Labrador κουτάβι


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
:D
Ειπαμε βαραμε κομπλες εμεις εδω πανω -αλλοτε δικαιως αλλοτε αδικως- αλλα οχι κ ετσι.

Προς αποφυγη παρεξηγησεων λοιπον...

Η αποσταση με τον εκτροφεα ειναι αρκετα κατω στη λιστα επιχειρηματων αποριψης. Υπαρχει αλλα ειναι αρκετα κατω
Φτουυυυ..κοίτα με έχει πιάσει ένας σαδομαζοχισμός και διαβάζω κάτι ωραία παλιά θέματα:sharplaninac με Καυκάσου π.χ αν το θυμάσαι.
Γενικα τέτοια και ευελπιστώ για κάνα καινούργιο Κόσσοβο (άτιμη άδεια).

Στο τελευταίο σύμφωνω η απόσταση παίζει μικρό ρόλο.

Υ.Γ Κουρε έφυγες νωρίς
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Ωραιοκαστρο αν δεν κανω λαθος ε? Αλλο θρυλικο θεμα. Καλα το πας παντως να ξερεις.
Οταν φτασεις στην πιστα Νεφελακι να ξερεις εισαι στη μανα/boss που λεγαμε στα "ουφαδικα"

Το παμε οφ τοπικ....
Σορυ
 
  • Like
Reactions: medusa and Mariosgs


Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
Άλλοι θεωρούν την Θεσσαλονική μακριά, και άλλοι κοιτάν στην Σουηδεία :cry::cry::cry:

Εγώ μια βόλτα μέχρι Βόλο πήγα, και το πως συγκρατίθηκα να μην προσπαθίσω να δω από κοντά τις γάτες από την εκτροφέα από την οποία σε 5+ χρόνια έχω βάλει στόχο να πάρω γάτα, ένας θεός ξέρει.

υ.γ. @Mariosgs το νεφελάκι να ξες καίει άσχημα εγκεφαλικά κύτταρα, βάλε κράνος και please mind the gap.
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ωραιοκαστρο αν δεν κανω λαθος ε? Αλλο θρυλικο θεμα. Καλα το πας παντως να ξερεις.
Οταν φτασεις στην πιστα Νεφελακι να ξερεις εισαι στη μανα/boss που λεγαμε στα "ουφαδικα"

Το παμε οφ τοπικ....
Σορυ
Εγω τη περασα 2 φορες την πιστα... πω, μπορω να πω μεγαλο καψιμο

Η αποσταση απο καποιο σημειο ξαρταται απο που ξεκινας παντα.

Καποια παλια θεματα με αναζητηση εκτροφειου για λαμπ για να μην ειμαι εντελως οφ τοπικ

εδω, εδω, εδω
 
Last edited:


Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
@medusa μωρέ, ας μπορούσα να πάρω εγώ γάτα και θα έκανα το ξάνθη-βόλος ποδαράτο ένα τσιγάρο δρόμο :p
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Διαβάζω νεφελακι και γουστάρω τρελά.
Δεν έχετε ακούσει κατάθεση μανας που έχει κάνει μύνηση στη κόρη γτ λέει της έφαγε το γκόμενο και της έκλεψε τη τηλεόραση...
Fu king precius.


Jeronimooooooo
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Απο αποψη "θεμα-σηριαλ" και του @Asmodeus ειχε πολυ ψωμι το περσινο και ενα αλλο με ενα πρεσα αν θυμαμαι καλα που ανελαβε η @east49 να βγαλει τα καστανα απτη φωτια

Το μελος @George A ασχολειται με εκτροφη λαμπ ή κανω λαθος?

Επισης συμφωνω οριζοντιως και καθετως με αυτο, τοσο που φανταζομαι τα ιδια σκυλια να αλλαζουν θεσεις και ο μεσος υποψηφιος ενδιαφερομενος να μην εχει παρει πρεφα τιποτα
* Btw είναι το "σχέδιο" [άτιμο kleenex] που μπορείς να βρεις σε υπερπροσφορά, σε κάθε καταφύγειο, φιλοζωική και σελίδες αδέσποτων. Τόσο, που απορώ γιατί να θέλει κανείς, να αγοράσει.
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Απο αποψη "θεμα-σηριαλ" και του @Asmodeus ειχε πολυ ψωμι το περσινο και ενα αλλο με ενα πρεσα αν θυμαμαι καλα που ανελαβε η @east49 να βγαλει τα καστανα απτη φωτια

Με το πρέσα το θυμάμαι, δυνατό,στο άλλο μπορείς να βάλεις λινκ?
Νομίζω είχα δει πριν κάποιες μέρες έναν εκτροφέα εδώ με Λαμπ.
 


Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
Νομίζω είχα δει πριν κάποιες μέρες έναν εκτροφέα εδώ με Λαμπ.
To Kingdom of Major Stars μάλλον είδες. Δεν θυμάμαι πρόσφατα να έχω δει άλλη επώνυμια εκτροφείου λαμπ στα εντός.
 




Akardos

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2015
128
64
48
θεσσαλονίκη
Καλησπέρα και από εμένα,

και γω θα ενδιαφερόμουν για την ίδια πληροφορία. Έχω κανονίσει ήδη ραντεβου με κάποιους εκτροφείς (MC of Palmhill, Amalthea), ωστόσο πληροφορίες/feedback και για άλλους εκτροφείς θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμες. (y)
Πάρτα όλα σβάρνα(y) δεν ειναι άλλωστε πολλά, απλά θα κάνεις χιλιόμετρα αλλά αξιζει. Εκτός από το MC of Palmhill & Amalthea, είναι το Irisland, Angle Driver, Cosmos of Grace ( Κοζάνη) και Kingdom of Major Stars εδώ στην Θεσσαλονίκη ( για τον οποίο έχω ακούσει και εγω πολύ καλά λόγια)
 
  • Like
Reactions: papazach


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Απο αποψη "θεμα-σηριαλ" και του @Asmodeus ειχε πολυ ψωμι το περσινο και ενα αλλο με ενα πρεσα αν θυμαμαι καλα που ανελαβε η @east49 να βγαλει τα καστανα απτη φωτια
Που να ζουσες κ το behind the scenes εργο να εβλεπες εκει ποσα εγκεφαλικα κυτταρα θα εκαιγες.......
 
  • Like
Reactions: zenio and Mariosgs


papazach

New Member
30 Ιανουαρίου 2018
4
12
35
Πάρτα όλα σβάρνα(y) δεν ειναι άλλωστε πολλά, απλά θα κάνεις χιλιόμετρα αλλά αξιζει. Εκτός από το MC of Palmhill & Amalthea, είναι το Irisland, Angle Driver, Cosmos of Grace ( Κοζάνη) και Kingdom of Major Stars εδώ στην Θεσσαλονίκη ( για τον οποίο έχω ακούσει και εγω πολύ καλά λόγια)
Ευχαριστώ πολυ για το info. Θα κάνω τις συναντήσεις μου και θα μοιραστώ τις εντυπώσεις μου μαζί σας εδώ ;)
 
  • Like
Reactions: Akardos




papazach

New Member
30 Ιανουαρίου 2018
4
12
35
έκανες καμιά συνάντηση με εκτροφεία? ποιές οι εντυπώσεις σου?
Hello, ναι έκανα τις συναντήσεις μου και έφερα και σπίτι αυτόν τον μεγαλοκούταβο! :)

Δυστυχώς δεν πήγα σε πολλούς μονό σε 2 ( MC Palmhill και Amaltheia). Είχα προγραμματίσει και ραντεβού με Iris αλλά το ακύρωσα και δεν πηγα να φανταστείτε αφού ο δεύτερος με κέρδισε πλήρως και πήρα τον κούταβο αυτόν 5.5 μηνών.

Άρα ουσιαστικά μπορώ να συγκρίνω τους δύο αυτούς που πήγα.

Ο Palmhill μου φάνηκε αρκέτα πιο "εμπορικός" δεν ξέρω πως να το θέσω πολύ καλά. Πήγαμε εκεί και δεν μας πήρε κάποια ιδιαίτερη "συνεντευξη" για να μας δώσει κουτάβι. Ποιοι είμαστε, ποιοί δεν είμαστε, πόσες ώρες λείπουμε από το σπίτι κτλ. κτλ. Μόνο εάν είχαμε προηγούμενη εμπειρία από σκύλο μας ρώτησε ( ερώτηση στην οποία απαντήσαμε καταφατικά καθώς η κοπέλα μου είχε μεγαλώσει με ένα γερμανικό ποιμενικό. ). Κατεβήκαμε έναν όροφο και βρεθήκαμε στον χώρο όπου γίνονταν οι γέννες. Υπήρχαν 2 σκύλες μία με κουταβάκια 20 ημέρων, μία με 40 ημερών καθώς και κάποια άλλα κουταβάκια. Τι θα θέλατε μας είπαν, άσπρο? μαύρο? αρσενικό? θηλυκό? αυτό είναι κρατημένο εκείνο είναι κρατημένο το παραδίπλα θα το κρατήσουμε εμεις. Δε μου άρεσε πάρα πολύ το κλίμα να σας πώ την αλήθεια.
Όταν ρωτήσαμε για το τι τροφή τρώγανε τα μικρά μας είπανε μία (την οποία προσωπικά δε γνώριζα) την οποία κανουνε και οι ίδιοι εισαγωγή και άμα ενδιαφερόμασταν θα μπορούσαμε να την πάρουμε με 10% έκπτωση (..). Σημειώνω πως το σύνολο της συνεννόησης και όλες οι παραπάνω κουβέντες έγιναν με μια βοηθό - συνεργάτη της εκτροφέος η οποία δεν μπήκε στον κόπο να μας γνωρίσει. Επιπλέον στην πορεία και αφότου φύγαμε από το εκτροφείο είχαμε συνενοηθεί να μας πάρει ένα τηλέφωνο για ένα κουταβακί για το οποίο υπήρχαν κάποιες σκέψεις από πλευράς μας, και δεν μας κάλεσαν ποτέ πίσω.

Στον αντίποδα μια συνάντηση με την Reggina (Amaltheia) δε μπορεί παρά να σε κερδίσει θεωρώ. Πιο "οικογενειακό" περιβάλλον" και τρομερό ενδιαφέρον για εμάς και τα σκυλιά της πάνω από όλα. Στην πρώτη συνάντηση κάναμε ουσιαστικότατη κουβέντα διάρκειας περίπου 1.5 ώρας κατά την διάρκεια της οποίας σχημάτισε σφαιρικότατη εικόνα για εμάς (τι κάνουμε, που μενουμε, πόσες ώρες λείπουμε κτλ. κτλ.) και έπειτα μας γνώρισε τον πατέρα και την γιαγιά του μικρού. Μας είπε πράγματα για την ράτσα, διάφορα Do's and Dont's και μας έλυσε πάρα πολλές απορίες. Στην συνέχεια μάς έφερε τον Cooper και την αδερφουλα τουν κάναμε την πρώτη γνωριμία. Έπειτα από ένα ακόμα ραντεβού τον πήραμε σπίτι (πριν 12 ημέρες).

Από εκεί και περά η Reggina ήταν δίπλα μας στο τηλέφωνο (μας έπαιρνε και η ίδια σχεδόν κάθε μέρα να μας ρωτήσει πώς είναι ο μικρός, πως τα πάμε συνολικά και εάν υπάρχει το οποιοδήποτε πρόβλημα) αν πάσα στιγμή. Εξαιρετική επαγγελματίας και άνθρωπος.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα από εμένα.
 

Attachments



Akardos

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2015
128
64
48
θεσσαλονίκη
Hello, ναι έκανα τις συναντήσεις μου και έφερα και σπίτι αυτόν τον μεγαλοκούταβο! :)

Δυστυχώς δεν πήγα σε πολλούς μονό σε 2 ( MC Palmhill και Amaltheia). Είχα προγραμματίσει και ραντεβού με Iris αλλά το ακύρωσα και δεν πηγα να φανταστείτε αφού ο δεύτερος με κέρδισε πλήρως και πήρα τον κούταβο αυτόν 5.5 μηνών.

Άρα ουσιαστικά μπορώ να συγκρίνω τους δύο αυτούς που πήγα.

Ο Palmhill μου φάνηκε αρκέτα πιο "εμπορικός" δεν ξέρω πως να το θέσω πολύ καλά. Πήγαμε εκεί και δεν μας πήρε κάποια ιδιαίτερη "συνεντευξη" για να μας δώσει κουτάβι. Ποιοι είμαστε, ποιοί δεν είμαστε, πόσες ώρες λείπουμε από το σπίτι κτλ. κτλ. Μόνο εάν είχαμε προηγούμενη εμπειρία από σκύλο μας ρώτησε ( ερώτηση στην οποία απαντήσαμε καταφατικά καθώς η κοπέλα μου είχε μεγαλώσει με ένα γερμανικό ποιμενικό. ). Κατεβήκαμε έναν όροφο και βρεθήκαμε στον χώρο όπου γίνονταν οι γέννες. Υπήρχαν 2 σκύλες μία με κουταβάκια 20 ημέρων, μία με 40 ημερών καθώς και κάποια άλλα κουταβάκια. Τι θα θέλατε μας είπαν, άσπρο? μαύρο? αρσενικό? θηλυκό? αυτό είναι κρατημένο εκείνο είναι κρατημένο το παραδίπλα θα το κρατήσουμε εμεις. Δε μου άρεσε πάρα πολύ το κλίμα να σας πώ την αλήθεια.
Όταν ρωτήσαμε για το τι τροφή τρώγανε τα μικρά μας είπανε μία (την οποία προσωπικά δε γνώριζα) την οποία κανουνε και οι ίδιοι εισαγωγή και άμα ενδιαφερόμασταν θα μπορούσαμε να την πάρουμε με 10% έκπτωση (..). Σημειώνω πως το σύνολο της συνεννόησης και όλες οι παραπάνω κουβέντες έγιναν με μια βοηθό - συνεργάτη της εκτροφέος η οποία δεν μπήκε στον κόπο να μας γνωρίσει. Επιπλέον στην πορεία και αφότου φύγαμε από το εκτροφείο είχαμε συνενοηθεί να μας πάρει ένα τηλέφωνο για ένα κουταβακί για το οποίο υπήρχαν κάποιες σκέψεις από πλευράς μας, και δεν μας κάλεσαν ποτέ πίσω.

Στον αντίποδα μια συνάντηση με την Reggina (Amaltheia) δε μπορεί παρά να σε κερδίσει θεωρώ. Πιο "οικογενειακό" περιβάλλον" και τρομερό ενδιαφέρον για εμάς και τα σκυλιά της πάνω από όλα. Στην πρώτη συνάντηση κάναμε ουσιαστικότατη κουβέντα διάρκειας περίπου 1.5 ώρας κατά την διάρκεια της οποίας σχημάτισε σφαιρικότατη εικόνα για εμάς (τι κάνουμε, που μενουμε, πόσες ώρες λείπουμε κτλ. κτλ.) και έπειτα μας γνώρισε τον πατέρα και την γιαγιά του μικρού. Μας είπε πράγματα για την ράτσα, διάφορα Do's and Dont's και μας έλυσε πάρα πολλές απορίες. Στην συνέχεια μάς έφερε τον Cooper και την αδερφουλα τουν κάναμε την πρώτη γνωριμία. Έπειτα από ένα ακόμα ραντεβού τον πήραμε σπίτι (πριν 12 ημέρες).

Από εκεί και περά η Reggina ήταν δίπλα μας στο τηλέφωνο (μας έπαιρνε και η ίδια σχεδόν κάθε μέρα να μας ρωτήσει πώς είναι ο μικρός, πως τα πάμε συνολικά και εάν υπάρχει το οποιοδήποτε πρόβλημα) αν πάσα στιγμή. Εξαιρετική επαγγελματίας και άνθρωπος.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα από εμένα.
Μπράβο ρε φίλε...καλή συμβίωση εύχομαι!!! Κουκλος ειναι!!! Ζοριστηκες καθόλου τα βράδια? Πες μας λεπτομέρειες για την εκμάθηση της τουαλέτας κλπ
 
  • Like
Reactions: papazach


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Hello, ναι έκανα τις συναντήσεις μου και έφερα και σπίτι αυτόν τον μεγαλοκούταβο! :)

Δυστυχώς δεν πήγα σε πολλούς μονό σε 2 ( MC Palmhill και Amaltheia). Είχα προγραμματίσει και ραντεβού με Iris αλλά το ακύρωσα και δεν πηγα να φανταστείτε αφού ο δεύτερος με κέρδισε πλήρως και πήρα τον κούταβο αυτόν 5.5 μηνών.

Άρα ουσιαστικά μπορώ να συγκρίνω τους δύο αυτούς που πήγα.

Ο Palmhill μου φάνηκε αρκέτα πιο "εμπορικός" δεν ξέρω πως να το θέσω πολύ καλά. Πήγαμε εκεί και δεν μας πήρε κάποια ιδιαίτερη "συνεντευξη" για να μας δώσει κουτάβι. Ποιοι είμαστε, ποιοί δεν είμαστε, πόσες ώρες λείπουμε από το σπίτι κτλ. κτλ. Μόνο εάν είχαμε προηγούμενη εμπειρία από σκύλο μας ρώτησε ( ερώτηση στην οποία απαντήσαμε καταφατικά καθώς η κοπέλα μου είχε μεγαλώσει με ένα γερμανικό ποιμενικό. ). Κατεβήκαμε έναν όροφο και βρεθήκαμε στον χώρο όπου γίνονταν οι γέννες. Υπήρχαν 2 σκύλες μία με κουταβάκια 20 ημέρων, μία με 40 ημερών καθώς και κάποια άλλα κουταβάκια. Τι θα θέλατε μας είπαν, άσπρο? μαύρο? αρσενικό? θηλυκό? αυτό είναι κρατημένο εκείνο είναι κρατημένο το παραδίπλα θα το κρατήσουμε εμεις. Δε μου άρεσε πάρα πολύ το κλίμα να σας πώ την αλήθεια.
Όταν ρωτήσαμε για το τι τροφή τρώγανε τα μικρά μας είπανε μία (την οποία προσωπικά δε γνώριζα) την οποία κανουνε και οι ίδιοι εισαγωγή και άμα ενδιαφερόμασταν θα μπορούσαμε να την πάρουμε με 10% έκπτωση (..). Σημειώνω πως το σύνολο της συνεννόησης και όλες οι παραπάνω κουβέντες έγιναν με μια βοηθό - συνεργάτη της εκτροφέος η οποία δεν μπήκε στον κόπο να μας γνωρίσει. Επιπλέον στην πορεία και αφότου φύγαμε από το εκτροφείο είχαμε συνενοηθεί να μας πάρει ένα τηλέφωνο για ένα κουταβακί για το οποίο υπήρχαν κάποιες σκέψεις από πλευράς μας, και δεν μας κάλεσαν ποτέ πίσω.

Στον αντίποδα μια συνάντηση με την Reggina (Amaltheia) δε μπορεί παρά να σε κερδίσει θεωρώ. Πιο "οικογενειακό" περιβάλλον" και τρομερό ενδιαφέρον για εμάς και τα σκυλιά της πάνω από όλα. Στην πρώτη συνάντηση κάναμε ουσιαστικότατη κουβέντα διάρκειας περίπου 1.5 ώρας κατά την διάρκεια της οποίας σχημάτισε σφαιρικότατη εικόνα για εμάς (τι κάνουμε, που μενουμε, πόσες ώρες λείπουμε κτλ. κτλ.) και έπειτα μας γνώρισε τον πατέρα και την γιαγιά του μικρού. Μας είπε πράγματα για την ράτσα, διάφορα Do's and Dont's και μας έλυσε πάρα πολλές απορίες. Στην συνέχεια μάς έφερε τον Cooper και την αδερφουλα τουν κάναμε την πρώτη γνωριμία. Έπειτα από ένα ακόμα ραντεβού τον πήραμε σπίτι (πριν 12 ημέρες).

Από εκεί και περά η Reggina ήταν δίπλα μας στο τηλέφωνο (μας έπαιρνε και η ίδια σχεδόν κάθε μέρα να μας ρωτήσει πώς είναι ο μικρός, πως τα πάμε συνολικά και εάν υπάρχει το οποιοδήποτε πρόβλημα) αν πάσα στιγμή. Εξαιρετική επαγγελματίας και άνθρωπος.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα από εμένα.
Καλως τον δεχτηκατε! Μηπως να αποκτησει και το θεματακι του και να γεμισει με μπολικες φωτο? :LOL:
 


papazach

New Member
30 Ιανουαρίου 2018
4
12
35
Μπράβο ρε φίλε...καλή συμβίωση εύχομαι!!! Κουκλος ειναι!!! Ζοριστηκες καθόλου τα βράδια? Πες μας λεπτομέρειες για την εκμάθηση της τουαλέτας κλπ
Το πρώτο βράδυ ήτανε ζόρικο, ο μικρός κλαψούριζε στο crate του και αναγκαστήκαμε να κοιμηθούμε στον καναπέ μετακινόντας το crate δίπλα μας και έχοντας περάσει το χέρι μέσα στο crate για να υπάρχει επαφή και να μην φοβάται. Το δεύτερο αρκέτα καλύτερο αλλα πάλι τη βγάλαμε στον καναπέ και από το τρίτο και μετά στο κρεβάτι μας και όλα καλά!
Μέρα με τη μέρα συνήθιζε, λυνόταν και ένιωθε περισσότερη σιγουριά. Μέρα με τη μέρα έβλεπες βελτίωση.

Γενικά σαν χαρακτήρας ο Cooper είναι σχετικά ήρεμος. Δεν "ζητιανεύει" φαγητό όταν τρώμε εμείς και είναι πολυ κοινωνικός τόσο με τα άλλα σκυλάκια όσο και με τους ανθρώπους.

Την τουαλέτα την είχε ήδη μάθει έξω (άλλο ένα καλό του μεγαλοκόυταβου) οπότε με εξαίρεση 1-2 ατυχηματάκια που είχαμε εντός του σπιτιού, μόνο έξω κάνουμε την ανάγκη μας. Με την πάροδο των ημερών και την συνήθεια του εβδομαδιαίου προγράμματος (4 καλές βόλτες την ημέρα [~30min / βόλτα] + παιχνίδι [τρελαίνεται να παίζει fetch ως γνήσιο retriever :)] + έξτρα δραστηριότητες τα σουκού που υπάρχει λίγο περισσότερος χρόνος) είναι πλήρως αξιόπιστος πλέον δε μου εμπνέει καμία ανησυχία σε αυτό το κομμάτι.

Το μόνο που έχει παρουσιαστεί εδώ και μια εβδομάδα περίπου το οποίο δεν ξέρω το βέλτιστο τρόπο να το χειριστώ έχει να κάνει με κάποιες τάσεις "επίβασης" που του έχουν βγει. "Καβαλάει" και δαγκώνει τα μαξιλάρια του και το κρεβάτι του. Μίλησα με την εκτροφέα και τον κτηνίατρο και μου είπαν ότι προφανώς δεν τον μαλώνω ή το κάνω να νιώσει άσχημα επειδή είναι κάτι φυσικό. Ωστόσο καλό θα ήταν να του παίρνω τον "παρτενέρ" του ώστε να μην το κάνει. Μου ανέφεραν χαρακτηριστικά ότι εάν ήταν μια θηλυκιά στη θέση του μαξιλαριου με τον τρόπο της θα έδιωχνε τον επίδοξο επιβήτορα, οπότε από την στιγμή που το μαξιλάρι δε μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο απλά του το παίρνεις και του το δίνεις μετά από Χ χρονικό διάστημα να δεις εάν έχει ηρεμήσει.

Ανά 3 ημέρες του το επιστρέφω και αυτός πάλι τα ίδια κάνει. Υπάρχει κάποια πρόταση επί του θέματος μήπως?

[Συγγνώμη προκαταβολικά από τους mods εάν βγαίνω offtopic :notworthy:]
 
  • Like
Reactions: Akardos


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.595
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3