Mεγειά - Νέο φόρουμ: σχόλια


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.551
6.980
Δεν έχω κανένα φοβερό σχόλιο άμεσα, αλλά μια που το ζήτησες πολυχρονεμένε @admin είπα να ανοίξω ένα thread για να τεστάρω το ποστάρισμα και επι τη ευκαιρία να ποστάρουν κ όσοι θέλουν σχόλια. Θέλει λίγο να το συνηθίσεις, λίγο με τους τίτλους των subsections ζαλίστηκα (π.χ. βρες ένα τρόπο να μην έχεις 2 φορές το "νέα μηνύματα", π.χ. πες πρώτο "νέα μηνύματα" κ το άλλο "τελευταία μηνύματα"; )

71384

Πάντως για να λέμε και τα καλά, μπράβο για το μεράκι να βελτιώνεται το φόρουμ σε τακτά χρονικά διαστήματα. (y)
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.778
Θα μας παρει λιγο να το συνηθισουμε , πολυ λευκο :LOL:

Τελευταίες Δημοσιεύσεις και Νέα Θέματα ίσως... Μπα... Δεν μου πάει...

Θα τα βρούμε...
ισως τελευταια μηνυματα και αδιάβαστα μηνύματα...? αφου περι αυτου πρόκειται


***Εχουμε και επιλογες λαικ/angry/k.t.l καλο!!!
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.551
6.980
ισως τελευταια μηνυματα και αδιάβαστα μηνύματα...? αφου περι αυτου πρόκειται
Μπα, δεν είναι αυτό, απλά στο δεξιό αν προσέξεις έχει by default ενεργοποιημένο φίλτρο να δείχνει μόνο τα αδιάβαστα. (έχουμε κ φίλτρα, αχαα!)

Να γι'αυτό πρέπει να σκεφτεί κάτι να τ'αλλάξει :)

Kι εμέενα μου άρεσαν τα fb-like reactions :love: Θα σου βάλω μια καρδούλα για το γμτ :giggle:
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.970
Πειραιάς
καλοριζικο το νεο μας φορουμ και καλους τσακωμους να εχουμε :p!

αρκετες λεξεις του φορουμ ειναι πλεον στα αγγλικα, ειναι καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω ή θα ειναι ετσι στο εξης;
σκεφτομαι οτι μελη που δε γνωριζουν αγγλικα ή δεν τα γνωριζουν καλα θα δυσκολευτουν...
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ωραίο, απλό, με ωραίος διαχωρισμούς, λιτό και απέρριτο!

Το συνήθησα αμέσως.

Μ'αρέσει το μινιμαλιστικό του πράγματος...
 
  • Like
Reactions: Valieto










Tiny_lin

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2018
166
325
35
Αθήνα
www.instagram.com
Με γειά το νέο forum!! (y):giggle:

@admin Δείτε με τον τεχνικό σας τον επαναπροσδιορισμό του κωδικού μας στο log in. Νόμιζα ότι τον είχα ξεχάσει και το πάτησα και δεν ήρθε ποτέ mail (ούτε στα spam)
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Νομιζω οτι το πλαισιο με τα latest post θα ηταν καλο να ηταν καπου πιο πανω στην σελιδα και η λιστα να περιλαμβανει και παλι 10 θεματα αντι για 5 που εγινε. Με τα 5 θεματα πιστευω οτι θα "χανονται" συζητησεις και θα μειωθει η κινηση.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Πως βρίσκουμε, τα θέματα που έχουμε δημιουργήσει, καρντιά μου; :unsure::rolleyes::oops:
 


Tiny_lin

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2018
166
325
35
Αθήνα
www.instagram.com
Πως βρίσκουμε, τα θέματα που έχουμε δημιουργήσει, καρντιά μου; :unsure::rolleyes::oops:
Μπαίνεις μέσα στο προφίλ σου από πάνω δεξιά, και δεξιά στο find σου έχει επιλογή τα θέματα που συμμετέχεις και τα θέματα που έχεις ξεκινήσει
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Μπαίνεις μέσα στο προφίλ σου από πάνω δεξιά, και δεξιά στο find σου έχει επιλογή τα θέματα που συμμετέχεις και τα θέματα που έχεις ξεκινήσει
Αχά

Thanks :love:
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.778
Πως βρίσκουμε, τα θέματα που έχουμε δημιουργήσει, καρντιά μου; :unsure::rolleyes::oops:
Μπαίνεις μέσα στο προφίλ σου από πάνω δεξιά, και δεξιά στο find σου έχει επιλογή τα θέματα που συμμετέχεις και τα θέματα που έχεις ξεκινήσει
επίσης αν επιλεξεις πανω πανω στο μπλε πλαίσιο find threadς πρωτη πρωτη στηλη ειναι τα θεματα σου.:giggle:
 
  • Wow
  • Like
Reactions: Tiny_lin and mareco








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf