Nα μαστε!!! [yorkshire terrier]




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
σα ψευτικο ειναι !!! να σου ζησει ειναι ενα μπιμπελο!!
Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!! Αλλά αν το παρομοιάσω με μπιμπελό σίγουρα εχει και μοτεράκι να τρέχει! Σαν σβούρα κάνει όσο ειναι ξύπνια!!!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να περνάτε πολύ όμορφα μαζί για πολλά όμορφα και ξέγνοιαστα χρόνια :)
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
Πρόσεξα την υπογραφή σου και μπορώ να πω πιάνεται η καρδιά μου!
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Πρόσεξα την υπογραφή σου και μπορώ να πω πιάνεται η καρδιά μου!
Μη στενοχωριέσαι, αφού ξυπνάω με τη σκέψη της έξι χρόνια μετά την έχω κοντά μου και μετράει πολύ και αυτό κι ας μη μπορώ να τη δω.

Και πάλι να τη χαίρεσαι :)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Σήμερα κάναμε το τελευταίο μας εμβόλιο και από εδώ και περα θα εχουμε βόλτα στο μενού μας!!!
Αλλά ξυρίσαμε και αυτιά με κλάμα και οδυρμό. Να με κοιτάει με ενα αξιολύπητο ύφος, και εγώ να επιμένω με τη γκρουμερ και τον κτηνίατρο. Στρεσαριστηκε τόσο που ούτε λιχουδιές δεν ήθελε, οπότε σταματήσαμε!
Από την αλλη εδωσε χέρι για μανικιούρ και μέναμε να την κοιτάμε, με την κτηνιατρο να της λέει "βρε εδώ κλαίνε, όχι πριν και εσύ καθεσαι ήσυχη?" Ως και οι κτηνίατροι μας πήραν πρέφα ότι ειμαστε drama queen...
 






MAYA NOEL

Member
22 Απριλίου 2012
14
1
ΧΙΟΣ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ !! ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ YORKSHIRE TERRIER TH MAYA Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΖΩΟ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ 2 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2 ΜΙΣΗ ΚΙΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ ΤΟ ΤΡΙΧΩΜΑ ΤΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΙΣΙΟ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΚΡΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ?ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ Ή ΣΤΕΙΡΩΣΗ?ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΚΑΘΩΣ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ.
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Καλημέρα Maya Noel.
Κατ'αρχάς κάνε μια βόλτα απ'τα "νέα μέλη" να μας συστήσεις εκτενώς το κορίτσι σου, να βάλεις φωτό και να ρωτήσεις ό,τι θέλεις.
(μη "χαλάμε" και το θέμα της ghelly)
Έπειτα, μη γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να "φωνάζεις".
Τέλος, μπορείς, χρησιμοποιώντας την αναζήτηση, να βρεις πλήθος θεμάτων που αφορούν και την περιποίηση τριχώματος και τα περί στείρωσης και άλλα πολλά...

Α....Καλώς όρισες! :)
--------------

ghelly, καλώς όρισες κι εσύ....(ξεχάστηκα!)

Να χαίρεσαι το κορίτσι σου και καλές βόλτες να έχετε...:D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ghelly, καλώς όρισες κι εσύ....(ξεχάστηκα!)

Να χαίρεσαι το κορίτσι σου και καλές βόλτες να έχετε...:D

Θενκιουυυυυ, το κορίτσι εκανε βόλτα χτες... αλλαξε 3 νομούς!!!
 






aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Ζήσαμε ενα δράμα σπίτι..... πολύ χτενισμα!! Εκμεταλλεύτηκα το γεγονός οτι ήταν κουρασμένος και τον έπιασα στον ύπνο! :p

Το Σελινάκι πρέπει να κουράστηκε πολυ χθες αλλα σίγουρα το χάρηκε!!! ;)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ζήσαμε ενα δράμα σπίτι..... πολύ χτενισμα!! Εκμεταλλεύτηκα το γεγονός οτι ήταν κουρασμένος και τον έπιασα στον ύπνο! :p

Το Σελινάκι πρέπει να κουράστηκε πολυ χθες αλλα σίγουρα το χάρηκε!!! ;)
Κουράστηκε ελεεινα και το επαιζε κουρασμένη ώσπου πήγα να φαω ενα τοστάκι.... και ρίχνει μια και το τρώει μόνη της. Αφού μείναμε όλες να χαζεύουμε. Η δε Χρυσούλα να τρέχει να φερει τη φωτογραφική!
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Περίμενε να συνέλθω από το χτεσινό και θα σου βάλλω και τη φωτό!!! Δεν υπαρχει η μανία της!!!! χαχαχαχαααααα....
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν το πιστευα αυτό το πράγμα....
Εσύ κατι εκανες με τα τοστάκια, δεν εξηγείται αλλιως! Το κορίτσι μου τρώει με μαχαίρι και πηρούνι
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.894
Μέλη
19.935
Νεότερο μέλος
Markela@