New home new puppy


Dio

Well-Known Member
22 Ιανουαρίου 2007
97
0
Γεια σας και πάλι.

Μετά απο την τελευτάια μου "αποτυχημένη" προσπάθεια με την αγαπημένη μου Xena στο σπίτι των δικών μου να επιζήσουμε όπου κατέληξα τελικά να την δώσω μετά απο μεγάλο θέμα των γονιών μου επιτέλους βρήκα ένα νέο σπίτι που θα πάω να μείνω μόνος μου και όπου εκεί ελπίζω το νέο μου σκυλάκι και εγώ να περάσουμε υπέροχα μαζί.

Αλλά πρωτού πάρω το σκυλάκι είπα να ρωτήσω όλους εσάς τους experts ώστε να μην κάνω το ίδιο λάθος και πάρω πάλι απο pet shop και να μου δώσετε τα φώτα σας στο πού μπορώ να βρώ έναν καλό Golden Retirever εκτροφέα. Αν θυμάμαι καλά απο παλιότερα posts εδω πέρα είχατε πεί ότι το καλύτερο μέρος να πάρεις ένα κουτάβι είναι απο εκτροφέα. Αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με. Ξέρω βέβαια ότι καλύτερα θα ήταν να πάρω κάποιο αδέσποτο, και θα το έκανα, αλλα έχω μεγάλη τρέλλα και μεγάλη αγάπη με τα Golden Retrievers και θέλω ένα οπωσδήποτε.

Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε ώστε να βρώ έναν καλό εκτροφέα και μια κουκλίτσα κουταβίτσα όπως ήταν η Xena μου.
 


S

SwkDoG

Guest
Γειά σου ξανά λοιπόν και σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!... :D

Βήμα πρώτο:

Επικοινώνησε με τον Όμιλο Ριτρίβερ Ελλάδος στα τηλέφωνα 6944736891,6932418300 και 6937976165...fax:210-3605890.

Από εκεί φρόντισε να πάρεις όσες πληροφορίες μπορείς καθώς και λίστα εκτροφέων.

Βήμα δεύτερο:

Δές εδώ...

και τα ξαναλέμε... :wink:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.689
23
ATHENS
Φίλε Dio καλώς ήρθες και πάλι!
Καλορίζικο το νέο σπίτι και με το καλό να αποκτήσεις το κουτάβι των ονείρων σου!
Τι κάνει η Ζήνα? Την βλέπεις καθόλου?
 


Dio

Well-Known Member
22 Ιανουαρίου 2007
97
0
Ευχαριστώ

Ευχαριστώ πολύ SwkDoG,

θα πάρω τηλέφωνο αυτές τις μέρες και θα κοιτάξω να πάρω πολλές πληροφοριές και θα συνεχίσω να σας ενημερώνω ώστε να έχω και μια δικιά σας γνώμη πρωτού τελικά το πάρω το νέο μου "μωρό".
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.592
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3