pet(φλερτ) - υπηρεσiα ζεuγαρώματoς


Status
Κλειδωμένο θέμα

vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Εμένα δεν μ'ενδιαφέρει τι θα κάνει ο εκάστοτε σύλλογος.
Με ενδιαφέρει τι κάνω εγώ.
Και εγώ την καταγγελία μου την έκανα. Είμαι εντάξει με τον εαυτό μου.
Πως την έκανες για να κάνουν και άλλοι? :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Πάρα πολύ δύσκολα...με ένα ταπεινό e-mail...;)
Και κάντε κι ένα τηλεφωνάκι να επιβεβαιώσετε ότι το έλαβαν, καλού-κακού.
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εγω εχω μια απορια και απ οτι βλεπω ο γιατρος δν απανταει. Ξερουμε οτι η στειρωση στα θυληκα μπορει να αποτρεψει καποια προβληματα υγειας οπως η πυομητρα κλπ. Αν δν στειρωθει η σκυλιτσα αλλα ζευγαρωσει κ γεννησει, τοτε δεν υπαρχει κινδυνος για αυτα τα προβληματα; κατι τετοιο ειχε γραψει. Οτι ζευγαρωσε την σκυλιτσα του επειδη δν την ειχε στειρωσει κ δν ηθελε να του παρουσιασει προβληματα. Εγω πρωτη φορα το ακουω αυτο και μου φαινεται και κουλο, αλλα ας μου απαντησει καποιος
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Εγω εχω μια απορια και απ οτι βλεπω ο γιατρος δν απανταει. Ξερουμε οτι η στειρωση στα θυληκα μπορει να αποτρεψει καποια προβληματα υγειας οπως η πυομητρα κλπ. Αν δν στειρωθει η σκυλιτσα αλλα ζευγαρωσει κ γεννησει, τοτε δεν υπαρχει κινδυνος για αυτα τα προβληματα; κατι τετοιο ειχε γραψει. Οτι ζευγαρωσε την σκυλιτσα του επειδη δν την ειχε στειρωσει κ δν ηθελε να του παρουσιασει προβληματα. Εγω πρωτη φορα το ακουω αυτο και μου φαινεται και κουλο, αλλα ας μου απαντησει καποιος
Εεε, κουλο ειναι-- οπος και ολα αυτα που ελεγε αυτος ο "ιατρος".

Ειτε γεννησει μια σκυλα, ειτε οχι, μπορει να παθει τα ιδια πραγματα ακριβος.
Μονο η στειρωση την προφυλασσει απο πυομητρα, ψευδοκυησεις κλπ.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ο δοκτωρ το βαρος αν θυμαμαι καλα, το ειχε ριξει στο "ξεχαρμανιασμα" του αρσενικου. Ειχε προχωρησει μαλιστα και στην ιδεα χρησης πλαστικης σκυλας-κουκλας θελοντας να διασφαλισει οτι δεν θα χαθει καποια "συνεδρια" και υπαρξει αντικτυπος στην ψυχολογια του αρσενικου σκυλου.... Μ' άλλα λογια... ?

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
 


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Ενημερωθήκατε για την πορεία της καταγγελίας σας; Ο τύπος είναι ακόμα μέλος στον πανελλήνιο σύλλογο και η εταιρία καλά κρατεί!:mad:
Μόνο στο τηλέφωνο ήταν όλο ''μα αυτό είναι απαράδεκτο!'', ''θα το δούμε αμέσως'' και άλλα τέτοια...:mad:
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Απορώ αν αναπαράγει τα σκυλιά του έτσι και τα εκπαιδεύει να μαμάνε πλαστικές σκυλοκούκλες για να ξεχαρμανιάσουν (τι θα ακούσω ακόμα;), πώς θα μεγαλώσει τα παιδιά και τα ανήψια του; Θα τα πηγαίνει στις πουτ*νες για να ξεχαρμανιάσουν τα καημένα από το πολύ διάβασμα που τους έβαλε σήμερα η καθηγήτρια στα αρχαία;
Heeey! Whatsuuuup doc?

ΥΓ. Το κλείδωμα αργεί;
 










Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Είναι απασχολημένος ο άνθρωπος. Ψάχνει να βρει ιδέα για την μεθεπόμενη σκυλοεπιχείρηση.
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
θέλει ειδική εκπαίδευση για να μάθει ο σκύλος να τζαμπάρει φουσκωτές σκύλες;
Αν είναι παραφουσκωμένες άρα και οι καμπύλες τους είναι εντυπωσιακές του βγαίνει πιο εύκολα. Αν έχουν χάσει λίγο αέρα και έχουν ρέψει, θέλει λίγο σπρώξιμο. Αλλά και πάλι, όλα εξαρτώνται από τον κάθε σκύλο και την αισθητική του.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα