Platinum ξηρή τροφή


bouf

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2011
181
330
Ενταξει παντως στις μεγαλες ποσοτητες κατεβαινει αξιοπρεπως η τιμη. Και το οτι εχουν μικρες συσκευασιες και με μακρινη ημερομηνια ληξης επιτρεπει να κανεις αγορα μεγαλης ποσοτητας ακομα κι αν εχεις μικρο σκυλο οπως εγω, που σε αλλες εταιριες δεν εχει νοημα.
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Ενταξει παντως στις μεγαλες ποσοτητες κατεβαινει αξιοπρεπως η τιμη. Και το οτι εχουν μικρες συσκευασιες και με μακρινη ημερομηνια ληξης επιτρεπει να κανεις αγορα μεγαλης ποσοτητας ακομα κι αν εχεις μικρο σκυλο οπως εγω, που σε αλλες εταιριες δεν εχει νοημα.
Σιγουρα
 


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Η τιμη της ειναι το μοναδικο αρνητικο , τα 15kg κοτοπουλο εχουν 73ε , αν παρεις 30kg ειναι 68ε / 15kg και αν παρεις 60kg ειναι 63ε / 15kg , τσιμπιμενη τιμη για τροφη με καλαμποκι αλλα η ποιοτητα των υλικών (70% "φρεσκο" κρεας σε σχεση με 20-40% μαξ στις υπολοιπες τοπ) , η επεξεργασια (βρασιμο στους 95C) και πανω απο ολα τα αποτελεσματα στα σκυλια ( στη δικια μου ενεργεια φουλ , τριχωμα σουπερ , τριχοπτωση οκ για 1ο καλοκαιρι , κοπρανα σουπερ , αερια ελαχιστα , μονο αρνητικο τα δοντια που αρχισαν λιγο να δειχνουν ισως απο την υγρη τροφη σημαδια , βεβαια δεν εχω δωσει σχεδον τιποτα για προστασια και ισως δοκιμασω το gel της platinum να δω τι λεει)
Αυτο σκεφτομαι κ εγω αυτες τις μερες για το τζελ! Το προηγουμενο σκυλι μου ειχε θεματα με τα δοντια και ταλαιπωρηθηκαμε με ναρκωσεις και καθαρισμους συχνα πυκνα! Σκεφτομαι οτι αν ξεκινησω μια συντηρηση απο νωρις ισως κανει θαυματα κ γιαυτο το τζελ εχει ειπωθει απο μελος οτι ειναι σουπερ και με φωτογραφιες. (Αυτο το θεμα επρεπε να λεγοταν " διαφημιση των προιοντων πλατινουμ:ROFLMAO:)
 
  • Like
Reactions: medusa


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
οταν βγαζω το σκυλο πρωι βραδυ να κανει την αναγκη του τον παω σε συγκεκριμενο σημειο στα 50 μετρα απο το σπιτι.
την επομενη μερα δεν βρισκω τιποτα..... πανε σκυλια και τα τρωνε απο οτι εχω καταλαβει ... αυτο τι σημαινει οτι η τροφη ειναι τοσο καλη κατι τα τρωνε ? η υπαρχει σκυλος στην περιοχη που τρωει γενικα οτι βρει ?
 


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
οταν βγαζω το σκυλο πρωι βραδυ να κανει την αναγκη του τον παω σε συγκεκριμενο σημειο στα 50 μετρα απο το σπιτι.
την επομενη μερα δεν βρισκω τιποτα..... πανε σκυλια και τα τρωνε απο οτι εχω καταλαβει ... αυτο τι σημαινει οτι η τροφη ειναι τοσο καλη κατι τα τρωνε ? η υπαρχει σκυλος στην περιοχη που τρωει γενικα οτι βρει ?
Οχι σημαινει οτι πρεπει να φας προστιμο που δεν τα μαζευεις για να ισιωσεις.

Η τροφη ειναι καλη αλλα εσυ πιτουρας.
 


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
δεν θα το σχολιασω για το προστιμο γιατι δεν ξες καν που μενω ουτε που τα κανει ο σκυλος....
αν ειναι να φαω προστιμο τοτε θα φαν και τα γαιδουρια και κατι κατσικες που ειναι πιο διπλα και χεζουν ολη μερα.....
 


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
Απο την στιγμη που ειναι στην ελληνικη επικράτεια, ας τα κανει και πανω σε δεντρο, εισαι υποχρεωμενος να τα μαζεψεις.

Ο νομος λεει για σκυλους. Οταν βαλουνε και τα γαιδουρια και τις κατσικες το ξανασυζηταμε.
 


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
επιμενεις χωρις να ξες λες και βαζω το σκυλο να τα κανει καπου που θα ενοχλει σε δημοσιο μερος..... χωρις να ξες μην πας να κρινεις ουτε να μηλας για προστιμα,
 






noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Ο @d3ac0n έχει απόλυτο δίκιο. Ο νόμος δεν αναφέρει συγκεκριμένα σημεία που πρέπει να μαζεύονται οι ακαθαρσίες. Παντού επιβάλλεται να μαζεύονται, είτε στα κατσάβραχα είτε στα λαγκάδια εφόσον δεν μιλάμε για προσωπική αυλή, αν και εκεί άνετα μπορεί κάποιος αν γίνει ανυπόφορη η κατάσταση να φέρει αστυνομία και υγειονομικό. Οι νόμοι υπάρχουν για να ακολουθούνται.
 
  • Like
Reactions: alexouli and d3ac0n


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
εφαρμοστε το νομο στα παρκα και στους δημοσιους χωρους και μιλαμε μετα.

ποτε δεν ενοχλησε λερωσε ο σκυλος κατι δημοσιο και προσβασιμο στον κοσμο.
 


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
Και αφου δεν ειναι δημοσιος ο χώρος αρα ειναι ιδιωτικος; Χεζει στην αυλη σου; Στο οικοπεδο σου; Στο οποιο μπαινουν αλλοι σκυλοι και τα τρώνε; Ή χέζει εκτος FIR Αθηνων αρα εκτος ελληνικης επικράτειας; Πετάει ο σκύλος σου; Και αν ναι ποσα mach πιανει;
 


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
εφαρμοστε το νομο στα παρκα και στους δημοσιους χωρους και μιλαμε μετα.
Κλαασικη ελληνικη ατακα. Γινετε σωστοι πρωτα ολοι εσεις οι υπολοιποι και μετα θα γινω και εγω. Γιαυτο και δεν γινεται κανενας στο τελος:cool:
 


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
ε ναι κλασικη ατακα και κλασικος που επιμενει σε κατι χωρις να με ξερει και μηλα και με υφος και ειρωνια . απο κοντα ομως τετοια ατομα κανουν την κοτα και απο το πληκτρολογιο ολοι ειμαστε δικαστες και τηρουμε κατα γραμα το νομο και ας κανουμε 100 παρανομιες .
 


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
και αν πετα ο σκυλος μου που ρωτας ναι πεταει...

α και δεν ψιχαλιζει τωρα ... ο σκυλος μου σε κατουραει να ξες .....
 
  • Like
Reactions: d3ac0n




tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
και beacon πως σε λενε .... αφου μιλας για νομιμοτητα... ο σκυλος στη φοτο προφιλ δικος σου ειναι ? ο σκυλος που προβαλεις με κομενα αυτια ?
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Α οκ. Άρα @tsopanakos μπορώ να κανονίσω να έρθω εκεί που λες να αδειάσω κάποιους από τους βόθρους που έχω κατά νου με βυτία; Εντάξει σκατά ανθρώπινα θ αφήσω (κατά βάση) αλλά δε πειράζει αφού δε περνάει κόσμος. Για πες που τα στέλνω;
 


tsopanakos

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2017
98
84
44
holywood ξεκινησες και εσυ τις εξυπναδες? ενιωσες καλα με αυτο που εγραψες ? μπραβο σου ! καμαρωσε τωρα στους γυρο σου
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3