Lord - Μολοσσός 11 μηνών


Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen


Ο Lord είναι ένας πανέμορφος Μολοσσός Αρλεκίνος μόλις 11 μηνών. Είναι εκπαιδευμένος σε βασική υπακοή απλά είναι λίγο δύσκολο λόγω ενέργειας να τον χειριστεί γυναίκα, οπότε θα δοθεί ανάλογα. Δεν έχει ιδιαίτερα καλή σχέση με άλλα ζώα. Για την υιοθεσία του, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου στο [email protected]









 






Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Με συγχωρειτε εγω τον βρισκω ΚΟΥΚΛΟ!! :D :D :D

Γιατι δεν ειναι ομορφος; Μηπως δεν σου αρεσουν οι Μολοσσοι;
 






ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
gogo πλάκα μου κάνεις.

ΦΥΣΙΚΑ και είναι

ρητορική ήταν η ερώτηση.

άλωστε αλλού έχω πει ότι είναι ο καημός μου και όταν οι συγκηρίες το επιτρέψουν θα πάρω ένα.

άλλο χρώμα βέβαια :D αλλά θα πάρω.

που θα μου πάει :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 


Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen
Ο σκύλος ήταν όντως πολύ αδύνατος όταν τον πήραμε. Δεν είναι ότι δεν έτρωγε απλά έπαθε κατάθλιψη, τώρα έχει αρχίσει και συνέρχεται. Είναι πολύ εντυπωσιακός από κοντά και δε ξέρω ποιος του έκανε το κόψιμο του αφτιού, είναι πάρα πολύ καλό. Πρώτη φορά βλέπω τόσο καλό κόψιμο. Γενικά είμαι και κατά του κοψίματος, αλλά αυτό είναι πάρα πολύ όμορφο, του πάει.

Που να τον δείτε να κάνει κουταβιές, να ανεβαίνει πάνω μου και να θέλει αγάπες και παιχνίδια. Είμαι 1.65 και αυτός με περνάει (εννοείται).

Μαρίνα
 




Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Δεν ξερω τι αναγκασε τους ιδιοκτητες του να τον δωσουν αλλα ειλικρινα απορω .....

Ελπιζω να παει σε ανθρωπους που θα τον αγαπησουν πολυ και θα τον κρατησουν κοντα τους για παντα!!
 


Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen
Με παιδιά μια χαρά τα πάει και γενικότερα με ανθρώπους και είναι υπέροχος μέσα στο σπίτι, καναπεδάτος. Δε τα πάει καλά μόνο με άλλα ζώα, αλλά αυτό ήδη το παλεύουμε να το στρώσουμε. Έχει κάνει καλά βήματα. :)

Μαρίνα
 






ektor

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2008
118
0
Marin
αν δεν εχεις βρει ακομη καποιον να υοθετησει τον Lord ,νομιζω οτι μπορω να του βρω το καταλληλο αφεντικο!
ειναι κτηνιατρος,μενει σε μονοκατοικια κ ειναι λατρης των μολλοσων.
ειχε δυο μολλοσους,δηλ. εχει αρκετη εμπειρια.
αν δεν εχεις βρει καποιον αλλον,επικοινωνησε μαζι μου με pm.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.124
10.078
Athens
ektor said:
Marin
αν δεν εχεις βρει ακομη καποιον να υοθετησει τον Lord ,νομιζω οτι μπορω να του βρω το καταλληλο αφεντικο!
ειναι κτηνιατρος,μενει σε μονοκατοικια κ ειναι λατρης των μολλοσων.
ειχε δυο μολλοσους,δηλ. εχει αρκετη εμπειρια.
αν δεν εχεις βρει καποιον αλλον,επικοινωνησε μαζι μου με pm.
ektor
Στείλε στη Marin pm για να το δει σίγουρα...
 




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
είναι καταπληκτικό σκυλί με πανέμορφο κεφάλι...
το αδύνατος θα στρώει εδώ ο δικός μου μια μερα να μην φάει φαινονται τα κοκκαλα...
θέλω να μαθω τι έγινε... αν και δύσκολα μπορώ να προσφερθώ μια κι έχω δύο αρσενικά σκυλά ακόμα...
 


aizak

Member
19 Σεπτεμβρίου 2008
5
0
Καλησπερα, ενδιαφερόμαστε για το lord, είναι πραγματικά υπέροχος. Οπως έχω προαναφέρει κάνουμε εκτροφή μολοσσών αρλεκίνων και έχουμε ιδιαίτερη αδυναμία σε αυτή τη σπουδαία φυλή. Θα ήθελα μέσω αυτής της σελίδας να βρεθεί ένας τρόπος ώστε να επικοινωνήσουμε και αν ειναι εφικτό να βρεθούμε και από κοντα.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλησπερα, ενδιαφερόμαστε για το lord, είναι πραγματικά υπέροχος. Οπως έχω προαναφέρει κάνουμε εκτροφή μολοσσών αρλεκίνων και έχουμε ιδιαίτερη αδυναμία σε αυτή τη σπουδαία φυλή.
Στην αγγελία αναφέρεται email για όποιον ενδιαφέρεται να μάθει πληροφορίες για το σκύλο. Παρεμπιπτόντως, γιατί σας ενδιαφέρει ο Lord?