presa canario-Capone








Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Από τη μία τα βλέπω και γελάω, από την άλλη δεν ξέρω τι ψυχραιμία θα δείξω αν η Σίβα μου κάνει ζημιά! Το μόνο σπαστικό της είναι που κλέβει τα παιχνίδια του μωροού από τα χέρια του!
 




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
χαχαχαχαχαχα συγνώμη πραγματικά που γελάω..αλλά είναι απο τα πιο διασκεδαστικά θρεντ των ημερών..είναι και που είσαι ψύχραιμος, είναι και που τα διακωμωδείς ολίγον τι..(εμένα ακόμα δεν έχουν κάνει κάτι..day 3 σήμερις..για να δούμε)
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
ΒΑΣΑΝΙΣΜΟΣΣΣΣΣ!!!!
Αχ μου θύμησες τη μάνα μου, πάω μια μέρα, μου λέει έξαλλη "είναι ένας απίθανος που βασανίζει το σκυλί του, το έχει δεμένο στο ποδήλατό του και τρέχει κι αυτό το έρμο τρέχει από πίσω του, πώς θα γίνει να τον καταγγείλω".
"Εεε.. μαμά... γυμναστική του κάνει του σκυλιού, μια χαρά περνάει, κι εγώ αν δεν πίστευα ότι ο Άρης θα δει σκυλί και θα στρίψει και θα μας σκοτώσει και τους 2 θα το κανα".
"Είστε τρελοί;;; Τα ξεπατώνετε τα σκυλιά, δεν αντέχουν, μπλα μπλα μπλα (καταχέριασμα)".
"Ναι μαμά :rolleyes:"

Όπως καταλαβαίνεις, επειδή είμαστε και συντοπίτες, τυχερός είσαι που δεν το κάνετε αυτό μες στην πόλη, η μάνα μου θα σε είχε... καταγγείλει :p
 




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
ΒΑΣΑΝΙΣΜΟΣΣΣΣΣ!!!!
Αχ μου θύμησες τη μάνα μου, πάω μια μέρα, μου λέει έξαλλη "είναι ένας απίθανος που βασανίζει το σκυλί του, το έχει δεμένο στο ποδήλατό του και τρέχει κι αυτό το έρμο τρέχει από πίσω του, πώς θα γίνει να τον καταγγείλω".
"Εεε.. μαμά... γυμναστική του κάνει του σκυλιού, μια χαρά περνάει, κι εγώ αν δεν πίστευα ότι ο Άρης θα δει σκυλί και θα στρίψει και θα μας σκοτώσει και τους 2 θα το κανα".
"Είστε τρελοί;;; Τα ξεπατώνετε τα σκυλιά, δεν αντέχουν, μπλα μπλα μπλα (καταχέριασμα)".
"Ναι μαμά :rolleyes:"

Όπως καταλαβαίνεις, επειδή είμαστε και συντοπίτες, τυχερός είσαι που δεν το κάνετε αυτό μες στην πόλη, η μάνα μου θα σε είχε... καταγγείλει :p
αχαχαχα είναι σαν τον πατέρα μου που με είχε ρωτήσει αν θα κάνει καλό στο σκυλί να πάνε για "αντζέλικα" και ποιά ακριβώς είναι αυτή η αντζέλικα χαχαχα
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Χαχαχα καλο! @Estranged ,το εκανα κ μεσα στη πολη,αργα βεβαια το βραδι,αλλα δε μπορουσα συνεχεια για βουνο!ευτυχως την γλυτωσα απο την μαμα σου!

Το σκοτωμα παιδια σε ολο αυτο ειναι το οτι βλεπεις να "πεφτει" το ζωο..δεν ειναι οπως ηταν,ευτυχως χωρις πονους σε αρθρωσεις κτλ..πολυ γρηγορα συνειδητοποιεις πως περασαν χρονια σαν νερο,πως πρεπει να παλεψεις με το τελος,πως τα ματια αυτα κ αυτη τη γλωσσα κρεμασμενη να σταζει σαλια κ την ουρα να σπαει στην κυριολεξια @@,δεν θα τα ξαναδεις.. οποτε , @HolywoodBrn ,δες τι εχει αξια..χεστηκα κ για το κρεβατι,κ για την ντουλαπα,κ για τα ψωμια που αφησα στο αμαξι κ δεν βρηκα.αφου καποια στιγμη θα τα θυμασαι κ θα γελας..μετα απο χρονια θα κλαις κιολας,αλλα σιγουρα οχι για το φαγωμενο κρεβατι..ε δε γ@μ... ας γελασω απο τωρα για τις απωλειες!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Μετά απο χρονια κ καθηλωμένος καθημερινά στην απουσια του,είπα να ανεβάσω φωτογραφίες του.
Ελάχιστος φόρος τιμής στον αλήτη μου,την μαφιόζικη σημαία μου!IMG_1650.jpeg
 

Attachments





Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981