολαγαν αχνιστα και πεντανοστιμα και τελικα αποφασισα να αγορασω ενα μεγαλο μουσακα,,,,,, φευγοντας απο το σκλαβενιτη ειχα αγορασει ενα απορυπαντικο πλυντηριου που το ειχε σε προσαφορα και ειχε και αιθερια ελαια,,,,, στο σπιτι εφαγα κατι φακες που ειχαν περισεψει και ετσι το απορυπαντικο μου ηρθε σχεδον δωρεαν,,,,,
..
αποκλειεται παντως να ειμαι εκτος θεματος !!!!!!!!! ======)))))))))
Κοίτα να δεις που θα συμφωνήσω....
 


3 Μαϊου 2013
129
0
O δικός σου φοβάται τα Ροτ, και είπε να πάρει Κάνε Κόρσο?
Πολύ ψάξιμο έχετε ρίξει Μαρία_Γιάννης....
Εμφανισιακά τα φοβάτε όχι σαν σκύλους. Δεν νομίζω να έχουμε κάτι ακόμα να ψαξουμε. Ψάχναμε χρόνια.
 




chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
εγω μια ημερα οπως ολες οι αλλες που ο ηλιος και το θερμομετρο ηταν ψηλα και τα συνεφα ακομα κοιμοντουσαν καπου μακρυα,,,,, πηγα στο σκλαβενιτη να αγορασω ντοματες γεμιστες που τις ειχα δει στο ονειρο μου και με βασανιζαν ενα ολοκληρο υπνο,,,,,,,,,,,,, αλλα ειδα κατι ωραιες πατατες φουρνου και κατι ψητα κοτοπουλα που μοσχοβολαγαν αχνιστα και πεντανοστιμα και τελικα αποφασισα να αγορασω ενα μεγαλο μουσακα,,,,,, φευγοντας απο το σκλαβενιτη ειχα αγορασει ενα απορυπαντικο πλυντηριου που το ειχε σε προσαφορα και ειχε και αιθερια ελαια,,,,, στο σπιτι εφαγα κατι φακες που ειχαν περισεψει και ετσι το απορυπαντικο μου ηρθε σχεδον δωρεαν,,,,,
..
αποκλειεται παντως να ειμαι εκτος θεματος !!!!!!!!! ======)))))))))
Axxaaxaxaxaaa... από τα καλύτερά σου! Εντός, "εντός" και επί τα αυτά.... έχω λιώσει λέμε!! :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.128
Μηνύματα
895.991
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps