presa canario-Capone


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Πριν λίγο ειπα να πεσω για ύπνο, αλλα δε... Μόλις θυμήθηκα ότι το καναρινοκαμαρο μου, στις 7 του μήνα, έγινε 4!!!! Τι διάολο!!! Μας έχει φάει αυτο το άγχος!!!το θυμήθηκα λοιπόν 7 μέρες μετα...14 του μήνα... Διπλές ευχές λοιπόν στον μαφιοζαρα μου!! Καλές δουλειές κ χρόνια καλα με υγεία! Να χαίρεσαι το αφεντικό σου ρε!!!

να είσαι καλα κ να ανοίγεις το στόμα σου , να βαζεις το χέρι του μέσα κ να το ματσαλιαζεις! Να είσαι καλα κ να χωνεισ τα μούτρα σου στα μαξιλάρια του όταν σου λείπει κ να τα βρωμιζεις! Να είσαι καλα κ να κολλασ τα μούτρα σου στα μούτρα του κ να μυρίζει την ανάσα ψωφιας ρεγγας, που μολισ φόρεσε άρωμα τουρσι! Να εισαι καλα κ να πηδας εδω κ εκει απ´τη χαρα σου κ να του κανεις γκριματσες όταν του τρως τις τσιχλες! Να είσαι καλα ρε φιλαράκο! ευχαριστω τον σκυλοθεο που σε έφερε κοντα μου κ που με φώτισε , να προσπαθω να ανακαλυψω τον κόσμο σου κ το καλύτερο για εσένα!

Καλε μου φιλε,ένα κομμάτι μου, είναι δικο σου..σου αξιζει!

Καλε μου φιλε ,δεν φανταζόμουν ποτε ότι θα δω εμένα , μέσα απο εσένα...

καλε μου φίλε, σε αγαπώ!!!

Χρόνια σου καλα!!!
Οι πιο ωραίες ευχές που έχω διαβάσει ρε Λαυρέντη.
Χρόνια του πολλά!!!!
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται!!!

Χρόνια πολλά στον Μαφιόζο σου και να τον δεις όπως ποθείς! :D
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Με συγκίνησε πολύ βρε Λαυρέντη το κείμενο σου,και με πήραν τα ζουμιά πρωι πρωι!!!

Να τον χαίρεσαι να είσαστε πάντα καλά μαζί,και να περνάτε πάντα ευτυχισμένα και με πολλές διαολιές τοy capo!!!:D
Βάλε μας και καμμιά καινούρια φωτο του ζιζάνιου,να τον καμαρώσουμε;)
 










lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
750
Ξεσσαλονικη!!!
ευχαριστει πολυ λεει,αλλα θελει κ δωρο!του ειπα οτι θα του παρετε ενα πακετακι μεντος κ ηρεμησε! :p
δοξα τον θεο!ουτε με την πιτσα εκανε ετσι!

να ειμαστε ολοι καλα λοιπον κ να τα χαιρομαστε οσο μπορουμε!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Μεντος και κοκα κολα μονο μην κανει παρτυ ο δικος σου, ε; Πιτσα και κοκα κολα, οκ!
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
λες να εχει κανα αλλο σχεδιο??
Oχι μεντος και κοκα κολα παντως γιατι θα εχει ''ανησυχια'' μετα...

[video=youtube;OGGTk_igpcY]http://www.youtube.com/watch?v=OGGTk_igpcY&feature=related[/video]
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Ήθελα να το γράψω σε άλλο θέμα, αλλά δεν πρόλαβα γιατί κλειδώθηκε. Η αλήθεια όμως πρέπει να λέγεται...

Ο Capo, στην έκθεση του ΟΚΑ, σχεδόν δεν χρειαζόταν την βοήθεια του Λαυρέντη για να στηθεί εξαιρετικά και υποδειγματικά. Αυτό το γεγονός, σχολιάστηκε τότε από πολλούς με θαυμασμό.
 




arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Λαυρέντη καλησπέρα.

Πολύ ωραίος ο Capo να τον χαίρεσαι.

η ποιοτητα της πρωτεινης μετραει κ το ειδος.εγω θα κρατουσα μια πιο χαμηλου κοστους τροφη κ θα φροντιζα ,οπως κ κανω,να τρωει ψαρακια,κρεατακια κτλ..
Με βάση αυτό (που παραθέτω) που έγραψες σε άλλο θέμα, θα μπορούσες να μου πεις τι ταΐζεις τον Capo;

Υ.Γ. σου έστειλα και πμ αλλά είσαι γεμάτος.
 
Last edited:


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
750
Ξεσσαλονικη!!!
ευχαριστω!αυτο το διαστημα εχω σαν βαση την εκτροφικη συσκευασια της cibau.απο εκει κ μετα ψωνιζω σαρδελες,πλαταρια,κιμαδες κ διαφορα κρεατα κ τρωει,συν αυγα,μακαρονια κτλ.δεν του εχω κατι σταθερο.
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight