Origen στην Αθήνα (κέντρο);


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Οποιος ξέρει που μπορώ να βρώ Orijen στο κέντρο (Αθήνα), ας στείλει ενα ΠΜ σας παρακαλώ. Τηλεφώνησα στον αντιπροσωπο στο Ηράκλειο αλλά δεν απαντάει (μαλλον κάνει διακοπες)..... και μου τελειώνει το τσουβάλι της τροφής που δίνω τώρα και με την οποία δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη και θέλω ν'αλλάξω.....

Ευχαριστώ!
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Θα τη βρεις σιγουρα σε ενα pet ***.

....................................................................................................................................

Όπως μπαίνετε στο φόρουμ...Όλο ευθεία...Κάπου θα συναντήσετε "ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ"...Παρακαλείσθε όπως τους διαβάσετε και τους σέβεστε!

Ευχαριστώ! admin
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
ΟΚ, ευχαριστω παιδιά! Θα δοκιμάσω αυτον. Αφου φέρνει κιολας με βολεύει την τεμπελα!! :):)

Edit: Τέλεια!!! Μόλις πήρα. Ευγενέστατος. Θα μου το φέρει απόψε!!
 
Last edited:


dimiv

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2008
506
0
50
Αθήνα
συγνώμη παιδιά επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα

(όχι άμεσα βέβαια γιατί
εμένα ο σκύλος μου γεννιέται από μέρα σε μέρα:p)


....................................................................................................................................

Όπως μπαίνετε στο φόρουμ...Όλο ευθεία...Κάπου θα συναντήσετε "ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ"...Παρακαλείσθε όπως τους διαβάσετε και τους σέβεστε!

Ευχαριστώ! admin
 


chiara

Well-Known Member
12 Ιουνίου 2008
274
0
Nea Smirni
***

.................................................................................................................................

Όπως μπαίνετε στο φόρουμ...Όλο ευθεία...Κάπου θα συναντήσετε "ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ"...Παρακαλείσθε όπως τους διαβάσετε και τους σέβεστε!

Ευχαριστώ! admin
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Στη ***;
Καλό παιδί ο Γιώργος. Και ΔΕΝ πουλάει ΖΩΑ!

...............................................................................................................................

Όπως μπαίνετε στο φόρουμ...Όλο ευθεία...Κάπου θα συναντήσετε "ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ"...Παρακαλείσθε όπως τους διαβάσετε και τους σέβεστε!

Ευχαριστώ! admin
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Τέλεια!!
Τη Nutro που μου είχαν προτείνει ως καλή και έπερνα μέχρι τώρα, την είχε μονο η γνωστή αλυσίδα με τα κουτάβια φατσα κάρτα και έφριτα κάθε φορά που εμπαινα μέσα, μ'επιανε ψυχοπλάκωμα.... τωρα δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξαναμπω!!! Ασε που εκλαιγα τα λεφτά που τους έδινα.....

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!:):):):)
 




Dogo

Well-Known Member
11 Μαϊου 2007
307
0
Καλές δουλειές λοιπόν ας ευχηθούμε στον Γιώργο και καλή χρονιά!! :D

Λόγο γιορτών και σχετικής ανοχής τα θέματα κανονισμών πάνε περίπατο μάλλον...:rolleyes:

Το δεν επιτρέπετε η διαφήμιση εσείς πως το ερμηνεύετε δηλαδή?

Και γιατί τα π.μ. είναι τόσο δύσχρηστα ποιά?

Εκτός όλων των άλλων κανείς δεν απαντά σε σχετικό θέμα , περί διαφήμισης , που έχει ανοιχτεί εδώ και ένα μήνα...μάλλον επειδή ζητά και τεκμηρίωση...:rolleyes:

Χρόνια πολλά!! :)

Y.Γ. Πού θα αγοράσω κουτάβι...Θέμα και ζητάμε όνοματα και τηλέφωνα.
Πού θα εκπαιδεύσω τον σκύλο...Επίσης.
Πού θα εμβολιάσω το σκύλο...Επίσης.
Πού θα πάρω τροφή...Διεύθυνση και χάρτη.

Τελικά 9 στις 10 απαιτήσεις/θέματα που ανοίγονται θα εξυπηρετούνταν καλύτερα από πληροφορίες καταλόγου (11888 , 11880 , 11850 , κλπ.)...Τέτοιο φόρουμ επιθυμούμε?:rolleyes:
 
Last edited:












puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Μα δεν εκανα διαφημιση..ειπα περιπου που ειναι..χαχαχαχα!!!!
Ουτε ονοματα ανεφερα...ουτε καν διευθυνση...ολα ηταν στο περιπου..χαχαχα!!!!
 


puzzle

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
513
1
Patissia
Τέλεια!!
Τη Nutro που μου είχαν προτείνει ως καλή και έπερνα μέχρι τώρα, την είχε μονο η γνωστή αλυσίδα με τα κουτάβια φατσα κάρτα και έφριτα κάθε φορά που εμπαινα μέσα, μ'επιανε ψυχοπλάκωμα.... τωρα δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξαναμπω!!! Ασε που εκλαιγα τα λεφτά που τους έδινα.....

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!:):):):)
Οταν λες εκλαιγες τα λεφτα τι εννοεις? εκλαιγες τα λεφτα για τη nutro? Γιατι θεωρειται μια παρα πολυ καλη τροφη..
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Οχι βρε.... έκλαιγα τα λεφτά που έδινα (για οτιδήποτε) στο συγκεκριμένο μαγαζί που πουλούσε κουτάβια! Η nutro υποτίθεται ότι είναι καλή, αλλά σε όλο το τσουβάλι είχε μαλακά κακά ο σκύλος μου. Τώρα είμαστε στην πρώτη βδομάδα orijen και βλέπω βελτίωση, αν και δεν τρελαίνεται για την τροφή ο σκύλος.... (την τρώει αλλά μάλλον ανόρεχτα). Μπορεί να είναι και τυχαίο πάντως.... θα δω πως πάει κατα το τέλος του τσουβαλιού.....
 


atanasiogr

New Member
4 Ιανουαρίου 2009
3
0
μπορείτε να μου στείλετε και μένα σε πμ τηλ και διέυθυνση για το που μπορώ να βρώ ακάνα?

thanx
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Στο σπίτι φέρνει μεταξύ άλλων ο Κος Χρονόπουλος Γεώργιος, που έχει pet shop στην Μουστοξύδη. Τηλ.2106438661

(δεν είναι πλεον "παρανομο" να αναφέρονται τα παραπάνω και δημοσίως)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981