pet(φλερτ) - υπηρεσiα ζεuγαρώματoς


Status
Κλειδωμένο θέμα


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
kthniatreattikis με ενα 20ρικο βενζινη παμε μεχρι το γιαννισκαρι και ξεχαρμανιαζουμε εγω και 2-3 σκυλια ταυτοχρονα...
δεν συμφερεις...

το αλλο με τον τοτο το ξερετε?

εχετε σκεφτει οτι καθε ποστ ειναι και μια διαφημιση για τους αδαεις?
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
εχετε σκεφτει οτι καθε ποστ ειναι και μια διαφημιση για τους αδαεις?
Εγω το εχω σκεφτει. Και δεν περιμενα οτι θα εφτανε μεχρι εδω αυτο το θεμα με το τυπο που ακροβατει μεταξυ ανωμαλιας και παραλογισμου. Ισως επειδη περα απο τα ερωτηματικα που προκαλουν οι αποψεις αυτου του ανθρωπου, προκαλουν και πολλα γελια σε πολλους απο εμας...
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.079
Athens
Άσχετο αλλά σχετικό με την facebook σελίδα κτηνιάτρου που ανήρτησε κάποιος πιο πριν...
Οι κτηνίατροι επιτρέπεται να διαφημίζονται?
Ξέρω πως οι γιατροί και οδοντίατροι όχι - ισχύει κάτι διαφορετικό για κτηνιάτρους?
 


hailander

Well-Known Member
2 Μαϊου 2008
425
15
Ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι...?Αντε και ο τύπος είναι λάθος.Αντε και είναι αμαθής ή ημιμαθής ή ότι άλλο γουστάρετε,Τι πέσιμο είναι αυτό που κάνετε?Εχετε γεμίσει 15 σελίδες με ειρωνίες και χλευασμό.Ε καί?Μήπως κατάλαβε γιατί το κάνετε?Προτιμότερο θα ήταν αντί για 15 σελίδες χλεβασμού,να ήταν 5 σελίδες με επιχηρήματα σε ήπιο ύφος,και μπορεί στην 6η πάνω-πάνω να απαντούσε πως συμφωνεί και πως δεν το είχε δει από αυτήν την σκοπιά.Αλλοι λένε να κληδοθεί.Γιατί να κλειδοθεί?Είναι μια καλή ευκαιρία να γινει σοφότερος κάποιος ο οποίος μπορει να αντιλαμβάνετε αλιώς κάποια πράγματα.Εσεις κάνετε διαγωνισμό πιος θα του την πει πιο χοντρα,μόνο ραντεβού για ξύλο δεν του κλείσατε.Αν είναι κάντε το το forum prive να τα λέτε μεταξύ σας.Και αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι,και βλακεία μπορεί να γράψει κάποιος,και άσχετος μπορεί να είναι,και οτιδήποτε.Εμένα η μάνα μου αγαπάει τα ζώα υπερβιλικά,ταίζει όλα τα αδέσποτα της γειτονιάς,και σε όσα μπορεί κάνει και εμβόλια.Πριν καιρό μου είπε κάτι παρόμοιο.Πως δεν ζευγαρώνω τον αρσενικό μας.Ε τι να της απαντήσω τώρα γριας γυναίκας?Δηλαδή αν μπορούσε να κάνει αυτήν την ερώτηση εδώ μέσα,Θα ξεκινάγατε όλο αυτό το πανυγήρι?Βλακεία δεν είναι?
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Δηλαδή εσύ μας ανακαλείς στην τάξη τώρα η κάνεις υποδείξεις τι πρέπει να γράφει κάποιος?
Όπως ο κτηνίατρός μας γράφει ότι γουστάρει έτσι κ εμείς απαντάμε ότι γουστάρουμε,δεν είμαστε λέσχη,ούτε υποχρεωμένοι να κάνουμε κάποιον να δει τα πράγματα "αλλιώς".
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Δηλαδή εσύ μας ανακαλείς στην τάξη τώρα η κάνεις υποδείξεις τι πρέπει να γράφει κάποιος?
Όπως ο κτηνίατρός μας γράφει ότι γουστάρει έτσι κ εμείς απαντάμε ότι γουστάρουμε,δεν είμαστε λέσχη,ούτε υποχρεωμένοι να κάνουμε κάποιον να δει τα πράγματα "αλλιώς".
απλα σου λεει οτι θα ηταν πιο επικοδομητικο και ενημερωτικο για αυτους που δεν ξερουν γιατι ειναι λαθος ο τυπος με αυτα που λεει!
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Δεν είναι απαραίτητο να είναι όλα όσα γράφουμε εποικοδομητικά η ενημερωτικά.
Άσε που δυσκολεύομαι να κολλήσω τις 2 παραπάνω λέξεις στην ίδια πρόταση με τα dog sexdolls.
Μπορείτε όμως όσοι διαφωνείτε με τις "ελαφρύ ύφους" απαντήσεις να τον ενημερώσετε τον άνθρωπο κ να γράψετε πιο εποικοδομητικά πράγματα,δε μπορείτε?
Όχι όμως να κάνετε υποδείξεις πως πρέπει να γράφουν οι υπόλοιποι :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
Δόθηκαν απαντήσεις και σχόλια με κάθε ύφος.
Ακόμη και με πολλύ δυνατά επιχειρήματα, που ακόμη περιμένουν απάντηση ή αντίστοιχο σχολιασμό.
Της μαμάς σου hailander θα της δικαιολογούσαμε απολύτως, μια τέτοια νοοτροπία. Και θα είχαμε άπειρη υπομονή στις τοποθετήσεις μας.
Σε έναν νέο άνθρωπο και δη κτηνίατρο, όμως όχι. Κάθετα και απόλυτα, όχι.
Και λίγα έχει ακούσει μέχρι τώρα. Και βεβαίως δεν έχει το σθένος να στηρίξει την θέση του.
Και το θέμα έχει μείνει ανοιχτό, ακριβώς γιατί πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο και γιατί πρέπει, όποιος ξεκινήσει κάποτε να το διαβάζει, να φτάσει μέχρι τέλους, σε όλες τις ενστάσεις. Να γεμίσει το κεφάλι του, από την κατακραυγή αυτής της αλητείας.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Να γεμίσει το κεφάλι του, από την κατακραυγή αυτής της αλητείας.
Δεν πιστευω οτι προκειται μονο για αλητεια. Ο τυπος ειναι trash και μαλλον επιδιωκει σαρκαστικα να προκαλει, γνωριζοντας εκ των προτερων τις πιθανες αντιδρασεις και χρησιμοποιωντας(οχι τυχαια) συγκεκριμενες λεξεις και εκφρασεις για να το πετυχει αυτο.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
Μπορεί ναι. Μπορεί και όχι.
Δεν πρέπει να καλύψουμε και τα δύο ενδεχόμενα;
Αλλωστε αυτό το ελεεινό site είναι υπαρκτό.
Ας υπάρχει και μια ιντερνετική δυσφήμιση πέρα από την διαφήμισή του...
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αλλωστε αυτό το ελεεινό site είναι υπαρκτό.
Ειναι. Εγω μιλαω με βαση την εδω παρουσια του και την επιλογη του τροπου εκφρασης, οσοι διαβασαμε ολο το θεμα καταλαβαινουμε πιστευω τι εννοω...
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
δηλαδη αθανατε...
ειναι σοβαρη ιατρικη προταση οτι για να ξεσκασει ο μικρος πρεπει να δωσουμε ενα 20ρικακι για μια πλαστικη κουκλα?
κι οχι να παρεις το σκυλι σου και να το τρεξεις για καμμια μιαμιση -2 ισως και περισσοτερες αναλογα την φυλη ωριτσες?
και να χρειαστει και να τεκμηριωσουμε επ'αυτου?
ποτε πιστευεις εσυ οτι εκτονωνεται καλυτερα ο σκυλος?
ελεος... κυκλοφορουν στην αγορα πολυ καλυτερα ανεκδοτα..
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι...?Αντε και ο τύπος είναι λάθος.Αντε και είναι αμαθής ή ημιμαθής ή ότι άλλο γουστάρετε,Τι πέσιμο είναι αυτό που κάνετε?Εχετε γεμίσει 15 σελίδες με ειρωνίες και χλευασμό.Ε καί?Μήπως κατάλαβε γιατί το κάνετε?Προτιμότερο θα ήταν αντί για 15 σελίδες χλεβασμού,να ήταν 5 σελίδες με επιχηρήματα σε ήπιο ύφος,και μπορεί στην 6η πάνω-πάνω να απαντούσε πως συμφωνεί και πως δεν το είχε δει από αυτήν την σκοπιά.Αλλοι λένε να κληδοθεί.Γιατί να κλειδοθεί?Είναι μια καλή ευκαιρία να γινει σοφότερος κάποιος ο οποίος μπορει να αντιλαμβάνετε αλιώς κάποια πράγματα.Εσεις κάνετε διαγωνισμό πιος θα του την πει πιο χοντρα,μόνο ραντεβού για ξύλο δεν του κλείσατε.Αν είναι κάντε το το forum prive να τα λέτε μεταξύ σας.Και αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι,και βλακεία μπορεί να γράψει κάποιος,και άσχετος μπορεί να είναι,και οτιδήποτε.Εμένα η μάνα μου αγαπάει τα ζώα υπερβιλικά,ταίζει όλα τα αδέσποτα της γειτονιάς,και σε όσα μπορεί κάνει και εμβόλια.Πριν καιρό μου είπε κάτι παρόμοιο.Πως δεν ζευγαρώνω τον αρσενικό μας.Ε τι να της απαντήσω τώρα γριας γυναίκας?Δηλαδή αν μπορούσε να κάνει αυτήν την ερώτηση εδώ μέσα,Θα ξεκινάγατε όλο αυτό το πανυγήρι?Βλακεία δεν είναι?
Ρε συ hailander, όπως σου έχω ξαναπεί σε άλλο θέμα, παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις απόψεις σου και για τον τρόπο γραφής σου, αλλά και γιατί έχουμε τελείως διαφορετική στάση απέναντι στα πράγματα οπότε είναι καλό για μένα να βλέπω και την απέναντι όχθη.
Όμως αυτό το ποστ, θεωρώ ότι έρχεται σε αντίφαση με την γενικότερη θέση σου για δραστικές αντιδράσεις σε θέματα που αφορούν στην κακοποίηση των σκύλων. Και μη μου πείς ότι η όλη στάση του "ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥΑΤΤΙΚΗΣ" δεν αφορά σε κακοποίηση και προσβολή του γένους των σκύλων
 


hailander

Well-Known Member
2 Μαϊου 2008
425
15
Βρε έγώ είμαι ο τελευταίος που μπορεί να κάνει υποδήξεις για ύπηα συμπεριφορά.Απλά αναρωτιόμουν ότι αν αντι για πέσιμο,Υπήρχε μεγαλύτερη επιμονή στο γιατί είναι λάθος,ίσως είχαμε άλλο αποτέλεσμα.Δεχόμαστε αρχικά πως δεν κάνει πλάκα ούτε προκαλεί.Απλά έχει άγνοια.Αν συμβαίνει το αντίθετο,και το κάνει επήτιδες,ή από διαστροφή,ή τον έβαλε κάποιος,ε τότε πάει αλλού το πράμα,εκεί που αποδίδω καλύτερα δηλαδή.Σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία,να φέρουμε κι άλλον έναν στο ''δρόμο του θεού''που λέει και η γιαγιά μου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
Βρε λεβέντη μου...μην απαντάς λοιπόν σε μας.

Απάντησε στον άνθρωπο, όπως νομίζεις ότι θα έπρεπε να του έχουμε απαντήσει όλοι οι υπόλοιποι.
Πως θα του τα έλεγες, για να τον φέρεις στον...δρόμο του Θεού; :cura:
 


hailander

Well-Known Member
2 Μαϊου 2008
425
15
πούντος?Μια φορά πήγα κι εγώ ο έρμος να αλλάξω λίγο το τροπάριο να μην με κράζετε,και αυτός εξαφανίστηκε....Ρε τι γίνετε.....
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Πως θα του τα έλεγες, για να τον φέρεις στον...δρόμο του Θεού; :cura:
Από τον δρόμο του Πάπα...
Στον δρόμο του Θεού?
Ανεβαίνουμε mareco βλέπω.....
Και ακόμα δεν τέλειωσαν οι απόκριες....:p
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
Και ύψιστος τελικός προορισμός είναι ο δρόμος του admin.
Οπότε κανονίστε...;)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
πούντος?Μια φορά πήγα κι εγώ ο έρμος να αλλάξω λίγο το τροπάριο να μην με κράζετε,και αυτός εξαφανίστηκε....Ρε τι γίνετε.....
Πες τα εσύ και μη σε νοιάζει.
Ξέρεις πόσοι "ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙΑΤΤΙΚΗΣ" διαβάζουν;
 


Status
Κλειδωμένο θέμα